Avastage

Induktsioonpliidid

Puhtaim ja turvalisim pind

Induktsioonpliit kohandub keedunõudega, tagades kiire ja ühtlase kuumutamise. Kui pliidil nõusid ei ole, siis keeduväljad ei kuumene. Lisaks jääb kasutuseta pliidipind jahedaks, tehes toiduvalmistamise turvalisemaks. Pliidipind ei lähe kõrbema ja sile ning tasane pind ei lase mustusel kuhugi kinni jääda. Tänu sellele ei pea te puhastamisele enam nii palju aega kulutama – nautige parem oma toitu.

Electroluxi induktsioonpliidi juhtpaneel

Õige kuumus vaid hetkega

Induktsioontehnoloogia abil on soovitud tulemuse saamiseks vajalikud väikesed muudatused lihtsad. Libistage vaid nuppe ja kuumus muutub hetkega. Näiteks kastme valmistamisel õige temperatuuri hoidmine pole enam probleem. Temperatuuri täpne juhtimine tähendab ka väiksemat energiakulu ja seega ka meeldivamat elektriarvet.

Küpsetage korraga rohkem

FlexiBridge'i muudetava küpsetusalaga võite valmistada mis tahes meelepäraseid roogi. Ühendada saate kuni 4 eri keeduvälja, saavutades ühe ühtlase temperatuuriga suure ala. See tähendab, et kui teil on vaja valmistada tõeliselt suuri lõunasööke, ei pea te liiga väikeseks jääva küpsetusvälja pärast enam muretsema. Nautige oma suuri ja suurepäraseid roogi.

Pann Electrolux Infinite™ Pure induktsioonpliidil

Lihtsalt luksuslik

Infinite™ Pure muudab teie köögi stiilseks. Sisselülitamata plaadil puuduvad nähtavad nupud ja keeduväljad kuni pliidi sisselülitamiseni. Siis süttivad kristallselged punased LED-näidikud ning te teate, et pliit on toiduvalmistamiseks valmis. Sisse- või väljalülitatuna toob see teie kööki kaasaegset hõngu.

Rohkem ruumi loomiseks

Kolm panni Electrolux Infinite Combi induktsioonpliidi FreeZone'il
Infinite™ Combi

Mis tahes toitu valmistades annab Infinite™ Combi teile vabaduse teha seda oma moodi.

Electrolux Infinite™ Combi induktsioonpliidil olev plancha

Lihtsad eined

Valmistage kõiki koostisaineid eriliselt, tehes seda FreeZone-küpsetusalal. See tuvastab automaatselt kuni 3 nõu suuruse ja kuju. Iga nõu puhul võite valida kindla temperatuuri, mis ei muutu ka siis, kui te nõusid FreeZone'il liigutate. Kui soovite kasutada suuremaid nõusid, näiteks plancha-grilli, võimaldab jagamisfunktsioon sama nõu eri otstes kasutada erinevaid temperatuure.

Kiire ülevaade

Infinite™ Combi on koka unelmate-abiline. Selle suur ekraan võimaldab kõike kiiresti näha – näiteks poti asukohta ja selle all olevat temperatuuri. Teie kontrollite alati olukorda, sest temperatuuri on lihtne reguleerida ja taimereid kiiresti seadistada. See on ideaalne pliit keerulisemate kulinaarsete ettevõtmiste jaoks.

Diskreetne, sujuva joonega disain

Kohene kuumus ja automaatne nõutuvastus

Liugnupud täpseks juhtimiseks

Kohene kuumus ja automaatne nõutuvastus

Liugnupud täpseks juhtimiseks

Kasutage erinevaid temperatuure lihtsalt nõusid liigutades

Küpsetage suuremate nõudega – ühendage kuni neli keeduala üheks suureks

Kohene kuumus ja automaatne nõutuvastus

Värviline puutenuppudega ekraan

FreeZone-ala võimaldab eri suuruses nõusid paigutada oma soovi kohaselt

Nõude kuumuse individuaalne haldamine ja seadistamine

Veel induktsiooni eeliseid

 • Electroluxi induktsioonpliidi "stopp ja alusta"-nupp
  1
  Kohene kuumus

  Kiirem tee maitsva söögini võimsusnupu abil. Parim lahendus "viimase hetke" küpsetustoimingute jaoks.

 • Electroluxi induktsioonpliidi "stopp ja alusta"-nupp
  2
  Peata ja jätka

  Kui miski teie tegevuse katkestab, saate Stop & Go-nupu abil töö peatada ning seejärel poolelijäänud kohalt jätkata.

 • Potist õhupuhastisse kerkiv aurujuga
  3
  Käed-vabad õhupuhasti

  Hob2Hood juhib automaatselt õhupuhasti tööd, olenevalt sellest, mida te pliidil valmistate.

Keevast vaikse kuumutamiseni vaid ühe liigutusega

Valmistate kastet või praete liha või kala? Kui kasutate toiduvalmistamisel tihti kuumuse kiiret vahetamist, kasutage PowerSlide'i. Te ei pea söögitegemise ajal aega raiskama temperatuuri reguleerimisele. Selle asemel libistage nõud ühelt alalt teisele. PowerSlide annab teile rohkem vabadust ja paindlikkust, kui tahes suuri lõunasöögiga te ametis olete.

Keskenduge toiduvalmistamisele

Laske pliidil õhupuhasti tööd juhtida, et saaksite segamatult toidule pühenduda. Pliidi sisselülitamisel alustab automaatselt tööd ka Hob2Hood. Sisselülitatult reguleerib see õhupuhasti tõmbetugevust vastavalt sellele, mida te pliidil valmistate. Praadimisel muutub tõmbevõimsus tugevamaks. Kergel hautamisel valitakse aga õrnem ja vaiksem töörežiim.