OSTUJUHEND

Leidke endale ideaalne külmik

Toit

Mida te külmkapis hoiustama hakkate?

Värsked puu - ja juurviljad – Sobivad külmikud, millel on salatisahtlid ja sügavad sahtlid suurte köögiviljade hoiustamiseks. Kui värsket hoiustatavat toitu on palju, eelistage külmikut, mille külmkapi osa on suurem kui sügavkülm.
Liha ja kala – Natural Fresh kambriga mudel hoiab liha- ja kalatooted kauem värsked.
Joogid – Kaaluge veiniriiulite, reguleeritavate pudeliriiulite või lausa sisseehitatud veinikülmiku olemasolu. Mõned külmikud sisaldavad ka integreeritud jäämasinat.
Külmutatud toidud – Juhul, kui teile meeldib toitu sügavkülmutada, valige külmik, mille sügavkülm on külmiku osaga vähemalt sama suur.

Disain

Missuguse disainiga külmik sobib teie kööki kõige paremini?

Side-by-side – suure mahutavusega täiskõrguses külmik-sügavkülmik, millest valitud mudelitel on ka integreeritud vee- ja jäämasin.
Külmik-sügavkülmik – valikus on nii selliseid mudeleid, kus sügavkülm asub all kui ka selliseid, millel see asetseb üleval.
Integreeritud – külmikud, mida saab peita köögikapi ukse taha, et see sobituks köögi disainiga. Kaaluda võiks nii külmik-sügavkülmikut kui ka eraldi külmkappi ja sügavkülmikut.

Kõrgus, laius ja sügavus võivad sõltuvalt mudelist varieeruda, seega tasub piiluda kõiki valikuid, et leida kõige sobivam suurus ja disain.

Mahutavus

Külmik-sügavkülmiku mahutavust mõõdetakse liitrites.

Kuni 200 liitrit – külmikud, mis sobivad väikestesse majapidamistesse
200-300 liitrit – keskmise suurusega majapidamistesse
300-400 liitrit – suurtesse kodudesse

Kasulik nipp: Jätke külmikusse veidi vaba ruumi, et õhk saaks tõhusamaks jahutamiseks ringi käia.

Energia

Kõrge energiatõhusus tähendab väiksemaid elektriarveid. Tõusvate standardite tõttu peavad kõik külmikud alates 2014. aastast olema vähemalt A+ energiaklassiga, kõrgeim klass on A+++. Võrdluseks – A++ klassi külmikud on 21% säästlikumad kui A+ klassi kuuluvad mudelid.

Kasulik nipp: 

Vähendate energiakulu, kui paigutate külmik-sügavkülmiku radiaatoritest ja ahjust eemale.

Valige oma seade

Olenemata sellest, mis on parasjagu menüüs, hoiab Electroluxi külmik-sügavkülmik toidu alati värskena!

Leidke sobiv seade

''Flex'' seeria

Võtmesõna on paindlikkus. Meile on äärmiselt oluline, et suudaksime pakkuda lahendusi, mis muudavad teie igapäevatoimetused köögis lihtsamaks. Korraldage köök täpselt nõnda, nagu teile meeldib. Säilitage värskus, kohandage ruume, organiseerige asju tõhusalt ja hoidke need oma uue ''Flex'' seeria külmikuga alati käeulatuses.

Revolutsiooniliselt ruumikas ja maitsekas

Tutvustame ruumikuse tippsõna. Tänu lisakõrgusele on ''800 MultiSpace'' külmik-sügavkülmikus rohkem ruumi kui standardse disainiga seadmes. Nutikad hoiustamise lahendused pakuvad toidukaupade värskena hoidmiseks paindlikke võimalusi, mis tähendab, et leiate igale toiduainele alati koha.

''800 MultiSpace'''i külmik

''800 MultiSpace'''i külmik

 • Ruumi maksimaalne kasutamine paindliku MultiSpace süsteemiga
 • Pöörake, leidke toode ja võtke – koos ''SpinView'' funktsiooniga
 • Leidke igale kaubale oma koht tänu ''CustomFlex'' süsteemile
 • Kohandatavad hoiustamisvõimalused ''FlexiShelf'' funktsiooniga
 • riiuli liigutamine külmikus
  ''SpinView®''

  Esmakordselt turul – pööratavad riiulid. Ümarat riiulit saab pöörata mõlemas suunas, seega ei pea te vajaliku toiduaine leidmiseks küünitama või seda teiste asjade tagant otsima. Ülimalt lihtne juurdepääs kogu külmkapi sisule tähendab, et miski ei jää kahe silma vahele ega lähe halvaks.

