Avastage

Õhupuhastid

Klaasist ja roostevabast terasest kubu-tüüpi õhupuhasti induktsioonpliidil oleva keedunõu kohal

Küpsetamine ilma segamata

Leidke õhupuhasti, mis on piisavalt võimas, et hoida teie köögiõhk lõhnavaba, kuid samas nii vaikne, et te seda vaevalt märkategi. Meie õhupuhastite müratase on 40-70 dB. Valides 40 dB seadme, on tegemist sosinvaikse masinaga, mis ei anna endast märku ka maksimumvõimsusel. Hob2Hood puhul ei ole tõmbevõimsus kunagi suurem kui parasjagu vaja on.

Käed-vabad õhupuhasti

Kuid soovi korral on nii pliidi kui õhupuhasti käsitsi kasutamise võimalus olemas.

Lähivaade induktsioonpliidi nuppudest

Ühendus sujuvamaks toiduvalmistamiseks

Keskenduge sellele, mis on köögis kõige olulisem: maitsva toidu valmistamisele. Hob2Hoodi kasutades lülitab pliit õhupuhasti sisse ning valib valmistatavale toidule sobivaima tõmbekiiruse. Seega võite te keeta, hautada või praadida, ilma et peaksite muretsema õhutõmbe pärast.

Electroluxi tööpinnast väljuv õhupuhasti

Kõige laiem valik turul

Tehke oma köögist ühtaegu ilus ja mõnus paik. Pliidiga ühendatud õhupuhastite laiast valikust leiate hõlpsalt just enda köögi jaoks sobivaima kombinatsiooni. Meie tootevalik on turul saadaolevate sarnaste seadmete seas kõige rikkalikum. Nii võite te nautida vaikset, tõhusat ja käed-vabad-režiimis õhutõmmet just teile sobivas stiilis.

Ruumisäästlik integreerimine

Väike energiakulu, suur võimsus

Parem nähtavus, väiksem energiakulu

Hob2Hoodiga ühilduv

Electroluxi õhupuhasti induktsioonpliidil aurava poti kohal

Kui energiatõhus on õhupuhasti?

Õhupuhastite tõhusus ja energiasäästmine pole raketiteadus. Märgised F kuni A+ kajastavad aastast energiatarbimist, rasvafiltrimist, valgustust ja mürataset suurimal tõmbekiirusel. Electrolux pakub teile laia valikut A-energiaklassi õhupuhasteid.