Avastage

Õhupuhastid

Klaasist ja roostevabast terasest kubu-tüüpi õhupuhasti induktsioonpliidil oleva keedunõu kohal

Küpsetamine ilma segamata

Leidke endale õhupuhasti, mis on piisavalt võimas, et teie köögiõhk lõhnavabana hoida, kuid samas nii vaikne, et te seda vaevalt märkategi. Meie õhupuhastite müratase on 40-70 dB. 40 dB seadme näol on tegemist sosinvaikse masinaga, mis ei anna endast märku ka maksimumvõimsusel töötades. Hob2Hood funktsiooniga ei ole tõmbevõimsus kunagi suurem kui parasjagu vaja on.

Käed-vabad õhupuhasti

Soovi korral on nii pliidi kui õhupuhasti käsitsi kasutamise võimalus olemas.

Lähivaade induktsioonpliidi nuppudest

Ühendus sujuvamaks toiduvalmistamiseks

Keskenduge sellele, mis on köögis kõige olulisem: maitsvate toitude valmistamisele. Hob2Hoodi kasutades lülitab pliit õhupuhasti sisse ning valib valmistatavale toidule sobivaima tõmbekiiruse. Seega võite te keeta, hautada või praadida, ilma et peaksite õhutõmbe pärast muretsema.

Electroluxi tööpinnast väljuv õhupuhasti

Kõige laiem valik turul

Tehke oma köögist ühtaegu ilus ja mõnus paik. Pliidiga ühendatud õhupuhastite laiast valikust leiate hõlpsalt just enda köögi jaoks sobivaima kombinatsiooni. Meie tootevalik on turul saadaolevate sarnaste seadmete seas kõige rikkalikum. Nii võite te nautida vaikset, tõhusat ja käed-vabad režiimis õhutõmmet just teile sobivas stiilis.

Electroluxi õhupuhasti induktsioonpliidil aurava poti kohal

Kui energiatõhusad on õhupuhastid?

Õhupuhastite tõhusus ja energiasäästmine pole raketiteadus. Märgised F kuni A+ kajastavad aastast energiatarbimist, rasvafiltrimist, valgustust ja mürataset suurimal tõmbekiirusel. Electrolux pakub teile laia valikut A-energiaklassi õhupuhasteid.