 • ''CustomFlex®''

  Igal toiduainel on oma koht. Kohandatavaid hoiukaste on võimalik külmiku ukse sees ümber paigutada. Alates sparglist kuni mustikateni – leiate kõigele mugavalt sobiva koha. Kui tarvis, saate hoiukastid isegi eemaldada ja töötasapinnale tõsta, et nende täitmine või tühjendamine oleks veelgi mugavam.

 • magustoidud külmkapis
  ''FlexiShelf''

  ''FlexiShelf'' süsteemi abil saate külmkapi sisu ümber korraldada täpselt nii, nagu teile sobib. Liigutatava klaasist riiuli saab täielikult või poolenisti eemaldada, et teha ruumi kõrgematele esemetele. See tähendab, et külmikusse mahub kõik – ka kõige kõrgemad pudelid.

Täielik juurdepääs igale toiduainele

Kuidas tagada täielik juurdepääs kogu külmkapi sisule? Uuendusliku ''SpinView'' riiuliga, mis pöörleb 360 kraadi, pääsete iga tooteni kiirelt ja mugavalt. See revolutsiooniline lahendus on loodud hõlpsaks ligipääsuks kõigele – ka kõige tagumised kaubad on nüüd teie käeulatuses. Tänu sellele süsteemile minimeerite ka toidujäätmete kogust, kuna ükski toode ei jää enam pikaks ajaks külmikusse peitu.

''700 SpinView'' külmik

''700 SpinView'' külmik

 • ''MaxiBox'' süsteem ei tee ruumikuse osas kompromisse
 • Säästke ruumi pudeliriiuliga
 • Lihtne juurdepääs siinidel sahtlitele
 • naine liigutab külmiku riiuleid
  ''CustomFlex®''

  ''CustomFlex®'' annab teile suurema vabaduse oma külmiku sisu organiseerimiseks. Ukse sees on erineva suurusega liikuvad mahutid, mida saate vastavalt vajadusele kohandada. Hoiukastid on eemaldatavad, et saaksite need vajadusel külmkapist välja võtta.

 • köögiviljad sügavkülmikus
  ''MaxiBox''

  Kui külmik on toiduainetest pungil, võib olla väga keeruline seal orienteeruda ja leida just neid tooteid, mida parasjagu vajate. ''MaxiBox'' sügavkülmiku sahtel annab kõigest sees olevast ideaalselt selge ülevaate.

 • veinipudel külmkapis
  Pudeliriiul

  Kasutage pudeliriiuliga maksimaalselt ära kogu ruum oma külmkapis. Riiuli, mis optimeerib ruumikasutust, saab paigaldada enamikesse külmikutesse. Tänu sellele on teil nüüd külmikus alati mõni külm jook, mida sõpradele serveerida. Kuna riiul jätab enda alla vaba ruumi, saate iga sentimeetri oma külmkapist ära kasutada.

 • köögiviljad külmkapis
  Siinidel sahtlid

  Veenduge, et kõik teie külmkapis toimib tõrgeteta – vaikselt ja automaatselt sulguvad sahtlid kõlavad ju mugavalt, kas pole? Enam ei ole tarvis sahtleid kinni suruda, need sulguvad väga sujuvalt. Meie usume, et külmik peaks olema mugav kasutada ja muutma elu köögis ainult lihtsamaks.

Igale toiduainele oma koht

''600 CustomFlex®'' külmikus on igal toiduainel oma koht. Kohandatavaid hoiukaste on võimalik külmiku ukse sees ümber paigutada. Alates sparglist kuni mustikateni – leiate kõigele mugavalt sobiva koha. Kui tarvis, saate hoiukastid eemaldada ja töötasapinnale tõsta, et nende täitmine või tühjendamine oleks veelgi mugavam.

''600 CustomFlex®'' külmik

''600 CustomFlex®'' külmik

 • Paindlikud hoiustamisvõimalused ''CustomFlex®'' süsteemiga
 • Rohelised toiduained säilitavad värskuse vähemalt 7 päeva tänu ''TwinTech®'' tehnoloogiale
 • ''NoFrost'', igavesti
 • ''MaxiBox'' ei tee ruumikuse osas kompromisse
 • salat lõikelaual
  ''TwinTech''

  ''TwinTech®'' tehnoloogia tagab külmikus optimaalse niiskustaseme. Toit säilitab oma värske maitse ja tekstuuri oluliselt kauem tänu külmiku eraldiseisvatele õhu jahutussüsteemidele. Nii salat kui seller säilitavad oma värskuse nii, et näevad isegi 7 päeva möödudes välja, nagu oleksite need just turult toonud.

