Õhupuhastid

Meie laias õhupuhastite valikus on nii kaasaegsed kui ka elegantsed mudelid, mis aitavad meeldiva õhkkonna luua, täiendades samal ajal ka köögi disaini. Uuemad mudelid töötavad piisavalt vaikselt, et müra ei segaks roogade nautimist töötava seadme läheduses. 

Efektiivne toiduvalmistamine paremate maitsete saavutamiseks

Pöörake tähelepanu sellele, mis on köögis kõige olulisem – maitsvate roogade valmistamine. Tänu Hob2Hood süsteemile lülitab teie pliit õhupuhasti ise sisse – pliidi seaded ja õhupuhasti ventilaatori kiirus reguleeritakse automaatselt vastavalt sellele, kuidas te süüa teete. Te võite keeta, praadida ja aurutada ilma, et peaksite oma õhupuhastit isegi puudutama – see lülitub automaatselt sisse ja seadistab tõmbevõimsuse vastavalt sellele, kui intensiivselt pliidil süüa tehakse.

Hob2Hood funktsiooniga õhupuhastid

 • Jõuline ja madala energiatarbimisega
 • Kõrge efektiivsusega filter, mis eemaldab aurud ja ebameeldivad lõhnad
 • Sisseehitatud LED-valgustus sobib ideaalselt tänapäeva kaasaegsetesse kodudesse
 • Nutikas ühendus pliidiplaadiga - Hob2Hood funktsiooniga õhupuhastid lülituvad automaatselt sisse

Kuidas valida endale õhupuhastit?

Õhupuhasti on iga hästi varustatud köögi oluline osa. Ükski aken ei suuda vähendada niiskust ja lõhnade levikut nii hästi, nagu seda teeb kvaliteetne õhupuhasti. Erinevat tüüpi ja stiiliga õhupuhastid on saadaval laias valikus - tuleb vaid mõelda enda vajadustele ja valida kõige sobivam.

Lugege rohkem

Integreeritav või saar-tüüpi?
Integreeritav õhupuhasti on mõnevõrra peidetud, samuti võimaldab see nutikalt köögikappides olevat vaba ruumi kasutada. Samas on saar-tüüpi õhupuhasti võimas aktsent ja disainielement.
Ventilatsiooniga või ilma?
Kõikidesse köökidesse ei ole võimalik ventilatsioonitoruga õhupuhastit paigaldada. Kui selleks puudub võimalus, on saadaval ka õhupuhastid, mis puhastavad õhku seda läbi söefiltrite ringlema pannes. Sellise õhupuhasti puhul tuleb arvestada vajadusega filtreid regulaarselt vahetada.
Kaasaegne või klassikaline?
Uuemad õhupuhastid pakuvad enneolematuid võimalusi - näiteks ühenduvad mõned mudelid pliidiplaadiga ning lülituvad automaatselt sisse, kui süsteem aktiivse toiduvalmistamise tuvastab. Samuti on saadavad sellised õhupuhastid, mida saab integreerida nii, et need jäävad märkamatuks.
Müratase
Sõltuvalt sellest, kuhu soovitakse õhupuhasti paigutada, on võimalik vaiksemate ja mürarikkamate seadmete vahel valida. Kui köögis on ka söögilaud, siis soovite tõenäoliselt vaiksemat seadet, mis värskendab märkamatult õhku samal ajal, kui te einet naudite. Mürataset mõõdetakse detsibellides.

Õhupuhasti eelised

 • Eemaldab lõhnad ja üleliigse niiskuse toidu valmistamise ajal
 • Vähendab lõhnade levimist köögist kaugemale
 • Värskendab õhku
 • Saadaval on mudelid, mis ei vaja ventilatsiooniava
 • Uuemad seadmed on vaiksed ja energiasäästlikud
 • Võimalus leida laiast valikust enda kööki kõige sobivam disain
 • Aitab vähendada rasvakihtide teket köögis, eriti gaasipliidi pinnal
 • Konkreetsetel mudelitel on saadaval ka automaatse sisselülitamise funktsioon, mis reageerib pliidiplaadi toimingutele
Lugege rohkem