OSTUJUHEND

Leidke endale ideaalne külmik

Toit

Mida te külmkapis hoiustama hakkate?

Värsked puu- ja juurviljad – Sobivad külmikud, millel on salatisahtlid ja sügavad sahtlid suurte köögiviljade hoiustamiseks. Kui värsket hoiustatavat toitu on palju, eelistage külmikut, mille külmkapi osa on suurem kui sügavkülm.
Liha ja kala – Natural Fresh kambriga mudel hoiab liha- ja kalatooted kauem värsked.
Joogid – Kaaluge veiniriiulite, reguleeritavate pudeliriiulite või lausa sisseehitatud veinikülmiku olemasolu. Mõned külmikud sisaldavad ka integreeritud jäämasinat.
Külmutatud toidud – Juhul, kui teile meeldib toitu sügavkülmutada, valige külmik, mille sügavkülm on külmiku osaga vähemalt sama suur.

Disain

Missuguse disainiga külmik sobib teie kööki kõige paremini?

Side-by-side – suure mahutavusega täiskõrguses külmik-sügavkülmik, millest valitud mudelitel on ka integreeritud vee- ja jäämasin.
Külmik-sügavkülmik – valikus on nii selliseid mudeleid, kus sügavkülm asub all kui ka selliseid, millel see asetseb üleval.
Integreeritud – külmikud, mida saab peita köögikapi ukse taha, et see sobituks köögi disainiga. Kaaluda võiks nii külmik-sügavkülmikut kui ka eraldi külmkappi ja sügavkülmikut.

Kõrgus, laius ja sügavus võivad sõltuvalt mudelist varieeruda, seega tasub piiluda kõiki valikuid, et leida kõige sobivam suurus ja disain.

Mahutavus

Külmik-sügavkülmiku mahutavust mõõdetakse liitrites.

Kuni 200 liitrit – külmikud, mis sobivad väikestesse majapidamistesse
200-300 liitrit – keskmise suurusega majapidamistesse
300-400 liitrit – suurtesse kodudesse

Kasulik nipp: Jätke külmikusse veidi vaba ruumi, et õhk saaks tõhusamaks jahutamiseks ringi käia.

Energia

Kõrge energiatõhusus tähendab väiksemaid elektriarveid. Tõusvate standardite tõttu peavad kõik külmikud alates 2014. aastast olema vähemalt A+ energiaklassiga, kõrgeim klass on A+++. Võrdluseks – A++ klassi külmikud on 21% säästlikumad kui A+ klassi kuuluvad mudelid.

Kasulik nipp: 

Vähendate energiakulu, kui paigutate külmik-sügavkülmiku radiaatoritest ja ahjust eemale.

Valige oma seade

Olenemata sellest, mis on parasjagu menüüs, hoiab Electroluxi külmik-sügavkülmik toidu alati värskena!


Flex seeria

Võtmesõna on paindlikkus. Meile on äärmiselt oluline, et suudaksime pakkuda lahendusi, mis muudavad teie igapäevatoimetused köögis lihtsamaks. Korraldage köök täpselt nõnda, nagu teile meeldib. Säilitage värskus, kohandage ruume, organiseerige asju tõhusalt ja hoidke need oma uue Flex seeria külmikuga alati käeulatuses.

Revolutsiooniliselt ruumikas ja maitsekas

Tutvustame ruumikuse tippsõna. Tänu lisakõrgusele on 800 MultiSpace külmik-sügavkülmikus rohkem ruumi kui standardse disainiga seadmes. Nutikad hoiustamise lahendused pakuvad toidukaupade värskena hoidmiseks paindlikke võimalusi, mis tähendab, et leiate igale toiduainele alati koha.

800 MultiSpace'i külmik

800 MultiSpace'i külmik

 • list-circle Ruumi maksimaalne kasutamine paindliku MultiSpace süsteemiga
 • list-circle Pöörake, leidke toode ja võtke – koos SpinView funktsiooniga
 • list-circle Leidke igale kaubale oma koht tänu CustomFlex süsteemile
 • list-circle Kohandatavad hoiustamisvõimalused FlexiShelf funktsiooniga
 • riiuli liigutamine külmikus
  SpinView®

  Esmakordselt turul – pööratavad riiulid. Ümarat riiulit saab pöörata mõlemas suunas, seega ei pea te vajaliku toiduaine leidmiseks küünitama või seda teiste asjade tagant otsima. Ülimalt lihtne juurdepääs kogu külmkapi sisule tähendab, et miski ei jää kahe silma vahele ega lähe halvaks.

