OSTUJUHEND

Leidke endale ideaalne külmik

Toit

Mida te külmkapis hoidma hakkate?

Värsked puu- ja juurviljad – Sobivad külmikud, millel on salatisahtlid ja sügavad sahtlid suurte köögiviljade hoiustamiseks. Kui värsket hoiustatavat toitu on palju, eelistage külmikut, mille külmkapi osa on suurem kui sügavkülma oma.

Liha ja kala – Natural Fresh kambriga mudel hoiab liha- ja kalatooted kauem värskena.

Joogid – Kaaluge veiniriiulite, reguleeritavate pudeliriiulite või lausa sisseehitatud veinikülmiku olemasolu. Mõned külmikud sisaldavad ka integreeritud jäämasinat.

Külmutatud toidud – Juhul, kui teile meeldib toitu sügavkülmutada, valige külmik, mille sügavkülma osa vähemalt sama suur kui külmiku osa.

Disain

Missuguse disainiga külmik sobib teie kööki kõige paremini?

Side-by-side – suure mahutavusega täiskõrguses külmik-sügavkülmik, millest valitud mudelitel on ka integreeritud vee- ja jäämasin.

Külmik-sügavkülmik – valikus on nii selliseid mudeleid, kus sügavkülm asub all kui ka selliseid, millel see asetseb üleval.

Integreeritud – külmikud, mida saab peita köögikapi ukse taha, et see sobituks köögi disainiga. Kaaluda võiks nii külmik-sügavkülmikut kui ka eraldi külmkappi ja sügavkülmikut.

Kõrgus, laius ja sügavus võivad sõltuvalt mudelist varieeruda, seega tasub vaadata kõiki valikuid, et leida kõige sobivam suurus ja disain.

Mahutavus

Külmik-sügavkülmiku mahutavust mõõdetakse liitrites.

Kuni 200 liitrit – külmikud, mis sobivad väikestesse majapidamistesse
200-300 liitrit – külmikud, mis sobivad keskmise suurusega majapidamistesse
300-400 liitrit – külmikud, mis sobivad suurtesse kodudesse

Kasulik nipp: Jätke külmikusse alati pisut vaba ruumi, et õhk saaks tõhusamaks jahutamiseks paremini ringi käia.

Energia

Kõrge energiatõhusus tähendab väiksemaid elektriarveid. Tõusvate standardite tõttu peavad kõik külmikud alates 2014. aastast olema vähemalt A+ energiaklassiga, kõrgeim klass on A+++. Võrdluseks – A++ klassi külmikud on 21% säästlikumad kui A+ klassi kuuluvad mudelid.

Kasulik nipp: Te vähendate energiakulu, kui paigutate külmik-sügavkülmiku radiaatoritest ja ahjust eemale.

Valige oma seade

Olenemata sellest, mis on parasjagu menüüs, hoiab Electroluxi külmik-sügavkülmik toidu alati värskena!

Flex tootesari

Võtmesõna on paindlikkus. Meile on äärmiselt oluline, et suudaksime pakkuda lahendusi, mis muudavad teie igapäevatoimetused köögis lihtsamaks. Korraldage oma köök täpselt nii, nagu teile meeldib. Säilitage värskus, kohandage ruume, organiseerige asju tõhusalt ja hoidke need oma uue Flex seeria külmikuga alati käeulatuses.

Revolutsiooniliselt ruumikas ja maitsekas

Tutvustame ruumikuse tippsõna. Tänu lisakõrgusele on 800-sarja MultiSpace külmik-sügavkülmikus rohkem ruumi kui standardse disainiga seadmes. Nutikad hoiustamise lahendused pakuvad toidukaupade värskena hoidmiseks paindlikke võimalusi, mis tähendab, et te leiate igale toiduainele alati oma koha.

800-sarja MultiSpace külmik

800-sarja MultiSpace külmik

 • Ruumi maksimaalne kasutamine paindliku MultiSpace süsteemiga
 • Pöörake, leidke toode ja võtke – koos SpinView funktsiooniga
 • Leidke igale kaubale oma koht tänu CustomFlex süsteemile
 • Kohandatavad hoiustamisvõimalused FlexiShelf funktsiooniga
 • riiuli liigutamine külmikus
  SpinView®

  Esmakordselt turul – pööratavad riiulid. Ümarat riiulit saab pöörata mõlemas suunas, seega ei pea te vajaliku toiduaine leidmiseks küünitama või seda teiste asjade tagant otsima. Ülimalt lihtne juurdepääs kogu külmkapi sisule tähendab, et miski ei jää kahe silma vahele ega lähe halvaks.