 • värsked köögiviljad lõikelaual
  ''MultiFlow''

  Hoidke toidukaubad sama värskena, kui need olid ostmise hetkel. Meie tehnoloogia paneb külma õhu ringlema ning säilitab stabiilse temperatuuri. See jahutusprotsess säilitab toitu paremini ja takistab selle kuivamist.

 • köögiviljad sügavkülmiku hoiusahtlites
  ''NoFrost''

  Nüüd võite sügavkülmiku käsitsi sulatamise lõplikult unustada. Tänu jäävabale tehnoloogiale ja suurele jõudlusele ei vaja sügavkülmik enam kunagi sulatamist. Säilitage sügavkülmikus kõigi toiduainete originaalsed maitsed ja tekstuurid.

 • köögiviljad sügavkülmikus
  ''MaxiBox''

  Kui külmik on toiduainetest pungil, võib olla väga keeruline seal orienteeruda ja leida just neid tooteid, mida parasjagu vajate. ''MaxiBox'' sügavkülmiku sahtel annab kõigest sees olevast ideaalselt selge ülevaate.


''Pro'' seeria

Meie ''Pro'' seeria pakub absoluutselt parimaid säilitustingimusi, kombineerides ülimalt paindlikud toidu säilitamise tehnoloogiad.

Täpne temperatuur ja värskus püsib kolm korda kauem

''900 NaturaFresh'' külmik hoiab toiduaineid värskena kolm korda kauem kui standardsed seadmed. Saate väga täpselt reguleerida nii temperatuuri kui niiskuse taset, et luua oma toidule täiuslik keskkond.

''900 NaturaFresh'' külmik

''900 NaturaFresh'' külmik

 • Lõhnavaba külmik ''CleanAir Filter'' tehnoloogiaga
 • Lihtne juhtimine tänu elektroonilisele puutetundlikule juhtpaneelile
 • Säilitage täiuslik tekstuur ''FastFreeze'' abil
 • Jahutage toiduained sekundiga ''FastCool'' funktsiooniga
 • värsked köögiviljad lõikelaual
  ''Multiflow''

  Hoidke toidukaubad sama värskena, kui need olid ostmise hetkel. Meie tehnoloogia paneb külma õhu ringlema ning säilitab stabiilse temperatuuri. Selline jahutusprotsess säilitab toitu paremini ja takistab selle kuivamist.

 • külmiku filter
  ''CleanAir Filter''

  ''CleanAir Filter'' eemaldab külmkapist ja sügavkülmikust ebameeldivad lõhnad – see seob lõhnamolekulid, neutraliseerib ja eemaldab need. Parimate tulemuste saamiseks vahetage filtrit iga 6 kuu järel.

 • külmkapi LED-ekraan
  Elektrooniline puutetundlik juhtpaneel

  Elektroonilise puutetundliku juhtpaneeli abil pääsete hõlpsasti ligi kõikidele külmiku seadetele ja funktsioonidele. Ka temperatuuri reguleerimine LED-ekraanil on imelihtne.

Värske. Krõmps. Toitainerikas

Puuviljad ja köögiviljad säilitavad tänu ''800 UltraFresh+'' külmik-sügavkülmikule võimalikult palju oma toiteväärtusest. Suletud sahtlis on niiskusmembraan, mis reguleerib niiskustaset automaatselt selleks, et hoida köögiviljad krõmpsuna. Antioksüdandi filter säilitab maitse ja värvid, hoides köögiviljad värskena

''800 UltraFresh+'' külmik

''800 UltraFresh+'' külmik

 • Loomulikud maitsed tänu ''UltraFresh+'' tehnoloogiale
 • ''NaturaFresh'' hoolitseb toiduainete eest
 • Rohelised toiduained säilitavad värskuse vähemalt 7 päeva tänu ''TwinTech®'' tehnoloogiale
 • Lihtne juhtimine tänu elektroonilisele puutetundlikule juhtpaneelile
 • kahe lihatüki võrdlemine
  ''NaturaFresh''

  Mida iganes külmikus hoiustate, ''NaturaFresh'' pakub kõigile kaupadele kvaliteetset hoolt. Konteiner loob koostisosade säilitamiseks parimad tingimused, kohaldades õige temperatuuri ja niiskustaseme. Toiduainete värskus ja head maitsed panevad lausa suu vett jooksma.