 • CustomFlex®

  Igal toiduainel on oma koht. Kohandatavaid hoiukaste on võimalik külmiku ukse sees ümber paigutada. Alates sparglist kuni mustikateni – leiate kõigele mugavalt sobiva koha. Kui tarvis, saate hoiukastid isegi eemaldada ja töötasapinnale tõsta, et nende täitmine või tühjendamine oleks veelgi mugavam.

 • magustoidud külmkapis
  FlexiShelf

  FlexiShelf süsteemi abil saate külmkapi sisu ümber korraldada täpselt nii, nagu teile sobib. Liigutatava klaasist riiuli saab täielikult või poolenisti eemaldada, et teha ruumi kõrgematele esemetele. See tähendab, et külmikusse mahub kõik – ka kõige kõrgemad pudelid.

Igale toiduainele oma koht

600 CustomFlex® külmikus on igal toiduainel oma koht. Kohandatavaid hoiukaste on võimalik külmiku ukse sees ümber paigutada. Alates sparglist kuni mustikateni – leiate kõigele mugavalt sobiva koha. Kui tarvis, saate hoiukastid eemaldada ja töötasapinnale tõsta, et nende täitmine või tühjendamine oleks veelgi mugavam.

600 CustomFlex® külmik

600 CustomFlex® külmik

 • list-circle Paindlikud hoiustamisvõimalused CustomFlex® süsteemiga
 • list-circle Rohelised toiduained säilitavad värskuse vähemalt 7 päeva tänu TwinTech® tehnoloogiale
 • list-circle NoFrost, igavesti
 • list-circle MaxiBox ei tee ruumikuse osas kompromisse
 • salat lõikelaual
  TwinTech

  TwinTech® tehnoloogia tagab külmikus optimaalse niiskustaseme. Toit säilitab oma värske maitse ja tekstuuri oluliselt kauem tänu külmiku eraldiseisvatele õhu jahutussüsteemidele. Nii salat kui seller säilitavad oma värskuse nii, et näevad isegi 7 päeva möödudes välja, nagu oleksite need just turult toonud.

 • värsked köögiviljad lõikelaual
  MultiFlow

  Hoidke toidukaubad sama värskena, kui need olid ostmise hetkel. Meie tehnoloogia paneb külma õhu ringlema ning säilitab stabiilse temperatuuri. See jahutusprotsess säilitab toitu paremini ja takistab selle kuivamist.

 • köögiviljad sügavkülmiku hoiusahtlites
  NoFrost

  Nüüd võite sügavkülmiku käsitsi sulatamise lõplikult unustada. Tänu jäävabale tehnoloogiale ja suurele jõudlusele ei vaja sügavkülmik enam kunagi sulatamist. Säilitage sügavkülmikus kõigi toiduainete originaalsed maitsed ja tekstuurid.

 • köögiviljad sügavkülmikus
  MaxiBox

  Kui külmik on toiduainetest pungil, võib olla väga keeruline seal orienteeruda ja leida just neid tooteid, mida parasjagu vajate. MaxiBox sügavkülmiku sahtel annab kõigest sees olevast ideaalselt selge ülevaate.


Pro seeria

Meie Pro seeria pakub absoluutselt parimaid säilitustingimusi, kombineerides ülimalt paindlikud toidu säilitamise tehnoloogiad.

Värske. Krõmps. Toitainerikas

Puuviljad ja köögiviljad säilitavad tänu 800 UltraFresh+ külmik-sügavkülmikule võimalikult palju oma toiteväärtusest. Suletud sahtlis on niiskusmembraan, mis reguleerib niiskustaset automaatselt selleks, et hoida köögiviljad krõmpsuna. Antioksüdandi filter säilitab maitse ja värvid, hoides köögiviljad värskena.

800 UltraFresh+ külmik

800 UltraFresh+ külmik

 • list-circle Loomulikud maitsed tänu UltraFresh+ tehnoloogiale
 • list-circle NaturaFresh hoolitseb toiduainete eest
 • list-circle Rohelised toiduained säilitavad värskuse vähemalt 7 päeva tänu TwinTech® tehnoloogiale
 • list-circle Lihtne juhtimine tänu elektroonilisele puutetundlikule juhtpaneelile
 • kahe lihatüki võrdlemine
  NaturaFresh

  Mida iganes külmikus hoiustate, NaturaFresh pakub kõigile kaupadele kvaliteetset hoolt. Konteiner loob koostisosade säilitamiseks parimad tingimused, kohaldades õige temperatuuri ja niiskustaseme. Toiduainete värskus ja head maitsed panevad lausa suu vett jooksma.