 • CustomFlex®

  Igal toiduainel on oma koht. Kohandatavaid hoiukaste on võimalik külmiku ukse sees ümber paigutada. Alates sparglist kuni mustikateni – leiate kõigele mugavalt sobiva koha. Kui tarvis, saate hoiukastid isegi eemaldada ja töötasapinnale tõsta, et nende täitmine või tühjendamine oleks veelgi mugavam.

 • magustoidud külmkapis
  FlexiShelf

  FlexiShelf süsteemi abil saate külmkapi sisu ümber korraldada täpselt nii, nagu teile sobib. Liigutatava klaasist riiuli saab täielikult või poolenisti eemaldada, et teha ruumi kõrgematele esemetele. See tähendab, et külmikusse mahub kõik – ka kõige kõrgemad pudelid.

Täielik juurdepääs igale toiduainele

Kuidas tagada täielik juurdepääs kogu külmkapi sisule? Uuendusliku SpinView riiuliga, mis pöörleb 360 kraadi, pääsete iga tooteni kiirelt ja mugavalt. See revolutsiooniline lahendus on loodud hõlpsaks ligipääsuks kõigele – ka kõige tagumised toiduained on nüüd teie käeulatuses. Tänu sellele süsteemile vähendate ka toidujäätmete kogust, kuna ükski toode ei jää enam pikaks ajaks külmikusse peitu.

700-sarja SpinView külmik

700-sarja SpinView külmik

 • MaxiBox süsteem ei tee ruumikuse osas kompromisse
 • Säästke ruumi pudeliriiuliga
 • Lihtne juurdepääs siinidel sahtlitele
 • naine liigutab külmiku riiuleid
  CustomFlex®

  CustomFlex® annab teile suurema vabaduse oma külmiku sisu organiseerimiseks. Ukse sees on erineva suurusega liikuvad mahutid, mida saate vastavalt vajadusele kohandada. Hoiukastid on eemaldatavad, et saaksite need vajadusel külmkapist välja võtta.

 • köögiviljad sügavkülmikus
  MaxiBox

  Kui külmik on toiduainetest pungil, võib olla väga keeruline seal orienteeruda ja just neid tooted leida, mida parasjagu vajate. MaxiBox sügavkülmiku sahtel annab kõigest külmiku sees olevast ideaalselt selge ülevaate.

 • veinipudel külmkapis
  Pudeliriiul

  Kasutage pudeliriiuliga maksimaalselt kogu külmkapis olevat ruumi. Ruumikasutust optimeeriva riiuli saab paigaldada enamikesse külmikutesse. Tänu sellele on teil nüüd külmikus alati mõni külm jook, mida sõpradele serveerida. Kuna riiul jätab enda alla vaba ruumi, saate iga sentimeetri oma külmkapist ära kasutada.

 • köögiviljad külmkapis
  Siinidel sahtlid

  Veenduge, et kõik teie külmkapis toimib tõrgeteta – vaikselt ja automaatselt sulguvad sahtlid kõlavad ju mugavalt? Enam ei ole tarvis sahtleid kinni suruda, sest need sulguvad väga sujuvalt. Meie usume, et külmik peaks olema mugav kasutada ja muutma elu köögis ainult lihtsamaks.

Igale toiduainele oma koht

600-sarja CustomFlex® külmikus on igal toiduainel oma koht. Kohandatavaid hoiukaste on võimalik külmiku ukse sees ümber paigutada. Alates sparglist kuni mustikateni – leiate kõigele mugavalt sobiva koha. Kui tarvis, saate hoiukastid eemaldada ja töötasapinnale tõsta, et nende täitmine või tühjendamine oleks veelgi mugavam.

600-sarja CustomFlex® külmik

600-sarja CustomFlex® külmik

 • Paindlikud hoiustamisvõimalused CustomFlex® süsteemiga
 • Rohelised toiduained säilitavad värskuse vähemalt 7 päeva tänu TwinTech® tehnoloogiale
 • NoFrost, igavesti
 • MaxiBox ei tee ruumikuse osas kompromisse
 • salat lõikelaual
  TwinTech

  TwinTech® tehnoloogia tagab külmikus optimaalse niiskustaseme. Toit säilitab oma värske maitse ja tekstuuri oluliselt kauem tänu külmiku eraldiseisvatele õhu jahutussüsteemidele. Nii salat kui seller säilitavad oma värskuse nii, et näevad isegi 7 päeva möödudes välja, nagu oleksite need just turult toonud.

