Avastage

Toiduvalmistamine

Kõik Masterpiece Collection™ blenderid
PUHAS DISAIN

Esmaklassilised materjalid koos sujuvate joonte ja puhaste pindadega teevad köögi stiilseks ja toimivaks

Köögikombaini juhtpaneeli selge disain

Saage tuttavaks: Masterpiece Collection™

Masterpiece Collection™ on saanud inspiratsiooni maailma parimatelt kokkadelt. Igal blenderil on mõni nutikas omadus, mis teeb au igale köögile, näiteks TruFlow® titaaniga kaetud lõiketerad. Äärmiselt tugevad ja vastupidavad, võimaldavad nad hakkida, segada ja vahustada ka kõige tugevamaid koostisaineid.

Lauablender köögitööpinnal

Täppisblenderdamine,
parim maitse

Kasutage meie lauablenderit ja nautige naturaalsetest maitsetest pakatavaid smuutisid. Erinevalt väga võimsatest blenderitest, mis suurel kiirusel töötades koostisainete temperatuuri tõstavad, hoiab meie nutika disainiga ja aeglasema mootoriga PowerTilt® puuviljad segamise ajal jahedad. See säilitab värskete puuviljades ja juurviljades leiduvad naturaalsed toitained. Ka seemned jäävad terveks, mis hoiab ära smuuti võimaliku mõru-kibeda kõrvalmaitse.

Värskelt valmistatud roheline köögiviljasmuuti kõrrega klaasnõus
Purustage, ribastage, segage ja vahustage

Kasutage meie viilutamis- või segamistarvikuid ja ükski valmistustehnika ei jää püüdmatuks

Saumikser vispliotsikuga koort vahustamas

Kõige paremad koostisained. Kõige erilisemad maitsed.

Oleme parimaid võimalikke toorained otsinud Prantsusmaa imelistelt maastikelt. Nüüd oleme need lisanud rikkalikule kierhernestega talupojasupile. Vaadake videoretsepti ja valmistage seda suurepärast toitu ka oma perele ja sõpradele.

Köögikombain köögi tööpinnal

Kallutatud täiuseni

PowerTilt® – lihtne täiendus, mis tähendab palju. Enam pole tarvis blenderdamisel kannu kallutada. Meie Masterpiece Collection™ köögikombain juba ongi kaldus, et kannus olevad töödeldavad toiduained ise vastu lõiketerasid paiskuksid. See tähendab seda, et kõik blenderis olevad koostisained peenestatakse kiirelt ja ühtlaselt.

Looge uusi maitseid

Masterpiece Collection on oma nime väärt, tuues välja parima igast koostisainest

Väikesed lehttaignasuupisted on suurepärane eelroog

Õhuline lehttaigen ja kukeseenemääre

Võtke kasutusele uus, unikaalselt viltune Masterpiece Collection™ ja tundke rõõmu veelgi parematest maitsetest ning proovige seda imelist rääbisemarja sisaldavat retsepti. Segage köögikombainis kõigepealt kokku taigen. Seejärel purustage kergelt praetud kukeseened määrdeks. Segage seenesegule hulka saumikseri ja vispliotsikuga vahustatud crème fraîche. Täiuslik ühe-suutäie-amps.

Stiilne saumikser köögi tööpinnal

Meisterlik segamine,
turbokiirusel

Saumikseri abi saavutate kiirelt ja vähese vaevaga sametise, ühtlase tekstuuri. Meie ainulaadse TruFlow® Pro tehnoloogia abil, mis segab kõike kiiresti ja ühtlaselt, võimenduvad ka maitsed. Saumikseril on titaaniga kaetud lõiketerad ja võimas turbofunktsiooniga mootor, mis võimaldab edukalt peenestada ka kõvemaid juur- ja puuvilju; lisaks on seda lihtne puhastada ja hoiustada. Hea omadus on ka kellukesekujuline otsik, mis ei kriimusta nõude põhja.

Juurviljakaste ja keedetud pasta

Saumeikseri abil valmib luksuslik šokolaadikook ja vaarikakaste

Professionaalne loovus

Valmistage kodus restoranitasemel toite – iga päev ja vaeva nägemata. Electrolux on parimate maitsete nimel pidevalt teinud koostööd tuntud restoranidega juba 90 aastat, pidevalt täiustades toiduvalmistamiseks mõeldud seadmeid. Oleme loonud retseptide kollektsiooni, et aidata teil avastada, mida kõike te meie Masterpiece Collection™ kasutades teha saate.