Avastage

Intelligentne NoFrost süsteem

Kuidas toimib intelligentne NoFrost süsteem?

Kuidas toimib intelligentne NoFrost süsteem?

TwinTech® tehnoloogia eesmärk on pakkuda teile lahedat ja nauditavat kogemust.

Intelligentne NoFrost süsteem - külmiku jäätumine on minevik

Intelligentse NoFrost süsteemi peamine eelis on niiskuse ja temperatuuri tasakaal.

Jabłko
Jak zachować świeżość na dłużej?

Kuidas hoida toiduained kauem värskena?

Maitsva toidu valmistamiseks tuleks kasutada värskeid ja tervislikke koostisosi. Seepärast on oluline pikemalt külmkapis olevate toiduainete värskust säilitada. Toote värskust mõjutavateks teguriteks on niiskus ja temperatuur.

Intelligentne NoFrost!

TwinTech® tehnoloogia tagab 65-90 protsendilise niiskustaseme Electroluxi külmikutes. Seadmetes, millel on täielik külmumisvastane süsteem, on niiskustase ainult 25-40 protsenti.

Inteligentny No Frost

Säilitage oma lemmikmaitsed

Kindlustage oma toidu pikem ja maitsvam eluiga. Meie TwinTech® tehnoloogia kasutab kahte jahutussüsteemi, mis aitavad tagada toidu säilimise parimates niiskus- ja temperatuuritingimustes. Külmikus olev õhk hoiab alal maksimaalset värskust ning sügavkülmikus olev õhk aitab seda hoida kuiva ja härmatisevabana.

Värskus igal riiulil

Hoidke toit kauem maitsvana, ükskõik kuhu te selle paigutate. MultiFlow abil saavutate parima värskuse terves kapis – olgu ees, taga, üleval või all. See tagab õhu tõhusa liikumise, kindlustades seeläbi kogu külmikus sobivaima temperatuuri- ja niiskustaseme ning toidu hea säilimise. Seega püsib teie toit maitsvana. Ja te ei pea enam nii palju sööki ära viskama.

Inteligentny NoFrost

Ei mingit vajadust sulatamiseks!

Intelligentne NoFrost süsteem hoolitseb toidu kvaliteedi ja värskuse eest ka jahutuskambris. Eraldi õhuringlus sügavkülmikus võimaldab madalat niiskustaset hoida, takistades sellega jää teket. Enam ei ole vaja sügavkülmikut sulatada!
Värske lõhe enne ja pärast küpsetamist
TwinTech®

FreshPlusi külmik-sügavkülmik hoiab teie toiduained kauem värskena.

Lähivaade Electrolux FreshPlusi külmikust toiduainetega igal riiulil

Erakordne värskus

Nautige kala, mis maitseb nagu äsja püütud. Kuid mitte merest, vaid oma külmikust! FreshPlus külmik-sügavkülmiku juurde kuuluv spetsiaalne madalama temperatuuriga sektsioon on ideaalne koht liha ja kala säilitamiseks. Täpselt valitud temperatuur tagab selle, et parimad maitsed ei lähe kaotsi.

Teie toiduained, teie moodi

Uues Electroluxi CustomFlex külmikus leidub sobiv koht igale toiduainele ja roale. Ruumi ja juurdepääsu optimeerimiseks võite nuppe ja riiuleid ringi tõstes enda jaoks kõige mugavama hoiusüsteemi leida. Värske lähenemine, värsked maitsed – alati.

Värske salat taldrikul, mis on võetud Electroluxi TwinTech külmik-sügavkülmutist

Salat, kuid mitte tavapärane

Unustage pehme ja norgus salat – nautige värsket ja krõmpsuvat. Suur CrispFresh sahtel hoiab salati ja köögiviljad värskena ning säilitab õige niiskuse ja temperatuuri abil nende parimad maitsed ja tekstuuri. Ka siis, kui olete varunud suures koguses värsket salatit, võite kindel olla, et nende kvaliteet püsib kaua.