 • värsked köögiviljad lõikelaual
  MultiFlow

  Hoidke toidukaubad sama värskena, kui need olid ostmise hetkel. Meie tehnoloogia paneb külma õhu ringlema ning säilitab stabiilse temperatuuri. See jahutusprotsess säilitab toitu paremini ja takistab selle kuivamist.

 • köögiviljad sügavkülmiku hoiusahtlites
  NoFrost

  Nüüd võite sügavkülmiku käsitsi sulatamise lõplikult unustada. Tänu jäävabale tehnoloogiale ja suurele jõudlusele ei vaja sügavkülmik enam kunagi sulatamist. Säilitage sügavkülmikus kõigi toiduainete originaalsed maitsed ja tekstuurid.

 • köögiviljad sügavkülmikus
  MaxiBox

  Kui külmik on toiduainetest pungil, võib olla väga keeruline seal orienteeruda ja just neid tooted leida, mida parasjagu vajate. MaxiBox sügavkülmiku sahtel annab kõigest külmiku sees olevast ideaalselt selge ülevaate.

Pro tootesari

Meie Pro tootesari pakub absoluutselt parimaid säilitustingimusi, kombineerides ülimalt paindlikud toidu säilitamise tehnoloogiad.

Täpne temperatuur ja värskus püsib kolm korda kauem

900-sarja NaturaFresh külmik hoiab toiduained värskena kolm korda kauem kui standardsed seadmed. Saate väga täpselt reguleerida nii temperatuuri kui niiskuse taset, et luua oma toidule täiuslik keskkond.

900-sarja NaturaFresh külmik

900-sarja NaturaFresh külmik

 • Lõhnavaba külmik CleanAir Filter tehnoloogiaga
 • Lihtne juhtimine tänu elektroonilisele puutetundlikule juhtpaneelile
 • Säilitage täiuslik tekstuur FastFreeze abil
 • Jahutage toiduained sekundiga FastCool funktsiooniga
 • värsked köögiviljad lõikelaual
  Multiflow

  Hoidke toidukaubad sama värskena, kui need olid ostmise hetkel. Meie tehnoloogia paneb külma õhu ringlema ning säilitab stabiilse temperatuuri. Selline jahutusprotsess säilitab toitu paremini ja takistab selle kuivamist.

 • külmiku filter
  CleanAir Filter

  CleanAir Filter eemaldab külmkapist ja sügavkülmikust ebameeldivad lõhnad – see seob lõhnamolekulid, neutraliseerib ja eemaldab need. Parimate tulemuste saamiseks vahetage filtrit iga 6 kuu järel.

 • külmkapi LED-ekraan
  Elektrooniline puutetundlik juhtpaneel

  Elektroonilise puutetundliku juhtpaneeli abil pääsete hõlpsasti ligi kõikidele külmiku seadetele ja funktsioonidele. Ka temperatuuri reguleerimine on LED-ekraanil imelihtne.

Värske. Krõmps. Toitainerikas

Puu- ja köögiviljad säilitavad tänu 800-sarja UltraFresh+ külmik-sügavkülmikule võimalikult palju oma toiteväärtusest. Suletud sahtlis on niiskusmembraan, mis reguleerib niiskustaset automaatselt, et hoida köögiviljad krõmpsuna. Antioksüdandi filter säilitab maitse ja värvid, hoides köögiviljad värskena.

800-sarja UltraFresh+ külmik

800-sarja UltraFresh+ külmik

 • Loomulikud maitsed tänu UltraFresh+ tehnoloogiale
 • NaturaFresh hoolitseb toiduainete eest
 • Rohelised toiduained säilitavad värskuse vähemalt 7 päeva tänu TwinTech® tehnoloogiale
 • Lihtne juhtimine tänu elektroonilisele puutetundlikule juhtpaneelile
 • kahe lihatüki võrdlemine
  NaturaFresh

  Mida iganes külmikus hoiate, NaturaFresh kannab kõigi toiduainete eest kvaliteetset hoolt. Konteiner loob koostisosade säilitamiseks parimad tingimused, kohaldades õige temperatuuri ja niiskustaseme. Toiduainete värskus ja head maitsed panevad lausa suu vett jooksma.

