AVASTAGE

Pesumasin-kuivatid

Meie tooted

Tutvuge meie valikuga ja leidke endale sobivaim toode.

 • DelicateCare
 • UltraCare
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue
 • UltraCare
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue

Energiasäästlikkus

Iga Electroluxi pesumasin-kuivati on loodud märkimisväärselt vähendama vee- ja energiatarbimist, säilitades samal ajal pesemise ja hoolduse kõrgeimad standardid. Electroluxi pesumasin-kuivatite energiaklass on A kuni A –40%. See tähendab, et Electroluxi kõrgeima energiaklassiga seadmed tarbivad 40% vähem energiat kui A-klassi seadmed. Mõned tehnoloogiad võivad aidata kaasa suuremale energiatõhususele. Nende hulka kuuluvad invertermootorid, SensiCare ja DelicateCare tehnoloogiad ning meie soojuspumba tehnoloogia

Pesumasin-kuivati mõõtmed

Kui teil on vähe ruumi, siis kaaluge kaks-ühes pesumasin-kuivati ostmist. Nautige enamikku eraldi seadmete eelistest, säästes samal ajal ruumi. Saadaval on kahte tüüpi pesumasin-kuivatid: integreeritavad ja eraldiseisvad. Integreeritavad seadmed on peidetud mööblipaneelide alla, tänu millele sulanduvad nad ümbritsevaga kokku – näiteks köögis.

Pesumasin-kuivati mahutavus

Pesumasin-kuivatitel on kaks mahutavuse parameetrit. Kuivatusfunktsiooni võimsus on veidi väiksem kui pesufunktsiooni puhul, kuna kuivatamine nõuab õhuringluseks rohkem ruumi. | Seadme mahutavuse valimisel tuleb arvestada järgmiste teguritega: | Leibkonna suurus: suur pere või üks inimene? | Harjumused: mitu korda nädalas pesed pesu? | Kuivatavate esemete tüüp ja suurus: näiteks voodipesu, suletekid ja kardinad vajavad parimate kuivatustulemuste saavutamiseks suuremat trumlit.

Kõik Electroluxi pesumasin-kuivatid on varustatud SensiCare süsteemiga. SensiCare süsteem kasutab täiustatud niiskus- ja temperatuuriandureid, et reguleerida pestava pesuhulga energiatarbimist. See säästab aega ja raha ning kaitseb teie riideid.

Intelligentne ühenduvus

Rakendus My Electrolux Care võimaldab teil juhtida oma pesuseadmeid nutitelefoni abil. Kasutage hooldusnõustaja funktsiooni, et saada asjatundlikku nõu, kuidas riideid kõige paremini pesta. Favourites funktsioon võimaldab salvestada kõige sagedamini kantavate riiete pesuseaded.

2-in-1 programmid

Kasutage pesukuivatusprogramme pesulaadungite tõhusaks käsitlemiseks, et saaksite ühe sujuva protsessiga kandmisvalmis tulemused.

Programmid

Sellist asja nagu "üks suurus sobib kõigile" pole olemas. Erinevatel inimestel – ja erinevatel kangastel – on erinevad vajadused. Seetõttu on meie pesumasinatel kuivatitel mitmeid programme:

 • Dark blue delicate fabrics
  Vill

  Turvaliselt puhas ja kuiv vill ühe protsessiga.

 • White shirt close-up
  Aur

  Vähendage kuivade riiete kortse või värskendage ja eemaldage lõhnad.

 • A garment in a washer dryer
  Allergiavastane

  Välja töötatud spetsiaalselt allergikute vajadustele. See programm eemaldab mikroorganismid tänu pesufaasile, mille temperatuuri hoitakse mitme minuti jooksul üle 60°C. See aitab eemaldada mikroobe, baktereid, mikroorganisme ja osakesi. Täiendav loputusfaas tagab pesuvahendi jääkide ja muude allergeenide korraliku eemaldamise.

 • Waterdrops on dark blue fabric
  Üleriided

  DualSense tehnoloogia programm kaitseb tehnilisi kangaid, et säilitada aja jooksul nende tekstuur. Spetsiaalne kuivatustsükkel taastab vetthülgavuse.

Sertifikaadid

Woolmarki sertifikaat tähendab, et kõik Electroluxi pesumasin-kuivatid on villa suhtes piisavalt õrnad – nii pesu- kui ka kuivatustsüklites.

DelicateCare - kohandatud pesutsüklid

DelicateCare-süsteem koos sisseehitatud soojuspumbaga käsitleb rõivaid õrnalt madalatel temperatuuridel, mis on kohandatud iga pesukorra jaoks. See võimaldab pesta ja kuivatada jopesid ja muid välisrõivaid, taastades samal ajal vetthülgavuse. Isegi siidist rõivad tulevad masinast välja 50% vähem kortsunutena.

