Avastage

Nõudepesumasinad

ComfortLift

ComfortLift on ühtaegu õrn nii teie kui ka nõude vastu, sest nõudepesumasina alumine rest tõuseb nüüd märksa mugavamale kõrgusele.

Vaadake, kuidas ComfortLift töötab

ComfortLift-nõudepesumasina näol on tegemist esimese omalaadse seadmega. Unikaalne ja innovatiivne tõstemehhanism võimaldab masina alumist korvi tõsta ja kasutaja suunas liigutada, tehes nõude sissepaneku ja väljavõtmise mugavaks. Tutvuge ComfortLifti sujuva tõstmisfunktsiooni, kolme korvi ja õhukese ning hästisobituva disainiga.

 • 1
  Satelliit-pihustikonsool

  Unikaalne pihustikonsool tagab tõhusa pesu ja korraliku loputuse. Pesemata ei jää kõige raskeminigi ligipääsetavad sopid.

 • 2
  TimeBeam®

  Nõudepesumasina tsükli seis ning allesjäänud aja näit kuvatakse elegantselt põrandale.

 • 3
  ComfortRails

  Erilised amortisaatorid võimaldavad nõudepesumasina korvidel tagasi oma kohale libiseda. Õrnad ja vaiksed – ka teie nõude vastu.

Jätke hüvasti veeplekkidega

Electroluxi uus AirDry tehnoloogia avab automaatselt nõudpesumasina pesutsükli viimases faasis. See on loomulik  moodus saada maksimaalselt tõhus puhastustulemus  vähendades samas veeplekke ja energiakulusid. Nüüd saate olla kindel, et nõud on täiesti kuivad (ja plekitud), kui need kappi panete.

Kindlates kätes

SoftSpikes® ja SoftGrips hoiavad teie klaase õrnalt paigal. Samal ajal kasutab GlassCare 45° tsükkel madalamat pesemistemperatuuri. Järgneb 60° loputamine ja seeärel õrn mahajahutamine. See hoiab klaase mõrade ja kriimustuste eest.

Aitab klaaside käsitsi pesemisest

Just nende hinnaliste klaaside jaoks, mis vajavad veidi õrnemat käsitsemist, on Electrolux loonud auhinnatud klaaside korvi. Säästke oma aega ja saavutage säravpuhtad tulemused – paigutage turvalisesse hoidikutesse kuni 8 kõige õrnemat klaasi.

Auhinnatud disain

ComfortLift® täisintegreeritud nõudepesumasinad on kombinatsioon auhinnatud disainist ja uusimast tehnoloogiast. Meie innovatiivne ja ainulaadne tõstemehhanism, mis võimaldab alumist nõudekorvi üles kasutaja poole tõsta, on saanud prestiižika iF-disainiauhinna.

Leidke enda jaoks parim nõudepesumasin.