Avastage

Induktsioonpliidid

Puhtam ja turvalisem pind

Induktsioonpliit kohandub keedunõudega, tagades kiire ja ühtlase kuumutamise. Kui pliidil ei ole nõusid, siis ei kuumene keeduväljad. Lisaks jääb kasutuseta pliidipind jahedaks, tehes toiduvalmistamise turvalisemaks. Pliidipind ei lähe kõrbema ja sile ning tasane pind ei lase mustusel kuhugi kinnituda. Tänu sellele ei pea te puhastamisele enam nii palju aega kulutama – nautige parem oma toitu.

Electroluxi induktsioonpliidi juhtpaneel

Õige kuumus vaid hetkega

Induktsioontehnoloogia abil on soovitud tulemuseks vajalikud väikesed muudatused imelihtsad. Libistage vaid nuppe ja kuumus muutub hetkega. Kastme valmistamisel õige temperatuuri hoidmine pole enam probleem. Temperatuuri täpne juhtimine tähendab ka väiksemat energiakulu ning sõbralikumaid elektriarveid.

Küpsetage korraga rohkem

FlexiBridge muudetava küpsetusalaga võite valmistada mis tahes meelepäraseid roogi. Ühendage kuni 4 eri keeduvälja, et saavutadaühtlase temperatuuriga suur ala. See tähendab, et kui teil on vaja valmistada tõeliselt suuri lõunasööke, ei pea te liiga väikeseks jääva küpsetusvälja pärast enam muretsema. Nautige suuri ja suurepäraseid roogi.

Pann Electrolux Infinite™ Pure induktsioonpliidil

Lihtsalt luksuslik

Infinite™ Pure lisab teie köögile stiili. Enne pliidi sisselülitamist puuduvad sellel nähtavad nupud ja keeduväljad. Sisse lülitades süttivad kristallselged punased LED-näidikud ning te teate, et pliit on toiduvalmistamiseks valmis. Nii sisse- kui väljalülitatult toob see teie kööki kaunist kaasaegset hõngu.

Rohkem ruumi loomingulisuseks

Kolm panni Electrolux Infinite Combi induktsioonpliidi FreeZone'il
Infinite™ Combi

Mis tahes toitu valmistades annab Infinite™ Combi teile vabaduse teha seda omamoodi.

Electrolux Infinite™ Combi induktsioonpliidil olev plancha

Lihtsad eined

Valmistage kõiki koostisaineid eraldi FreeZone küpsetusalal. See tuvastab automaatselt kuni 3 nõu suuruse ja kuju. Iga nõu jaoks võite valida kindla temperatuuri, mis ei muutu ka siis, kui te nõusid FreeZone küpsetusalal liigutate. Kui soovite suuremaid nõusid - näiteks plancha-grilli - kasutada, võimaldab jagamisfunktsioon sama nõu eri otstes erinevaid temperatuure kasutada.

Kiire ülevaade

Infinite™ Combi on koka unelmate abiline. Selle suur ekraan võimaldab kõike olulist kiiresti näha – näiteks poti asukohta ja selle all olevat temperatuuri. Teie kontrollite alati olukorda, sest temperatuuri on lihtne reguleerida ja taimereid saab kiiresti seadistada. See on ideaalne pliit keerulisemate kulinaarsete ettevõtmiste jaoks.

Diskreetne, sujuva joonega disain

Kohene kuumus ja automaatne nõutuvastus

Liugnupud täpseks juhtimiseks

Kohene kuumus ja automaatne nõutuvastus

Liugnupud täpseks juhtimiseks

Kasutage erinevaid temperatuure lihtsalt nõusid liigutades

Küpsetage suuremate nõudega – ühendage kuni neli keeduala üheks suureks

Kohene kuumus ja automaatne nõutuvastus

Värviline puutenuppudega ekraan

FreeZone-ala võimaldab eri suuruses nõusid paigutada oma soovi kohaselt

Nõude kuumuse individuaalne haldamine ja seadistamine

Veel induktsiooni eeliseid

 • Electroluxi induktsioonpliidi "stopp ja alusta"-nupp
  1
  Kohene kuumus

  Kiirem tee maitsva söögini võimsusnupu abil. Parim lahendus viimase hetke küpsetustoimingute jaoks.

 • Electroluxi induktsioonpliidi "stopp ja alusta"-nupp
  2
  Peata ja jätka

  Kui miski teie tegevuse katkestab, saate Stop & Go nupu abil töö peatada ning seejärel poolelijäänud kohalt jätkata.

 • Potist õhupuhastisse kerkiv aurujuga
  3
  Käed-vabad õhupuhasti

  Hob2Hood juhib automaatselt õhupuhasti tööd, olenevalt sellest, mida te pliidil valmistate.

Keevast vaikse kuumutamiseni vaid ühe liigutusega

Valmistate kastet või praete liha või kala? Kui kasutate toiduvalmistamisel tihti kuumuse kiiret vahetamist, kasutage PowerSlide'i. Te ei pea söögitegemise ajal temperatuuri reguleerimisele aega raiskama. Selle asemel libistage nõud ühelt alalt teisele. PowerSlide annab teile rohkem vabadust ja paindlikkust, mis tahes lõunasöögiga te ametis olete.

Keskenduge toiduvalmistamisele

Laske pliidil õhupuhasti tööd juhtida, et saaksite segamatult toidule pühenduda. Pliidi sisselülitamisel alustab automaatselt tööd ka Hob2Hood. Sisselülitatult reguleerib see õhupuhasti tõmbetugevust vastavalt sellele, mida te pliidil valmistate. Praadimisel muutub tõmbevõimsus tugevamaks. Kergel hautamisel valitakse aga õrnem ja vaiksem töörežiim.