-

Kuidas puhas kodu teie heaolu mõjutab  

Meie Electroluxis oleme veendunud, et puhas keskkond võib muuta teie elu. Lausa 81% uuringus osalejatest on väitnud, et nad tunnevad end puhas kodus õnnelikumana, 85% on rahulikumad ja 76% magavad paremini*. Tahtsime teada, kas saaksime lihtsalt koristades inimeste heaolu üleöö mõjutada. Vaadake ülalpool meie katset ja lugege, kuidas oleme seadnud endale missiooniks luua tooteid, mis vähendavad tunduvalt koristamistööde vaeva. 

* Hunting Dynasty, “Puhta keskkonna mõju inimeste õnnele” (A Clean Environment´s Impact on People´s Happiness), mai, 2019

Electrolux vähendab koristamistööde vaeva

Mõistame, et koristamine võib nii vaimset kui ka füüsilist pingutust nõuda. Samuti teame, et puhtas kodus elamine võib suurendada nii teie õnne kui ka üldist heaolu. Just seetõttu oleme loonud tolmuimejad, mis on kerged, võimsad ja käepärased. Nii koristate väiksema vaevaga ja saavutate parema enesetunde.

800-seeria juhtmevaba tolmuimeja – Võimas ja mitmekülgne puhastus

Puhastage meie 800-seeria tolmuimejaga kogu oma kodu ainult ühe laadimisega ja ennetage ootamatute mustuste eest mis tahes pinnal. Avastage võimas tolmuimeja, mis vastab tänapäeva elu erinevatele vajadustele.

Uus vaeva vähendav Pure Q9

Pure Q9 on meie kõigi aegade stiilseim, juurdepääsetavam ja vaikseim juhtmeta tolmuimeja. Kaasaegsetest koduinterjööridest inspireerituna on Pure Q9 loodud tänapäevasesse kodusse sobima. Mitmekülgne puhastamine pole kunagi varem nii lihtne olnud.

Uus robottolmuimeja Pure i9.2

Sellel kolmnurksel robottolmuimejal on 3D-nägemine, mis on loodud tuvastama, ligi pääsema ning igas teie kodunurgas laitmatu puhtuse tagama. Ülima puhastussooritusega Pure i9.2 jätab teie kodu meelde ja on juhitav Pure i9 rakenduse kaudu. See robottolmuimega näeb, pääseb ligi ja puhastab täiuslikult.

Teie loodud kodu

Electroluxi tolmuimejatega muudate tolmused toanurgad säravaks ja puhtaks ning lööte põrandad läikima. Oma kodust võite tõeliselt rõõmu tunda alles siis, kui see on hubane ja puhas.

Teie juhite, tema tuleb järgi

Uus Pure D9 tolmuimeja FlowMotion süsteemiga tagab sujuva ja vaevatu manööverdamise terves kodus. Pure D9 peab alati sammu. XL-suuruses Easy-Roll rattad ja kuullaagriga otsik on loodud koos töötama. PureFlow süsteem töötab tagaplaanil, pakkudes kompromissitut puhastussooritust.

MotionSense™

Uus kuju, uued võimalused