Discover Electrolux

Discover Electrolux

Avastage artikleid, sukelduge juhenditesse ja avastage parimaid elustiilinõuandeid

Tutvuge meie inspireerivate artiklite ja üksikasjalike toodete ostmise juhenditega, kogege nutika kodu võimsust ja liituge meiega meie teekonnal jätkusuutlikkuse poole. Avastage, õppige ja ühendage igal sammul.

Näpunäiteid ja elustiili häkke teie kodu jaoks

Looge stressivaba kodune elu näpunäidetega oma igapäevaste rutiini lihtsustamiseks. Avastage praktilisi viise oma kodu eest hoolitsemiseks, nõuandeid energiasäästlike lahenduste kohta ja kuidas elada säästvamat elustiili – ilma mugavust ohverdamata.

Ühendage oma kodu, kontrollige oma elustiili

Avastage ühendatud elustiili eeliseid Electroluxiga. Lihtsustage oma igapäevaseid ülesandeid alates nutikast toidu valmistamisest kuni täiuslikult ajastatud pesuhoolduseni. Kogege ühenduvuse võimsust kaugjuhtimispuldi, häälkäskluste ja muuga.

Avastage säästvam eluviis

Me kõik tahame anda oma osa keskkonna säästmisel. Siit saate teada, milliseid samme saate teha säästvama elustiili loomiseks meie energiatõhusate seadmetega – kõik need on loodud teie süsiniku jalajälje vähendamiseks jõudlust ohverdamata.

Köögikujundus edasimüüjate kauplustes

Avastage Electroluxi partnerpoodides täiesti uus disainielementide sari ja tutvuge eksklusiivsete köögiseadmete komplektidega, mis ulatuvad läikivast viimistlusest kuni mattmustani, erinevate toonide ja sügavustega. Ühendage oma valik eelistega, mis aitavad säästa energiat või ühendada oma seadmed kaugemaks ja mugavamaks kasutamiseks.

Ostujuhendid

Tutvuge meie põhjalike ostujuhistega, mis aitavad teil valida täiusliku kodumasina, mis sobiks täpselt teie ainulaadsete vajaduste ja eelistustega.

 • Three different Electrolux washing machines placed next to each other
  Leia õige pesumasin

  Lihtsustage oma pesupesemisrutiini meie pesumasinatega, mis annavad teile erakordsed puhastustulemused isegi madalatel energiasäästlikel temperatuuridel. Meie ostujuhend aitab teil valida teie konkreetsetele vajadustele ja eluruumile sobivaima pesumasina.

 • Three different Electrolux tumble dryers are placed next to each other
  Leidke õige trummelkuivati

  Muutke pesupäev meie energiatõhusate trummelkuivatite kuivatusjõuga. Meie ostujuhend aitab teil valida teie konkreetsetele vajadustele ja eluruumile sobivaima trummelkuivati.

 • A built-in washer-dryer in a stylish and modern bathroom
  Leidke õige pesumasin-kuivati

  Tutvuge meie uuenduslike pesumasin-kuivatite valikuga, mis on loodud teie pesu pesemise sujuvamaks parendamiseks, hoolitsedes samal ajal teie riiete ja kangaste eest. Meie ostujuhend aitab teil valida teie konkreetsetele vajadustele ja eluruumile sobivaima pesumasin-kuivati.

 • An open freezer showing several convenient compartments to store food
  Leidke endale õige sügavkülmik

  Avastage meie uuenduslikud, energiasäästlikud sügavkülmikud ja säilitage oma toit ideaalselt püsiva värskuse tagamiseks. Ükskõik, kas eelistate kompaktset lahendust või ruumikamat varianti, meie ostujuhend aitab teil leida teie majapidamisvajadustele parima sügavkülmiku.

 • An open fridge freezer filled with fresh food stored in convenient compartments
  Leidke endale õige külmik-sügavkülmik

  Pikendage oma toidukaupade eluiga meie energiatõhusate külmik-sügavkülmikutega, mis säilitavad nii teie toidu maitset kui ka toiteväärtust. Meie ostujuhend aitab teil leida teie konkreetsetele vajadustele ja eluruumile sobiva külmiku-sügavkülmiku.

 • Two built-in Electrolux ovens in a stylish kitchen seamlessly blend into the decor
  Leia endale õige ahi

  Laiendage oma kulinaarseidd oskuseidd meie uuenduslike ahjudega, millel on lihtsalt kasutatavad funktsioonid ja nutikad toiduvalmistamislahendused. Meie ostujuhend aitab teil valida teie konkreetsetele vajadustele ja eluruumile sobivaima ahju.

 • Food cooking on a hob using different cooking zones. Built-in extractor rids the air of odours and steam
  Leia endale õige pliidiplaat

  Meie pliidiplaatide valik võimaldab teil hõlpsasti täielikult kontrollida oma toiduvalmistamist, olgu see siis koostisosade keetmine, praadimine, aurutamine või praadimine. Meie ostujuhendi abil saate hõlpsalt leida oma konkreetsetele vajadustele ja eluruumile sobivaima pliidiplaadi.

 • An Electrolux cooker with an oven is placed in a stylish kitchen environment
  Leia endale õige pliit

  Meie mitmekülgsed pliidid pakuvad täielikku toiduvalmistamise kogemust, et luua toekaid ja tervislikke toite kogu perele. Meie ostujuhendist leiate oma konkreetsetele vajadustele ja eluruumile sobivaima pliidi.

 • A modern, black cooker hood with the latest innovative features
  Leia õige õhupuhasti
  Meie energiasäästlikud õhupuhastid hoiavad teie köögiõhu puhtana tõhusate ventilaatoritega, mis eemaldavad vaikselt lõhnad ja auru. Kasutage meie kasulikku ostujuhendit, et valida endale ja teie eluruumile sobiv õhupuhasti.
 • A grey air purifier next to a modern and stylish living room couch
  Leidke õige õhupuhasti

  Tagage kodus optimaalne õhukvaliteet meie täiustatud õhupuhastitega, mis eemaldavad allergeenid ja saasteained, andes teile täieliku kontrolli sissehingatava õhu üle. Meie ostujuhend aitab teil leida õhupuhasti, mis sobib teie konkreetsetele vajadustele ja eluruumile.

 • The latest corded vacuum cleaner placed in the living room with green plants in the background
  Leidke õige tolmuimeja

  Lihtsustage oma puhastusrutiini meie kõrgtehnoloogiliste juhtmega tolmuimejatega, mis on loodud tolmu ja mustuse eemaldamiseks igat tüüpi põrandatel. Meie ostujuhend aitab teil leida just teie vajadustele ja eluruumile sobiva tolmuimeja.

 • A cordless stick vacuum cleaner placed on the floor next to a dog in a clean house
  Leidke õige juhtmeta tolmuimeja

  Kogege oma kodus juhtmevaba tolmuimemise vabadust võimsa imemise ja pingutuseta manööverdusvõimega. Meie ostujuhend aitab teil leida juhtmevaba tolmuimeja, mis sobib teie konkreetsetele vajadustele ja eluruumile.