Avastage

Intelligentne NoFrost-süsteem

Jak działa system Inteligentny No Frost?

Kuidas toimib intelligentne NoFrost-süsteem?

TwinTech® tehnoloogia eesmärk on pakkuda teile lahedat ja nauditavat kogemust.

Intelligentne No Frost-süsteem - ütle ei jää tekkele.

Intelligentse No Frost-süsteemi peamine eelis on niiskuse ja temperatuuri tasakaal.

Jabłko
Jak zachować świeżość na dłużej?

Kuidas hoida värskust kauem?

Maitsva toidu valmistamiseks kasutatakse värskeid ja tervislikke koostisosi. Seepärast on nii oluline säilitada pikema aja vältel külmikus toidu maitset mõjutavate vee, toitainete ja vitamiinide sisaldust. Toote värskust mõjutavateks teguriteks on niiskus ja temperatuur.

Intelligentne NoFrost!

TwinTech®-tehnoloogia tagab, et niiskustase Electroluxi külmikus on 65-90%. Seadmetes, millel on täielik külmumisvastane süsteem, on niiskuse tase ainult 25-40%.

Inteligentny No Frost

Säilitage oma lemmikmaitsed

Kindlustage oma toidu pikem ja maitsvam eluiga. Meie TwinTech® tehnoloogia kasutab kahte jahutussüsteemi, mis aitab tagada toidu säilimise parimates niiskus- ja temperatuuritingimustes. Külmikus olev õhk hoiab alal maksimaalset värskust. Ning sügavkülmikus olev õhk aitab seda hoida kuiva ja härmatisevabana.

Värskus igal riiulil

Hoidke toitu kauem maitsvana, ükskõik kuhu te selle paigutate. MultiFlow abil saavutate parima värskuse terves kapis – olgu ees, taga, üleval või all. See tagab õhu tõhusa liikumise, kindlustades seeläbi kogu külmikus sobivaima temperatuuri- ja niiskustaseme ning toidu hea säilimise. Seega püsib teie toit maitsvana. Ja te ei pea enam nii palju sööki ära viskama.

Inteligentny NoFrost

Ei mingit vajadust sulatamiseks!

Intelligentne No Frost-süsteem hoolitseb toidu kvaliteedi ja värskuse eest jahutuskambris. Eraldi õhuringlus sügavkülmikus võimaldab säilitada madalat niiskustaset, takistades jää teket ning vajadus sulatada sügavkülma puudub.
Värske lõhe enne ja pärast küpsetamist
TwinTech®

FreshPlusi külmik-sügavkülmik hoiab teie toiduained kauem värsked.

Lähivaade Electrolux FreshPlusi külmikust toiduainetega igal riiulil

Erakordne värskus

Nautige kala, mis maitseb nagu äsja püütud. Kuid mitte merest, vaid oma külmikust! FreshPlusi külmik-sügavkülmiku juurde kuuluv spetsiaalne madalama temperatuuriga sektsioon on ideaalne koht liha ja kala säilitamiseks. Täpselt valitud temperatuur tagab selle, et parimad maitsed ei lähe kaotsi.

Teie toiduained, teie moodi

Uues Electroluxi CustomFlexi külmikus leidub sobiv koht igale toiduainele ja roale. Ruumi ja juurdepääsu optimeerimiseks võite nuppe ja riiuleid ringi tõstes leida enda jaoks kõige mugavama hoiusüsteemi. Värske lähenemine, värsked maitsed – alati.

Värske salat taldrikul, mis on võetud Electroluxi TwinTech külmik-sügavkülmutist

Salat, kuid mitte tavapärane

Unustage pehme ja norgus salat – nautige parem värsket ja krõmpsuvat. Suur CrispFresh sahtel hoiab salati ja köögivilja värskena ning säilitab õige niiskuse ja temperatuuri abil nende parima maitse ja tekstuuri. Ka siis, kui olete varunud suures koguses värskeid salateid, võite olla kindel, et need püsivad kvaliteetsena kauem.