 • värske salat lõikelaual
  ''TwinTech''

  ''TwinTech®'' tehnoloogia tagab külmikus optimaalse niiskustaseme. Toit säilitab oma värske maitse ja tekstuuri oluliselt kauem tänu külmiku eraldiseisvatele õhu jahutussüsteemidele. Nii salat kui seller säilitavad oma värskuse nii, et need näevad isegi 7 päeva möödudes välja, nagu oleksite need just turult toonud.

 • külmkapi LED-ekraan
  Elektrooniline puutetundlik juhtpaneel

  Elektroonilise puutetundliku juhtpaneeli abil pääsete hõlpsasti ligi kõikidele külmiku seadetele ja funktsioonidele. Ka temperatuuri reguleerimine on LED-ekraanil imelihtne.

Parimad toiduained säilitavad oma maitse

''700 NaturaFresh'' külmik-sügavkülmiku saab jahutada 0 kraadini, mis on ideaalne temperatuur liha ja kala säilitamiseks. Külmik loob toitude säilitamiseks ideaalse keskkonna, reguleerides temperatuuri ja niiskustaset. Nii saate nautida toitu, mis säilitab oma algse tekstuuri ja maitse pikka aega.

''700 NaturaFresh'' (FS) külmik

''700 NaturaFresh'' (FS) külmik

 • ''NaturaFresh'' - 0 °C maksimaalse värskuse saavutamiseks
 • Lõhnavaba külmik ''CleanAir Filter'' funktsiooniga
 • Täiuslik tekstuur ''FastFreeze'' abil
 • Jahutage koostisosad maha sekundiga ''FastCool'' funktsiooniga
 • värske salat lõikelaual
  ''Multiflow''

  Hoidke toidukaubad sama värskena, kui need olid ostmise hetkel. Meie tehnoloogia paneb külma õhu ringlema ning säilitab stabiilse temperatuuri. See jahutusprotsess säilitab toitu paremini ja takistab selle kuivamist.

 • külmiku filter
  ''CleanAir Filter''

  ''CleanAir Filter'' eemaldab külmkapist ja sügavkülmikust ebameeldivad lõhnad – see seob lõhnamolekulid, neutraliseerib ja eemaldab need. Parimate tulemuste saamiseks vahetage filtrit iga 6 kuu järel.

 • külmkapi LED-ekraan
  Elektrooniline puutetundlik juhtpaneel

  Elektroonilise puutetundliku juhtpaneeli abil pääsete hõlpsasti ligi kõikidele külmiku seadetele ja funktsioonidele. Ka temperatuuri reguleerimine on LED-ekraanil imelihtne.

Stabiilne temperatuur – paremad maitsed, mis kestavad kauem

Hoidke toidukaubad sama värskena, kui need olid ostmise hetkel. Meie tehnoloogia paneb külma õhu ringlema ning säilitab stabiilse temperatuuri. Selline jahutusprotsess säilitab toitu paremini ja takistab selle kuivamist.

600 MultiFlow külmik

600 MultiFlow külmik

 • NaturaFresh - 0 °C maksimaalse värskuse saavutamiseks
 • Lõhnavaba külmik CleanAir Filter funktsiooniga
 • Lihtne juhtimine elektroonilise puutetundliku juhtpaneeliga
 • Täiuslik tekstuur FastFreeze abil
 • Jahutage koostisosad maha sekundiga FastCool funktsiooniga
 • köögiviljad sügavkülmikus
  ''MaxiBox''

  Kui külmik on toiduainetest pungil, võib olla väga keeruline seal orienteeruda ja leida just neid tooteid, mida parasjagu vajate. ''MaxiBox'' sügavkülmiku sahtel annab kõigest sees olevast ideaalselt selge ülevaate.

 • köögiviljad sügavkülmiku sahtlis
  Siinidel sahtlid

  Kasutage pudeliriiuliga maksimaalselt ära kogu ruum oma külmkapis. Riiuli, mis optimeerib ruumikasutust, saab paigaldada enamikesse külmikutesse. Tänu sellele on teil nüüd külmikus alati mõni külm jook, mida sõpradele serveerida. Kuna riiul jätab enda alla vaba ruumi, saate oma külmkapist iga sentimeetri ära kasutada.

 • magustoidud ja juust külmkapis
  ''FlexiShelf''

  Kasutage pudeliriiuliga maksimaalselt ära kogu ruum oma külmkapis. Riiuli, mis optimeerib ruumikasutust, saab paigaldada enamikesse külmikutesse. Tänu sellele on teil nüüd külmikus alati mõni külm jook, mida sõpradele serveerida. Kuna riiul jätab enda alla vaba ruumi, saate oma külmkapist iga sentimeetri ära kasutada.

