Electroluxi uudised

Electroluxi uudised

Viimased uudised

Tarbimistrendid

Toodete valmistamisel kasutame ainult tipptehnoloogiat, sest vaatame alati tulevikku. Hoiame end kursis viimaste tarbijatrendidega, et saaksite oma järgmise ostu veelgi paremini planeerida.

Beconi factory in South Africa

98% ettevõtte globaalsetes tegevustes kasutatavast elektrist pärineb taastuvatest allikatest 

2022. aastal tarbis Electrolux Grupp globaalselt 98 protsendi ulatuses taastuvatest allikatest toodetud elektrit. Ehkki väike osa elektrist on endiselt taastumatutest allikatest toodetud, töötab Electrolux Grupp selle nimel, et aastaks 2025 saavutada üleminek 100 protsenti taastuvelektrile.


60 protsenti Electrolux Grupi kogu energiakasutusest on täna elekter, mis tähendab, et elekter on ettevõtte jaoks võtmetähtsusega fossiilenergiast loobumise plaanides (aastaks 2030 kõigis tegevustes ning aastaks 2050 kogu väärtusahela ulatuses). Järgnevatel aastatel plaanib Electrolux Grupp elektritarbimise osakaalu järjest kasvatada.

Meie kõige energiasäästlikumad kodumasinad 

Valgete kastide džunglis pole just kõige lihtsam “rohelisemaid” tooteid välja noppida. Selleks lisasime oma "ökostaarid" Electroluxi ja AEG EcoLine'i kollektsiooni, mis on nüüd saadaval kogu Euroopas.

 
Umbes 85% seadme globaalsest kliimamõjust tekib selle kasutamisel*, seega valisime oma „ökotähtedeks“ need masinad, mis kasutavad kõige vähem energiat kuid toimivad kõige paremini. Tänu EcoLine märgistele on need nüüd hõlpsasti äratuntavad nii Electroluxi kui ka AEG kodulehtedel ning poodides üle terve Euroopa. 

Revolutsioon pesumaailmas – innovaatiline paindlikkust lubav tööriist on lõpuks loodud!

Kas iga kord, kui pesuprogrammi sisse lülitate, vaatate, kas trumlis pöörlev kapsel on juba lahustunud või on see uuesti kinni jäänud? Just see hirm, nagu on tarbijauuringud näidanud, heidutab enamikku avalikkusest kapsleid ostmast või julgevad nad seda teha ainult pestes pesu 40-st kraadist kõrgemal temperatuuril. Asjatundjate hinnangul aga, ei too viimane valik kasu ei kangastele ega ka keskkonnale. Vastuseks sellele väljakutsele, esitleb Electrolux uuenduslikku pesumasinat, millel on universaalne sahtel igat tüüpi pesuvahendi jaoks. See mitte ainult ei muuda pesumajapidamist lihtsamaks, vaid aitab seda ka säästlikumalt hooldada.

Electroluxi uus PUREi9 robottolmuimeja märkab ja väldib koristamisel takistusi

Maailma juhtiv kodumasinate tootja Electrolux toob turule uue robottolmuimeja, mis skaneerib ja analüüsib ümbrust ning väldib oskuslikult takistusi, ronib üle astmetest ja puhastab spetsiaalse harjase abil ka kõige kaugemad nurgad.

4 müüti pesumasin-kuivatite kohta

Igaüks meist teab, mis on pesumasin ja mis on pesukuivati, kuid mis puutub pesumasin-kuivatitesse siis ringleb mitmeid aegunud müüte, mis tegelikult paika ei pea. Tihtipeale arvavad inimesed, et need seadmed on väga energiakulukad ning nende kasutusmugavus on vaid teoreetiline, sest erinev pesu- ja kuivatusmaht ei võimalda kahte tsüklit järjest kasutada. Järgnevalt selgitab Electrolux Eesti müügijuht Margus Peetris nelja levinumat müüti pesumasin-kuivatite kohta.

6 põhjust, miks vahetada pesunöör kuivati vastu

Ilmad lähevad iga päevaga vaid kehvemaks ning suvise pesukuivatamise õues värske õhu käes võib ära unustada. Toas kuivatamine on aga ebamugav, muutes muu hulgas ruumid niiskeks ja võttes palju ruumi. Electrolux Eesti müügijuht Margus Peetris annab ülevaate, miks investeerida pesukuivatisse ning teha lõpp rõivaste kuivatamisele siseruumides.