 • värske salat lõikelaual
  TwinTech

  TwinTech® tehnoloogia tagab külmikus optimaalse niiskustaseme. Toit säilitab oma värske maitse ja tekstuuri oluliselt kauem tänu külmiku eraldiseisvatele õhu jahutussüsteemidele. Nii salat kui seller säilitavad oma värskuse nii, et need näevad isegi 7 päeva möödudes välja, nagu oleksite need just turult toonud.

 • külmkapi LED-ekraan
  Elektrooniline puutetundlik juhtpaneel

  Elektroonilise puutetundliku juhtpaneeli abil pääsete hõlpsasti ligi kõikidele külmiku seadetele ja funktsioonidele. Ka temperatuuri reguleerimine on LED-ekraanil imelihtne.

Stabiilne temperatuur – paremad maitsed, mis kestavad kauem

Hoidke toidukaubad sama värskena, kui need olid ostmise hetkel. Meie tehnoloogia paneb külma õhu ringlema ning säilitab stabiilse temperatuuri. Selline jahutusprotsess säilitab toitu paremini ja takistab selle kuivamist.

600 MultiFlow külmik

600 MultiFlow külmik

 • list-circle NaturaFresh - 0 °C maksimaalse värskuse saavutamiseks
 • list-circle Lõhnavaba külmik CleanAir Filter funktsiooniga
 • list-circle Lihtne juhtimine elektroonilise puutetundliku juhtpaneeliga
 • list-circle Täiuslik tekstuur FastFreeze abil
 • list-circle Jahutage koostisosad maha sekundiga FastCool funktsiooniga
 • köögiviljad sügavkülmikus
  MaxiBox

  Kui külmik on toiduainetest pungil, võib olla väga keeruline seal orienteeruda ja leida just neid tooteid, mida parasjagu vajate. MaxiBox sügavkülmiku sahtel annab kõigest sees olevast ideaalselt selge ülevaate.

 • köögiviljad sügavkülmiku sahtlis
  Siinidel sahtlid

  Kasuta pudeliriiuliga maksimaalselt ära kogu ruum oma külmkapis. Riiuli, mis optimeerib ruumikasutust, saab paigaldada enamikesse külmikutesse. Tänu sellele on sul nüüd külmikus alati mõni külm jook, mida sõpradele serveerida. Kuna riiul jätab enda alla vaba ruumi, saad ära kasutada iga sentimeetri oma külmkapist.

 • magustoidud ja juust külmkapis
  FlexiShelf

  FlexiShelf süsteemi abil saate külmkapi sisu ümber korraldada täpselt nii, nagu teile sobib. Liigutatava klaasist riiuli saab täielikult või poolenisti eemaldada, et teha ruumi kõrgematele esemetele. See tähendab, et külmikusse mahub kõik – ka kõige kõrgemad pudelid.

Sulata harvem

Tänu 300 LowFrost külmik-sügavkülmiku integreeritud süsteemile on jääst vabanemine lihtsam kui kunagi varem. Meie süsteem vähendab jäätumist, mistõttu tuleb teil sügavkülmikut sulatada harvem.

300 Lowfrost külmik

300 Lowfrost külmik

 • list-circle Kaitske kvaliteetseid koostisosi FreshBox süsteemiga
 • list-circle Roheliste värskete toiduainete niiskustaseme reguleerimine
 • list-circle Lihtne juhtimine elektroonilise puutetundliku juhtpaneeliga
 • list-circle Ideaalne tekstuur FastFreeze funktsiooniga
 • salat ja kala külmkapis
  FreshBox

  FreshBox on loodud just kõige kvaliteetsemate toiduainete eest hoolitsemiseks. Hoidke liha ja kala selles spetsiaalses sahtlis, eemal muudest toiduainetest ning ideaalsetes tingimustes. Sahtel hoiab madalamat temperatuuri kui ülejäänud külmik, säilitades värskuse ja maitsed.

 • CleanAir filter
  CleanAir filter

  CleanAir filter eemaldab külmkapist ja sügavkülmikust ebameeldivad lõhnad – see seob lõhnamolekulid, neutraliseerib ja eemaldab need. Parimate tulemuste saamiseks vaheta filtrit iga 6 kuu järel.

 • külmutatud marjad ja köögiviljad
  FastFreeze

  FastFreeze funktsiooni kasutamisel saad värsked toiduained kiiresti ja tõhusalt külmutada. Seejuures säilitavad need oma algse maitse, värvid ja toitained.