Sulatage harvem

Tänu 300 ''LowFrost'' külmik-sügavkülmiku integreeritud süsteemile on jääst vabanemine lihtsam kui kunagi varem. Meie süsteem vähendab jäätumist, mistõttu tuleb teil sügavkülmikut sulatada harvem.

''300 Lowfrost'' külmik

''300 Lowfrost'' külmik

 • Kaitske kvaliteetseid koostisosi ''FreshBox'' süsteemiga
 • Roheliste värskete toiduainete niiskustaseme reguleerimine
 • Lihtne juhtimine elektroonilise puutetundliku juhtpaneeliga
 • Ideaalne tekstuur ''FastFreeze'' funktsiooniga
 • salat ja kala külmkapis
  ''FreshBox''

  ''FreshBox'' on loodud just kõige kvaliteetsemate toiduainete eest hoolitsemiseks. Hoidke liha ja kala selles spetsiaalses sahtlis, eemal muudest toiduainetest ning ideaalsetes tingimustes. Sahtel hoiab madalamat temperatuuri kui ülejäänud külmik, säilitades värskuse ja maitsed.

 • CleanAir filter
  ''CleanAir Filter''

  ''CleanAir Filter'' eemaldab külmkapist ja sügavkülmikust ebameeldivad lõhnad – see seob lõhnamolekulid, neutraliseerib ja eemaldab need. Parimate tulemuste saamiseks vahetage filtrit iga 6 kuu järel.

 • külmutatud marjad ja köögiviljad
  ''FastFreeze''

  FastFreeze funktsiooni kasutamisel saate värsked toiduained külmutada kiiresti ja tõhusalt. Seejuures säilitavad need oma algse maitse, värvid ja toitained.


Sense seeria

Külmikus olevad toiduained on teie köögi nurgakivi, seetõttu mõistame täielikult, et soovite suunata neile võimalikult palju hoolt ja tähelepanu. Meie külmkappide abil võite kindel olla, et külmik tagab temperatuurid ja niiskustaseme, mida teie väärtuslikud toiduained vajavad. Lubage Sense seeria külmikutel teha tööd ja keskenduge ise tähtsamatele asjadele.

Külmik või sügavkülmik - teie otsustate

''900 MultiSwitch'' külmik-sügavkülmiku kohandatav kamber võib jahutada või külmutada. Nautige ''900 MultiSwitch'' külmik-sügavkülmikuga paindlikke ruumilahendusi. Kambri saab seadistada mis tahes temperatuurile vahemikus -18 kuni 7 °C, mis tähendab, et saate erinevate toitude säilitamiseks luua ideaalsed tingimused. See on lihtne lahendus maitsvate toitude heaks.

''900 MultiSwitch'' külmik

''900 MultiSwitch'' külmik

 • ''900 MultiSwitch'' külmik-sügavkülmiku kohandatav kamber
 • Rohelised toiduained säilitavad värskuse vähemalt 7 päeva tänu ''TwinTech®'' tehnoloogiale
 • ''TasteLock'' automaatse värskuse tagamiseks
 • Lihtne juhtimine elektroonilise puutetundliku juhtpaneeliga
 • salat lõikelaual
  ''TwinTech®''

  ''TwinTech®'' tehnoloogia tagab külmikus optimaalse niiskustaseme. Toit säilitab oma värske maitse ja tekstuuri oluliselt kauem tänu külmiku eraldiseisvatele õhu jahutussüsteemidele. Nii salat kui seller säilitavad oma värskuse nii, et need näevad isegi 7 päeva möödudes välja, nagu oleksite need just turult toonud.

 • värske brokkoli taldrikul
  ''TasteLock''

  ''TasteLock'' tagab, et puu- ja köögiviljade säilitamisel oleks alati õige temperatuur ja niiskustase. Hoidke oma puu- ja köögiviljad värsked kuni 7 päeva! ''TasteLock'' sahtlis on ''AutoHumidity Control Filter'', mis eemaldab automaatselt liigse niiskuse, säilitades toiduainete mahlakuse ja värskuse – nõnda hoiate toite alati ideaalsetes tingimustes.

 • külmiku LED-ekraan
  Elektrooniline puutetundlik ekraan

  Elektroonilise puutetundliku juhtpaneeli abil pääsete hõlpsasti ligi kõigile külmiku seadetele ja funktsioonidele. Ka temperatuuri reguleerimine on LED-ekraanilt ülimalt lihtne.