Built by experts.
Repaired by experts.

Electroluxi hooldusmeeskond teostab asjatundlikke parandustöid üle kogu Eesti. Vajadusel võtke meiega ühendust ja tellige oma Electroluxi seadme parandus.

Vajate abi?

Otsige abi seadme paigaldamiseks ja seadistamiseks ja leidke lahendusi lihtsamatele probleemidele. Või lugege, kuidas oma seadme eest hoolt kanda. Alustamiseks esitage küsimus või leidke oma toode.

Leidke oma dokumendid

Otsige kasutusjuhendeid nii inglise kui ka muudes keeltes.

Vaadake dokumente

Parandustöid oli lihtne tellida. Tehnik oli abivalmis ja ma sain nõudepesumasina kohta teada palju uut.

Kuidas saate tellida parandustöid

Kui teil on kehtiv garantii, saate tellida tasuta parandustööd internetis või telefoni teel. Kui teil garantiid ei ole, võite tellida kas ühekordse tasulise remondi või liituda programmiga Remont ja kaitse, mis annab teile 12-kuulise kaitse.

Pesumasin

Mul on garantii

Tellige kohe seadme tasuta remont.

Tellige remont
Parandustehnik

Mul ei ole garantiid

Võite osta kas ühekordse tasulise remondi või liituda programmiga Remont ja kaitse, maksta igakuiselt ja saada 12-kuulise kaitse. Helistage meie remondimeeskonnale:

0880 1234 123

Our pledge

Pakume teile usaldusväärset ja parimat võimalikku hoolduskvaliteeti – iga päev. See on meie lubadus. Meie parima väljaõppe saanud tehnikute töö vastab kõrgeimatele standarditele. Meie klienditeenindus on sõbralik, abivalmis ja tõhus. Sel moel tagame, et teie seadmed saavad taas töökorda. Seadmed aitavad teil oma kodu hoida sellisena, nagu te soovite – ja meie teeme kõik, et see nii ka jääks.