Avastage

Nõudepesumasinad

ComfortLift

ComfortLift on ühtaegu õrn nii teie kui ka teie nõude vastu, sest nõudepesumasina alumine rest tõuseb nüüd oluliselt mugavamale kõrgusele.

Vaadake, kuidas ComfortLift töötab

ComfortLift nõudepesumasin on esimene seade, mis annab masina kasutajale niivõrd mugava juurdepääsu. Unikaalne ja uuenduslik tõstemehhanism võimaldab masina alumist korvi kõrgemale tõsta, tehes sellega nõude sissepanemise ja väljavõtmise oluliselt lihtsamaks. Tutvuge ComfortLifti sujuva tõstmisfunktsiooni, kolme nõudepesumasina korvi ja kauni disainiga.

 • 1
  Satelliit-pihustikonsool

  Unikaalne pihustikonsool tagab põhjaliku pesu ja loputuse. Pesemata ei jää ka kõige raskemini ligipääsetavad sopid.

 • 2
  TimeBeam®

  Nõudepesumasina tsükli hetkeseis ning allesjäänud pesuaeg kuvatakse elegantselt põrandale.

 • 3
  ComfortRails

  Erilised amortisaatorid võimaldavad nõudepesumasina korvidel tagasi oma kohale libiseda. Õrnad ja vaiksed – ka teie nõude vastu.

Jätke veeplekkidega hüvasti

Electroluxi uus AirDry tehnoloogia avab automaatselt nõudpesumasina ukse, kui pesutsükkel on jõudnud viimasesse faasi. Selline loomulik viis nõude kuivatamiseks vähendab nii nõudel olevaid veeplekke kui ka elektrikulusid. Nüüd saate kindel olla, et panete kappi ainult täielikult kuivanud ja veejälgedeta nõud.

Kindlates kätes

SoftSpikes® ja SoftGrips® hoiavad teie klaasid õrnalt paigal. GlassCare 45° peseb nõusid madalatel temperatuuridel, millele järgneb 60° loputamine ja õrn kuivatamine, kaitstes klaase mõrade ja kriimustuste eest.

Aitab klaaside käsitsi pesemisest

Hinnaliste klaaside jaoks, mis vajavad tähelepanelikumat hoolitsust, on Electrolux loonud GlassBasket korvi, mis on võitnud mitmeid auhindu. Paigutage kuni 8 kõige õrnemat klaasi turvalisse hoidikusse, säästke aega ja imetlege säravpuhtaid klaase.

Auhinnatud disain

ComfortLift® täisintegreeritud nõudepesumasinad on kombinatsioon auhinnatud disainist ja uusimast tehnoloogiast. Meie uuenduslik ja ainulaadne tõstemehhanism, mis võimaldab masina alumist korvi kõrgemale tõsta, on saanud prestiižika iF-disainiauhinna.

Leidke enda jaoks parim nõudepesumasin.