Ostujuhised

Leidke enda jaoks parim pesumasin

Meie tootevalik

Tutvuge meie tootevalikuga, mis aitab teil leida oma koju kõige sobivam toode.

  • SensiCare
  • SteamCare
  • SensiCare
  • SteamCare
  • UltraCare
  • SensiCare
  • SteamCare
  • UltraCare
  • ColorCare

Arvesse võetavad asjaolud

Altpoolt leiate ülevaate asjadest, mida tuleks uue trummelkuivati ostmisel arvesse võtta. 

Täieliku teabe toote kohta leiate kasutusjuhendist.

Electrolux washing machine

Ruum & asukoht

Ükskõik, kas vajate eraldiseisvat pesumasinat või köögikappi sisseehitatud seadet, mis sobib teie köögi või pesuruumi teema ja kujundusega, peate veenduma, et pesumasin sobib täiuslikult. Kui palju teil ruumi on?

Laius 60–48 cm – sobib ideaalselt eestlaetava pesumasina puhul
Laius 48–34 cm – sellesse ruumi sobib õhuke eestlaetav pesumasin
Laius 45–40 cm – kaaluge pealtlaetava pesumasina varianti

Näpunäide: kui teie ruum on pigem väike, kaaluge kaks-ühes pesumasin-kuivati ostmist

Mahutavus

Alati töötab või kasutate harva? Uue masina valimisel tuleks arvesse võtta seda, mitu pesumasinatäit nädalas pesete.

Vähem kui 4 korda nädalas - 5–6 kg masin on piisav, kui te ei pese sageli suuri esemeid, nagu joped ja tekid
4–6 korda nädalas – 7-kg pesumasin sobib ideaalselt teie vajadustega
6+ korda nädalas – vähendage pesemiste arvu, valides suure kandevõimega (8+ kg) masina

Aeg ja mugavus

Hommiku- või õhtuinimene? Valige masin, millel on viivitus, et saaksite pesutsüklit alustada teile sobival ajal: hilisõhtul või varahommikul, kui elekter on odavam.

Juhtige oma pesumasinat eemalt!

Iial varem pole olnud lihtsam oma pesumasinat eemalt juhtida. Valige ühendusvõimalusega pesumasin, mida saate juhtida otse oma nutitelefoni kaudu.

Kuivatamine

Kuidas riideid kuivatate? Lühemate kuivamiskordade jaoks valige kiire tsentrifuugimistsükliga pesumasin. Mida kiiremini teie riided pesutsüklis keerlevad, seda rohkem niiskust välja tuleb ja seda vähem kuivamist rõivad vajavad.

Näpunäide: ärge unustage oma õrnadele rõivastele seada aeglasem keerlemistsükkel, et riided säilitaksid oma kuju kauem. Meie UltraCare tehnoloogiaga pesumasinad kaitsevad iga riidekiudu.

Valige sobiv masin

Suured pesumasinad peredele, ühendusvõimalusega masinad, kompaktsed pesumasinad ruumi säästmiseks – Electroluxil on teie jaoks ideaalne masin olemas.

 


ColourCare – kõik kaunid värvid, alati kõige säravamad

Meie ColourCare süsteem puhastab vett nii, et pesuained töötavad parimal viisil isegi madalatel temperatuuridel. Õrn, kuid põhjalik puhastus hoiab teie rõivaste värvid sama erksana kui päeval, mil neid ostsite.

Värvid ei tuhmu – isegi korduval pesemisel

Palju oleneb vee kvaliteedist. Ainulaadne filtreerimissüsteem eemaldab kahjulikud mineraalid ja lisandid õrnaks ning põhjalikuks puhastamiseks. Allpool toodud tulemused on saadud polüestri puhul 50 pesutsükli jooksul 30 kraadi juures läbi viidud värvikindluse testist. Koos ColourCare'iga värvid ei tuhmu, must värv jääb mustaks – isegi pärast paljusid pesukordi.

Värvidele meeldib sool

Ilma riietega kokku puutumata aktiveerib sool ioonvahetusfiltri, mis pehmendab vett ja eemaldab kahjulikud mineraalid ja lisandid. Nii säilitavad värvid pärast pesemist intensiivsuse ning mustad värvid ei muutu halliks.

Soetage nüüd

UltraCare – teie tekstuurid, täielikult säilinud

Meie UltraCare süsteem segab pesuaineid kiireks ja põhjalikuks puhastamiseks. See tagab, et iga kangajupp on kaitstud, seda hoitakse värske ja pehmena ning see näeb kauem välja justkui uus.

Kangad püsivad pehmena. Iga pesu järel.

Puhastusvahend ja pehmendaja segatakse ning aktiveeritakse veega enne trumlisse sisenemist. See tagab, et vahendid jõuavad teie rõivaste iga kiuni ja need puhastatakse täiuslikult. Lahustumata pesuaine ei puhasta pooltki nii mõjuvalt. Tegelikult jaotab UltraCare süsteem pehmendajat ühtlaselt kaks korda tõhusamalt kui traditsiooniline pesumasin.

UltraWash prgramm – silmapaistev puhtus

Ainult 59 minuti jooksul ja 30 °C temperatuuriga saavad UltraWash programmi puhul teie riided nautida silmapaistvat hoolt, nii et need säilitavad uueväärse välimuse ja tunde palju kauem.


SteamCare – alati tasemel

Meie SteamCare süsteem pakub teile professionaalseid tulemusi mugavalt teie oma kodus. Lõpetage iga pesemine auruga, et vähendada kortse kolmandiku võrra. Nõnda saavutate ühtlase viimistluse ilma regulaarse triikimiseta. Või kasutage SteamCare'i rõivaeseme värskendamiseks ja vältige tarbetut pesemist.

Kolmandiku võrra vähem kortse

Kui lisate pesutsükli lõppu aurufunktsiooni, tähendab see, et teie riiete kiud lõdvenevad ja kortsud vähenevad kolmandiku võrra, võrreldes masinaga, millel pole SteamCare valikut. Nüüd saate pesta ja aurutada ühekorraga ning ilma regulaarse triikimiseta säilitavad riided kauem oma kuju ja tekstuuri.

Vältige tarbetut pesu – värskendage oma riideid kõigest viieteistkümne minutiga

Nautige riideesemel "äsja pestud" tunnet, ilma et pärast iga kandmist oleks vaja teha täielikku pesu. Electrolux FreshScent on maailma esimene süsteem, mis värskendab rõivaid pesuaine asemel auru ja lõhnaainetega. Aur ja meie hoolikalt valitud lõhnaained jätavad teie riidetele suurepärase lõhna ning tunnetuse.

Soetage nüüd

SensiCare – teie igapäevane hoolikas pesupesemine

Meie SensiCare süsteem tagab õige hoolduse, kohandades aja, energia ja veetarbimise teie pesulaadungile vastavaks. See hoiab ära riiete liiga pika pesemise, säilitades kauem nende hea välimuse ja värske tunde.

Kangad tunduvad uuena kaks korda kauem 

Ritexi poolt 2015. aastal tehtud testi (test nr 15CR00099) põhjal tunduvad SensiCare kasutades kangad kaks korda kauem uuena. Andurid kohandavad tsükli sätted esimese minuti jooksul automaatselt pesulaadungi kaalu põhjal, et vähendada kasutatud aega, energiat ja vett. See tähendab vähem kulumist mitte ainult teie riiete, vaid ka keskkonna jaoks.

Denim programm

Tänu meie õrnale pesuprogrammile säilib teie klassikalise teksariide ilme iga tsükli vältel kauem justkui uuena.