 • värske salat lõikelaual
  TwinTech

  TwinTech® tehnoloogia tagab külmikus optimaalse niiskustaseme. Tänu eraldiseisvatele õhu jahutussüsteemidele säilitab toit oma värske maitse ja tekstuuri oluliselt kauem. Nii salat kui seller säilitavad oma värskuse nii, et need näevad isegi 7 päeva möödudes välja, nagu oleksite need just turult toonud.

 • külmkapi LED-ekraan
  Elektrooniline puutetundlik juhtpaneel

  Elektroonilise puutetundliku juhtpaneeli abil pääsete hõlpsasti ligi kõikidele külmiku seadetele ja funktsioonidele. Ka temperatuuri reguleerimine on LED-ekraanil imelihtne.

Teie lemmiktoiduained säilitavad oma maitse

700-sarja NaturaFresh külmik-sügavkülmiku saab jahutada 0 kraadini, mis on ideaalne temperatuur liha ja kala säilitamiseks. Külmik loob toitude säilitamiseks ideaalse keskkonna, reguleerides temperatuuri ja niiskustaset. Nii saate nautida toitu, mis säilitab oma algse tekstuuri ja maitse pikka aega.

700-sarja NaturaFresh (FS) külmik

700-sarja NaturaFresh (FS) külmik

 • NaturaFresh - 0 °C maksimaalse värskuse saavutamiseks
 • Lõhnavaba külmik CleanAir Filter funktsiooniga
 • Täiuslik tekstuur FastFreeze abil
 • Jahutage koostisosad maha sekundiga FastCool funktsiooniga
 • värske salat lõikelaual
  Multiflow

  Hoidke toidukaubad sama värskena, kui need olid ostmise hetkel. Meie tehnoloogia paneb külma õhu ringlema ning säilitab stabiilse temperatuuri. See jahutusprotsess säilitab toitu paremini ja takistab selle kuivamist.

 • külmiku filter
  CleanAir Filter

  CleanAir Filter eemaldab külmkapist ja sügavkülmikust ebameeldivad lõhnad – see seob lõhnamolekulid, neutraliseerib ja eemaldab need. Parimate tulemuste saamiseks vahetage filtrit iga 6 kuu järel.

 • külmkapi LED-ekraan
  Elektrooniline puutetundlik juhtpaneel

  Elektroonilise puutetundliku juhtpaneeli abil pääsete hõlpsasti ligi kõikidele külmiku seadetele ja funktsioonidele. Ka temperatuuri reguleerimine on LED-ekraanil imelihtne.

Stabiilne temperatuur – paremad maitsed, mis kestavad kauem

Hoidke toidukaubad sama värskena, kui need olid ostmise hetkel. Meie tehnoloogia paneb külma õhu ringlema ning säilitab stabiilse temperatuuri. Selline jahutusprotsess säilitab toitu paremini ja takistab selle kuivamist.

600-sarja MultiFlow külmik

600-sarja MultiFlow külmik

 • NaturaFresh - 0 °C maksimaalse värskuse saavutamiseks
 • Lõhnavaba külmik CleanAir Filter funktsiooniga
 • Lihtne juhtimine elektroonilise puutetundliku juhtpaneeliga
 • Täiuslik tekstuur FastFreeze abil
 • Jahutage koostisosad maha sekundiga FastCool funktsiooniga
 • köögiviljad sügavkülmikus
  MaxiBox

  Kui külmik on toiduainetest pungil, võib olla väga keeruline seal orienteeruda ja just neid tooted leida, mida parasjagu vajate. MaxiBox sügavkülmiku sahtel annab kõigest külmiku sees olevast ideaalselt selge ülevaate.

 • köögiviljad sügavkülmiku sahtlis
  Siinidel sahtlid

  Veenduge, et kõik teie külmkapis toimib tõrgeteta – vaikselt ja automaatselt sulguvad sahtlid kõlavad ju mugavalt? Enam ei ole tarvis sahtleid kinni suruda, sest need sulguvad väga sujuvalt. Meie usume, et külmik peaks olema mugav kasutada ja muutma elu köögis ainult lihtsamaks.

 • magustoidud ja juust külmkapis
  FlexiShelf

  FlexiShelf süsteemi abil saate külmkapi sisu ümber korraldada täpselt nii, nagu teile sobib. Liigutatava klaasist riiuli saab täielikult või poolenisti eemaldada, et teha ruumi kõrgematele esemetele. See tähendab, et külmikusse mahub kõik – ka kõige kõrgemad pudelid.

