Mikrolaineahjud

Valmistage erinevaid roogi mikrolaineahju ja grillifunktsioonil või lihtsalt soojendage üles varem tehtud toite. Paljudel meie sisseehitatud ahjudel on ka mikrolaineahju funktsioon.

Valige kategooria

Mikrolaineahi on sünonüüm sõnale “kiiresti”. Kiiresti soojendada, kiiresti valmistada, kiiresti sulatada. Kiiresti selleks, et teil jääks rohkem aega põnevamateks tegevusteks. Mikrolaineahi on asendamatu abiline igas majapidamises – nii kiire elutempoga noortele spetsialistidele kui ka üksi elavale inimesele, kui on tihti vajadus soojendada juba eelnevalt valmistatud toitu. Kuid hea mikrolaineahi suudab teha palju rohkem, kui soojendada valmistoitu!

Mikrolaineahi ja selle eelised

  • Soe toit igal ajal – majanduslikult on palju soodsam valmistada toitu korraga suuremas koguses. Ja mikrolaineahjus soojendatuna maitseb see sama hästi kui värskelt!
  • Värske toit mõne minutiga – uuemad mikrolaineahjud ei ole juba ammu ainuüksi toidu soojendamise vahendid, vaid nende funktsioonide valik on palju laiem. Valikus on sisseehitatud grillfunktsiooniga mikrolainehjud, mis annavad omakorda võimaluse proovida laias valikus uusi retsepte.
  • Koostisosade sulatamine loetud minutite jooksul – kui soovite valmistada mõnda värsket liharooga, kuid lihatükk on veel külmunud, lahendab mikrolaineahi selle probleemi mõne minutiga.
  • Valmistage suurepäraseid desserte – paljude dessertide retseptides on tarvis sulatada võid või šokolaadi või muid koostisosi. Mikrolaineahjud aitavad teil täita seda ülesannet ilma lisapingutuseta, te saavutate vajaliku konsistentsi ja temperatuuri vaid mõne hetkega.

Kuidas valida mikrolaineahi

Absoluutselt kõik mikrolaineahjud on varustatud soojendamise, sulatamise ja kuumutamise funktsiooniga. Kuidas siis valida laiast valikust endale kõige sobivam? Tuleb hinnata vajadusi, seejärel teha valik.

Paigaldamise viis

On olemas kahte tüüpi mikrolaineahjud: eraldiseisev või integreeritud. Eraldiseisev mikrolaineahi on mõeldud paigaldamiseks mistahes mugavasse kohta, samas aga integreeritud mikrolaineahi paigaldatakse selleks eraldi ettenähtud kohta, sobitudes sedasi ideaalselt kööki ning täiendades seadmete valikut. 


Värv

Selleks, et mikrolaineahi sobiks hästi teiste köögiseadmetega, valige sobiv värvitoon. Kõige populaarsemad värvid on must või roostevaba teras, kuid valikus on ka valged ja hõbedased mikrolaineahjud.

Nutikad funktsioonid ja puutetundlik ekraan

Valige endale sobivaim seade – kui te eelistate tavalisi füüsiliselt vajutatavaid nuppe, siis valige ka vastav ahi. Kui aga eelistate puutetundlikku ekraani, mida on lihtne puhastada, siis valige vastav nutikate funktsioonidega mudel. 

Grillfunktsioon

Kui soovite, et teie mikrolaineahi pakuks maksimaalselt toiduvalmistamise võimalusi, siis valige ahi grilliga, mis võimaldab teil valmistada laiemas valikus roogasid.