Õhupuhastid

Meie laias õhupuhastite valikus on nii kaasaegsed kui ka elegantsed mudelid, mis aitavad luua vajaliku õhkkonna, samal ajal täiendades ka köögi disaini. Lisaks töötavad uuemad mudelid piisavalt vaikselt, et müra ei segaks roogade nautimist töötava seadme läheduses. 

Efektiivne toiduvalmistamine maitsvamate tulemuste saavutamiseks

Pöörake tähelepanu sellele, mis on köögis tegelikult oluline – maitsva roa valmistamine. Tänu „Hob2Hood“ süsteemile lülitab teie pliit õhupuhasti automaatselt sisse – pliidi seaded ja õhupuhasti ventilaatori kiirus reguleeritakse automaatselt vastavalt sellele, kuidas te süüa teete. Te võite keeta, praadida või aurutada ilma, et peaksite oma õhupuhastit isegi puudutama – see lülitub automaatselt sisse ja seadistab tõmbevõimsuse vastavalt sellele, kui intensiivselt pliidil süüa tehakse.

Õhupuhastid „Hob2Hood“ funktsiooniga

 • Jõuline ja madala energiatarbimisega õhupuhasti
 • Kõrge efektiivsusega filter, mis eemaldab aurud ja ebameeldivad lõhnad
 • Sisseehitatud LED-valgustus muudab selle ideaalselt sobivaks tänapäeva kaasaegsetesse kodudesse
 • Nutikas ühendus pliidiplaadiga, mis tähendab, et õhupuhastid „Hob2Hood“ funktsiooniga lülituvad automaatselt sisse

Kuidas valida endale õhupuhastit?

Õhupuhasti on iga hästi varustatud köögi oluline osa. Ükski aken ei suuda vähendada niiskust ja lõhnade levikut nii hästi, nagu seda teeb kvaliteetne õhupuhasti. Erinevat tüüpi ja stiiliga  õhupuhastid on saadaval laias valikus, tuleb vaid mõelda enda vajadustele ja valida kõige sobivam.

Integreeritud või saar-tüüpi –
integreeritud õhupuhasti on mõnevõrra peidetud, samuti võimaldab see kasutada nutikalt vaba ruumi köögikappides; samal ajal on aga saar-tüüpi õhupuhasti võimas aktsent ja disainielement köögis.
Ventilatsiooniga või ilma –
kõikidesse köökidesse ei ole võimalik paigaldada ventilatsioonitoruga õhupuhastit. Kui selleks võimalus puudub, siis on saadaval ka õhupuhastid, mis panevad õhu ringlema läbi söefiltrite, puhastades sedasi köögi lõhnadest. Sellise õhupuhasti puhul tuleb arvestada filtrite regulaarse vahetamisega.
Kaasaegne või klassikaline –
uuemad õhupuhastid pakuvad enneolematuid võimalusi - näiteks ühenduvad mõned mudelid pliidiplaadiga ning lülituvad automaatselt sisse, kui süsteem tuvastab aktiivse toiduvalmistamise. Samuti on saadavad ka sellised õhupuhastid, mida saab integreerida nii, et need jäävad praktiliselt nähtamatuks.
Müratase –
sõltuvalt sellest, kuhu paigutada õhupuhasti, on võimalik valida vaiksemate ja mürarikkamate seadmete vahel. Kui köögis on ka söögilaud, siis soovite tõenäoliselt vaiksemat seadet, mis värskendab märkamatult õhku samal ajal, kui naudite oma söögikorda. Mürataset mõõdetakse detsibellides.

Õhupuhasti eelised:

 • Eemaldab lõhnad ja üleliigse niiskuse toidu valmistamise ajal
 • Vähendab lõhnade levimist köögist kaugemale
 • Värskendab õhku
 • Saadaval mudelid, mis ei vaja ventilatsiooniava
 • Uuemad seadmed on vaiksed ja energiasäästlikud
 • Võimalus valida laiast valikust enda kööki kõige sobivam disain
 • Aitab vähendada rasvakihtide teket köögis, eriti gaasipliidi pinnal
 • Konkreetsetel mudelitel on saadaval ka automaatse sisselülitamise funktsioon, mis lähtub pliidiplaadi toimingutest