-

Kuidas puhas kodu mõjutab teie heaolu

Meie Electroluxis oleme veendunud, et puhas keskkond võib muuta teie elu. Lausa 81 protsenti uuringus osalejatest on väitnud, et nad tunnevad end puhas kodus õnnelikumana, 85 protsenti on rahulikumad ja 76 protsenti magavad paremini * Tahtsime teada, kas saaksime lihtsalt koristades mõjutada üleöö inimeste heaolu. Vaadake ülalpool meie katset ja lugege, kuidas oleme seadnud endale missiooniks luua tooteid, mis võtavad koristamistöödelt vaeva tunduvalt vähemaks. 

* Hunting Dynasty, “Puhta keskkonna mõju inimeste õnnele” (A Clean Environment´s Impact on People´s Happiness), mai, 2019

Electrolux võtab koristamistöödelt vaeva vähemaks

Mõistame, et koristamine võib nõuda nii vaimset kui ka füüsilist pingutust. Samuti teame, et puhtas kodus elamine võib suurendada nii teie õnne kui ka üldist heaolu. Just seetõttu oleme loonud tolmuimejad, mis on kerged, võimsad ja käepärased. Nõnda saate väiksema vaevaga koristada ja saavutada parema enesetunde.

Uus vaeva vähendav Pure Q9

Pure Q9 on meie kõigi aegade stiilseim, juurdepääsetavam ja vaikseim juhtmeta tolmuimeja. Kaasaegsetest koduinterjööridest inspireerituna on Pure Q9 loodud sobima sujuvalt tänapäevasesse kodusse. Mitmekülgne puhastamine pole kunagi varem olnud nii lihtne.

Lugege lisa

Uus robottolmuimeja Pure i9.2

Sellel kolmnurksel robottolmuimejal on 3D-nägemine, mis on loodud tuvastama ning tegutsema ja see suudab tagada laitmatu puhtuse igas teie kodunurgas. Suurepäraste puhastustulemuste saavutamiseks jätab Pure i9.2 teie kodu mällu ja seadet saab juhtida Pure i9 rakenduse kaudu. Pure i9.2 näeb, sobib ja puhastab täiuslikult.

Uurige lähemalt

Enda loodud kodu

Electroluxi tolmuimejatega muudate tolmused toanurgad säravaks ja puhtaks ning lööte oma põrandad läikima. Oma kodust võite tõeliselt rõõmu tunda alles siis, kui see on hubane ja puhas.

Teie juhite, see järgib.

Uus Pure D9-tolmuimeja FlowMotion-süsteemiga tagab sujuva ja vaevatu käsitsemise teie kodus. XL-suuruses Easy-Roll rattad ja kuullaagriga otsik on mõeldud koos töötamiseks. PureFlow süsteem töötab tagaplaanil Pure D9 sees, pakkudes samas kompromissitut puhastustulemust.

MotionSense™

Uus kuju, uued võimalused