Sulatage harvem

Tänu 300-sarja LowFrost külmik-sügavkülmiku integreeritud süsteemile on jääst vabanemine lihtsam kui kunagi varem. Meie süsteem vähendab jäätumist, mistõttu tuleb teil sügavkülmikut harvem sulatada.

300-sarja Lowfrost külmik

300-sarja Lowfrost külmik

 • Kaitske kvaliteetseid koostisosi FreshBox süsteemiga
 • Roheliste värskete toiduainete niiskustaseme reguleerimine
 • Lihtne juhtimine elektroonilise puutetundliku juhtpaneeliga
 • Ideaalne tekstuur FastFreeze funktsiooniga
 • salat ja kala külmkapis
  FreshBox

  FreshBox on loodud just kõige kvaliteetsemate toiduainete eest hoolitsemiseks. Hoidke liha ja kala selles spetsiaalses sahtlis, eemal muudest toiduainetest ning ideaalsetes tingimustes. Sahtel hoiab madalamat temperatuuri kui ülejäänud külmik, säilitades värskuse ja maitsed.

 • CleanAir filter
  CleanAir Filter

  CleanAir Filter eemaldab külmkapist ja sügavkülmikust ebameeldivad lõhnad – see seob lõhnamolekulid, neutraliseerib ja eemaldab need. Parimate tulemuste saamiseks vahetage filtrit iga 6 kuu järel.

 • külmutatud marjad ja köögiviljad
  FastFreeze

  FastFreeze funktsiooni kasutamisel saate värsked toiduained külmutada kiiresti ja tõhusalt. Seejuures säilitavad need oma algse maitse, värvid ja toitained.

Sense tootesari

Külmikus olevad toiduained on teie köögi nurgakivi - seetõttu mõistame täielikult, et soovite neile võimalikult palju hoolt ja tähelepanu pöörata. Meie külmkappidega võite kindel olla, et külmik tagab temperatuurid ja niiskustaseme, mida teie väärtuslikud toiduained vajavad. Lubage Sense seeria külmikutel teha tööd ja keskenduge ise tähtsamatele asjadele.

Külmik või sügavkülmik - teie otsustate

900-sarja MultiSwitch külmik-sügavkülmiku kohandatav kamber võib jahutada või külmutada. Nautige paindlikke ruumilahendusi 900-sarja MultiSwitch külmik-sügavkülmikuga. Kambri saab seadistada mis tahes temperatuurile vahemikus -18 kuni 7 °C, mis tähendab, et saate erinevate toitude säilitamiseks luua ideaalsed tingimused. See on lihtne lahendus maitsvate toitude heaks.

900-sarja MultiSwitch külmik

900-sarja MultiSwitch külmik

 • Kohandatav kamber
 • Rohelised toiduained säilitavad värskuse vähemalt 7 päeva tänu TwinTech® tehnoloogiale
 • TasteLock automaatse värskuse tagamiseks
 • Lihtne juhtimine elektroonilise puutetundliku juhtpaneeliga
 • salat lõikelaual
  TwinTech®

  TwinTech® tehnoloogia tagab külmikus optimaalse niiskustaseme. Toit säilitab oma värske maitse ja tekstuuri oluliselt kauem tänu külmiku eraldiseisvatele õhu jahutussüsteemidele. Nii salat kui seller säilitavad oma värskuse nii, et need näevad isegi 7 päeva möödudes välja, nagu oleksite need just turult toonud.

 • värske brokkoli taldrikul
  TasteLock

  TasteLock tagab, et puu- ja köögiviljad oleksid maksimaalseks värskusesks alati õige temperatuuri ja niiskustasemega keskkonnas. Hoidke oma puu- ja köögiviljad värsked kuni 7 päeva! TasteLock sahtlis on AutoHumidity Control Filter, mis eemaldab automaatselt liigse niiskuse, säilitades toiduainete mahlakuse ja värskuse – nii hoiate toite alati ideaalsetes tingimustes.

 • külmiku LED-ekraan
  Elektrooniline puutetundlik ekraan

  Elektroonilise puutetundliku juhtpaneeli abil pääsete hõlpsasti ligi kõigile külmiku seadetele ja funktsioonidele. Ka temperatuuri reguleerimine on LED-ekraanilt ülimalt lihtne.