Mikrolaineahjud

Valmistage mitmesuguseid roogi mikrolaineahju grillifunktsiooniga või soojendage üles maitsev valmistoit. Ka paljudel meie sisseehitatud ahjudel on mikrolaineahju funktsioon.

Mikrolaineahi on sünonüüm sõnale “kiiresti”. Kiiresti soojendada, kiiresti valmistada, kiiresti sulatada. Kiiresti selleks, et teil jääks rohkem aega põnevamateks tegevusteks. Mikrolaineahi on asendamatu abiline igas majapidamises – nii kiire elutempoga noortele spetsialistidele kui ka üksi elavale inimesele, kellel on tihti vaja soojendada juba eelnevalt valmistatud toitu. Kuid hea mikrolaineahi suudab teha palju rohkem, kui soojendada valmistoitu!

Mikrolaineahju eelised

  • Soe toit igal ajal – majanduslikult on palju soodsam valmistada toitu korraga suuremas koguses. Mikrolaineahjus soojendatuna maitseb toit sama hästi kui värskelt!
  • Värske toit mõne minutiga – uuemad mikrolaineahjud ei ole juba ammu ainuüksi toidu soojendamise vahendid, vaid nende funktsioonide valik on palju laiem. Valikus on sisseehitatud grillfunktsiooniga mikrolainehjud, millega saab uusi retsepte proovida.
  • Koostisosade sulatamine loetud minutite jooksul – kui soovite valmistada mõnda värsket liharooga, kuid lihatükk on veel külmunud, lahendab mikrolaineahi selle probleemi mõne minutiga.
  • Valmistage suurepäraseid desserte – paljude dessertide retseptides on tarvis sulatada võid, šokolaadi või muid koostisosi. Mikrolaineahjuga saavutate vajaliku konsistentsi ja temperatuuri vaid mõne hetkega.

Kuidas valida mikrolaineahju?

Absoluutselt kõik mikrolaineahjud on varustatud soojendamise, sulatamise ja kuumutamise funktsiooniga. Kuidas leida laiast valikust endale kõige sobivam? Tuleb hinnata vajadusi, seejärel teha valik.

Paigaldamise viis

On olemas kahte tüüpi mikrolaineahjusid: eraldiseisvad ja integreeritavad. Eraldiseisev mikrolaineahi on mõeldud mistahes mugavasse kohta paigaldamiseks, samas kui integreeritav mikrolaineahi paigaldatakse selleks eraldi ettenähtud kohta, sobitudes sedasi ideaalselt kööki.

Värv

Selleks, et mikrolaineahi sobiks hästi teiste köögiseadmetega, valige sobiv värvitoon. Kõige populaarsemad värvid on must või roostevaba teras, kuid valikus on ka valged ja hõbedased mikrolaineahjud.

Nutikad funktsioonid ja puutetundlik ekraan

Valige endale sobivaim seade – kui te eelistate tavalisi füüsiliselt vajutatavaid nuppe, siis valige ka vastav ahi. Kui aga eelistate puutetundlikku ekraani, mida on lihtne puhastada, siis valige vastav nutikate funktsioonidega mudel. 

Grillfunktsioon

Kui soovite, et teie mikrolaineahi pakuks maksimaalselt toiduvalmistamise võimalusi, siis valige ahi, millel on grillfunktsioon.