Ostujuhend

Leidke endale parim pesumasin

Meie tootevalik

Tutvuge meie tootevalikuga, et leida oma koju kõige sobivam toode.

  • SensiCare
  • SteamCare
  • UltraCare
  • SensiCare
  • SteamCare
  • UltraCare
  • ColorCare

Millega arvestada?

Allpool leiate ülevaate asjaoludest, millele tuleks uue pesumasina ostmisel tähelepanu pöötata.

Täiendava info toodete kohta leiate kasutusjuhenditest.

Electrolux washing machine

Ruum ja asukoht

Hoolimata sellest, kas vajate eraldiseisvat pesumasinat või köögikappi sisseehitatud seadet, peate veenduma, et pesumasin sobib veatult. Kui palju teil ruumi on?

Laius 60–48 cm – eestlaetav pesumasin sobib ideaalselt
Laius 48–34 cm – sellesse ruumi sobib kitsas eestlaetav pesumasin
Laius 45–40 cm – kaaluge pealtlaetavat pesumasinat

Kasulik nipp: Kui teie ruum on pigem väike, kaaluge kaks-ühes pesumasin-kuivati ostmist.

Mahutavus

Kas teil töötab pesumasin alati või kasutate seda harva? Uue masina valimisel tuleks arvesse võtta seda, mitu pesumasinatäit te nädalas pesete.

Vähem kui 4 korda nädalas – 5–6 kg mahutavusega masin on piisav, kui te ei pese sageli suuri esemeid, nagu jopesid ja tekke

4–6 korda nädalas – 7 kg mahutavusega pesumasin sobib ideaalselt teie vajadustega

6+ korda nädalas – vähendage pesemiste arvu, valides suure mahutavusega (8+ kg) masin

Aeg ja mugavus

Kas te olete hommiku- või õhtuinimene? Valige masin, millel on viivitus, et saaksite pesutsüklit alustada teile sobival ajal: hilisõhtul või varahommikul, kui elekter on odavam.

Juhtige oma pesumasinat eemalt!

Kunagi varem pole pesumasina kaugjuhtimine lihtsam olnud. Valige ühendusvõimalusega pesumasin, mida saate juhtida otse nutitelefonist.

Kuivatamine

Kuidas te oma riideid kuivatate? Lühema kuivamisaja jaoks valige kiire tsentrifuugitsükliga pesumasin. Mida kiiremini riided pesutsüklis keerlevad, seda rohkem tuleb neist niiskust välja ja seda lühemat kuivamisaega nad vajavad.

Kasulik nipp: Seadistage õrnadele rõivastele aeglasem tsentrifuugisükkel, et riided säilitaksid oma vormi kauem. Meie UltraCare tehnoloogiaga pesumasinad kaitsevad igat riidekiudu.

Valige endale sobiv masin

Suured pesumasinad peredele, kaugjuhitavad masinad, kompaktsed pesumasinad ruumi säästmiseks – Electroluxil on teie jaoks ideaalne masin olemas.

 

ColourCare – säilitab teie lemmikvärvide sära

ColourCare süsteem puhastab pesuvett, tagades pesuvahendite efektiivsuse ka madalatel temperatuuridel pestes. Õrn, kuid põhjalik puhastus hoiab värvid erksad ning teie riided näevad kauem uued välja.

Värvid ei tuhmu – isegi korduval pesemisel

Vee kvaliteedist sõltub palju. Meie ainulaadne filtreerimissüsteem eemaldab veest kahjulikud mineraalid ja lisandid, tagades õrna ning põhjaliku puhastuse. Allpool on esitatud tulemused katsest, kus testiti polüestrist kanga värvipidavust peale 50 pesukorda 30-kraadises vees. ColourCare süsteemiga jäävad värvid erksaks ka peale paljusid pesukordi.

Värvidele meeldib sool

Riietega kokku puutumata aktiveerib sool ioonvahetusfiltri, mis pehmendab vett ja eemaldab kahjulikud mineraalid ja lisandid. Nii säilitavad värvid pärast pesemist oma intensiivsuse ning mustad värvid ei tuhmu halliks.

UltraCare kaitseb riiete tekstuuri

UltraCare süsteem tagab kiire ja põhjaliku pesu, segades pesuained eelnevalt veega läbi. Nii pääseb pesuvahend iga kangakiuni, seda puhastades ja kaitstes. Teie riided on värsked, puhtad ja pehmed.

Kangad püsivad pehmena. Iga pesu järel.

Pesu- ja loputusaine segatakse ning aktiveeritakse enne trumlisse jõudmist veega. See tagab, et vahendid jõuavad iga kangakiuni ja puhastavad need põhjalikult, sest lahustumata pesuaine ei puhasta riideid nii efektiivselt kui lahustunud aine. UltraCare süsteem jaotab loputusaine kaks korda tõhusamalt kui traditsiooniline pesumasin.

UltraWash prgramm – silmapaistev puhtus

Ainult 59 minuti jooksul ja 30 °C temperatuuriga saavad teie riided UltraWash programmiga silmapaistvalt hooldatud, säilitades oma uueväärse välimuse ja tunde palju kauem.

SteamCare – alati tasemel

SteamCare süsteem tagab professionaalse tulemuse kodust väljumata. Vähendage riiete kortsumist kolmandiku võrra ning saavutage rõivaste lõppviimistlus regulaarse triikimiseta, lõpetades iga pesukorra SteamCare aurupesuga. Samuti võite aurufunktsiooni kasutada rõivaste värskendamiseks, kui soovite vältida tarbetut pesemist.

Kolmandiku võrra vähem kortse

Kasutades pesutsükli lõpus aurufunktsiooni, väheneb kanga kortsumine tänu kangakiudude silumisele kolmandiku võrra võrreldes sellise masina pesuga, millel puudub SteamCare funktsioon. Nüüd saate rõivaid pesta ja aurutada ühe pesutsükliga ning ilma pideva triikimiseta säilitavad riided oma kuju ja tekstuuri kauem.

Vältige tarbetut pesu – värskendage oma riided 15 minutiga

Nautige riideesemete "äsja pestud" tunnet, ilma et peaksite neid peale igat kandmist põhjalikult pesema. Electrolux FreshScent on maailma esimene süsteem, mis värskendab rõivaid pesuaine asemel auru ja lõhnaainetega. Aur ja meie hoolikalt valitud lõhnaained jätavad teie riidetele suurepärase lõhna ning tunde.

SensiCare - igapäevaste riiete põhjalik pesu

Meie SensiCare süsteem tagab sobiva pesemisintensiivsuse, kohandades seda aja-, energia- ja veekuluga. See hoiab ära riiete liigselt pika pesemise, säilitades kauem nende hea ja värske välimuse.

Kangad näevad head välja - kaks korda kauem

Ritexi 2015. aastal läbiviidud katse (nr 15CR00099) tulemused näitasid, et SensiCare süsteem säilitab kangaste uue välimuse oluliselt kauem. SensiCare andurid kohandavad pesutsükli sätted pesukogusele, vähendades sellega nii pesuks kuluvat aega, vett kui ka energiat ning pestes teie riideid õrnemalt. Sellel on positiivne mõju mitte ainult teie riietele, vaid ka keskkonnale.

Denim programm

Tänu meie õrnale pesuprogrammile säilib teie klassikalise teksariide ilme iga tsükli vältel kauem justkui uuena.