Üksküik mida pesete ja kuivatate - riided tulevad masinast alati välja, valmis kandmiseks.

Siidrõivad tulevad välja kuni 50% vähema kortsudega*

*Võrreldes õhu käes kuivatamisega.

Õige temperatuur ja sobiv liikumine

Tavalises pesumasin-kuivatis pestes ja kuivatades võib sulejope seisukord halveneda. DelicateCare-süsteem reguleerib temperatuuri ja trumli liikumist täpselt õigeks hoolduseks, nii et udusulg säilitab oma kohevuse.

Värskendatud riided 96% väiksema veekogusega*

*Kasutage riiete värskendamiseks auru ja säästke rohkem kui 40 l vett tsükli kohta, testitud 1 kg õrna rõivaste puhul, kasutades programmi FreshScent, võrreldes õrna pesu programmiga.

FreshScent-programm

UltraCare – lahendus riietele, mis kestavad

UltraCare süsteem on meie pesumasin-kuivati puhul ainulaadne. See segab pesuained ja pehmendajad enne trumlisse sisenemist veega. See tähendab, et kangad puhastatakse põhjalikumalt kaitstes iga samal ajal iga kiudu. UltraCare tagab, et kõik teie riided tunduvad ja näevad kauem välja nagu uued.

Teile omane stiil – pestud, kuivatatud ja kaitstud ühekorraga

Mis puutub enesekindlasse tundesse, siis peate teadma, et rõivad, mis muudavad sind jõuliseks ja panevad end jõulisena tundma, on täielikult hoolitsetud. Nüüd võite usaldada täiustatud pesumasin-kuivatit PerfectCare 800 koos UltraCare süsteemiga ja olla kindel, et kõik alates tugevast ülerõivast kuni õrnade riieteni on paremini kaitstud ja kestab kauem. See võib teie lemmikriietust pesta ja kuivatada ühe mugava tsükliga, nii et kõik, mida ostate, kannate ja armastate, kestab märgatavalt kauem. See on üks terviklik lahendus teile iseloomuliku välimuse jaoks, ilma hoolduses mingeid kompromisse tegemata.

Kangad jäävad pehmeks. Pesukord pesukorra järel.

Pesuaine ja pehmendaja segatakse ning aktiveeritakse enne trumlisse sisenemist veega. See tagab, et iga viimane kui toll teie rõivast on põhjalikult ja puhastatud, sest lahustumata pesuaine muudab puhastamise vähem tõhusaks. UltraCare System jaotab pehmendaja kaks korda ühtlasemalt kui traditsiooniline pesumasin.

Värskendatud riided 96% väiksema veekogusega*

*Kasutage riiete värskendamiseks auru ja säästke rohkem kui 40 l vett tsükli kohta, testitud 1 kg õrna rõivaste puhul, kasutades programmi FreshScent, võrreldes õrna pesu programmiga.

FreshScent-programm

Teie isiklik stiil – pestud, kuivatatud ja kaitstud ühekorraga

See lemmik püksipaar, mis istub teile täpselt. Hinnaline džemper, mis on alati mugav. Need annavad teile suurepärase väljanägemise ja tunnete end suurepäraselt olenemata sellest mis teil järgmiseks päevaks plaanitud on. Usaldage meie uuenduslikku pesumasin-kuivatit PerfectCare 700, et hoida igapäevased rõivad ilusad ühe mugava pesu- ja kuivatustsükli abil. Muutke riietumine naudinguks, olenemata sellest, mida te kannate ja mida iganes soovite oma päevaga teha.

Teie rõivad, pestud ja kuivatatud ühekorraga

Meie pesumasin-kuivati PerfectCare 700 peseb ja kuivatab teie riided ühe mugava tsükliga. Selle DualCare süsteem tuvastab kanga tüübi ja pesu kaalu ning seejärel reguleerib temperatuuri ja trumli liikumist, et tagada iga riideeseme jaoks ülim hoolitsus. Kangad tunduvad ja näevad kauem välja nagu uued.

Ideaalsed pesutsükli seadistused DualCare'iga

Meie DualCare süsteem kohandab pesutsükleid automaatselt vastavalt kangatüübile ja pesu kaalule, et riideid saaks hooldada just õigel temperatuuril ja trumli optimeeritud liikumisega. Pesemine ja kuivatamine toimub ühe sujuva protsessiga, nii et iga ese säilitab aja jooksul oma välimuse ja kvaliteedi.

Värskendatud riided 96% väiksema veekogusega*

*Kasutage riiete värskendamiseks auru ja säästke rohkem kui 40 l vett tsükli kohta, testitud 1 kg õrna rõivaste puhul, kasutades programmi FreshScent, võrreldes õrna pesu programmiga.

FreshScent-programm