Avastage

Auruahjud

Auruküpsetus teie köögis

Parimate ahjudega pole parimate maitsete saavutamine raske. Meie auruahjud on tavalised ahjud, millel on auru lisamise võimalus. Auru ja traditsioonilise kuumuse koostoime toob toidu maitse ja tekstuuri paremini esile. See tähendab, et te võite endiselt küpsetada kõigi oma lemmikretseptide järgi, kuid liha jääb õrnem ja küpsetised kerkivad paremini. Auru abil on suurepärase tulemuse saavutamine lihtne.

Lisage auru paremaks küpsetamiseks

Kodus küpsetamine õnnestub eriti hästi, kui lisate veidi auru. Tulemuseks on parem kerkimine, krõbedam koorik ja õhulisem sisu. Meie PlusSteam-ahi lisab täpselt õiges koguses auru vaid ühe nupupuudutusega. Seega vaid kolm sammu ning te võite nautida paremat tekstuuri ja maitset – iga kord.

Kolm sammu parema küpsetamiseni PlusSteamiga

 • Keegi kallamas vett ahju põhjal olevasse süvendisse
  1. samm

  Kallake kõigepealt ahju süvendisse 100 ml vett.

 • Multifunktsionaalse ahju PlusSteami PlusSteam-nupp
  2. samm

  Valige PlusSteam-programm ja vajutage PlusSteam-nuppu.

 • Leivaküpsetamine Electroluxi ahjus
  3. samm

  Eelkuumutage ahju viis minutit ja nautige oma oivalist kooki.

Täiuslik auruga küpsetatud juustukook

Oivalised desserdid

Avastage täiuslikkus, mida te võite juustukoogi või ka sidrunibesee küpsetamisel auruga saavutada. Täidis jääb niiske, pind saab sametine, taigen aga meeldivalt krõbe. Nagu päriskondiitri valmistatud – rikkalik, aga mitte toores. Besee saab kerge, kuid luksuslik. Dessert, mille üle võite uhke olla.

Kõik taandub maitsele

CombiSteam Deluxe'il on auruseade iga toidu jaoks. Täisauru abil küpsetatakse kala ja muid õrnemaid toiduaineid, mis säilitavad kõik väärtuslikud toitained, vitamiinid ja värvid. Nautige ka soojendatud suupisteid, mille puhul on kasutatud keskmist auru. Seest õrnade ja pealt krõbedate praadide jaoks valige kerge aur.

Auruahju retseptid

Auruküpsetus on lihtne. Nende retseptide abil päästate valla oma loovuse ja avate ukse uude maitsete ja tekstuuride maailma. Praed tulevad mahlasemad, küpsetised kerkivad paremini ja küpsised saavad krõbedamad. Auru abil on head maitsed veelgi paremad ja teil on põhjust oma toitude üle uhkust tunda.

Avastage meie auruahjuretseptid

Saage tuttavaks – meie kõige täiuslikum auruahi

CombiSteam Pro

Lisaks sous vide-funktsioonile on CombiSteam Pro-ahjul ka kõik CombiSteam Deluxe-ahju imelised omadused.

Electrolux CombiSteam Pro auruahi

Milleks sous vide?

Sous Vide-küpsetamiseks pakendatakse koostisained kotti, et luua imelisi roogi. CombiSteam Pro-ahju kasutades ei ole see enam ainult profikokkade pärusmaa. Lisage koostisained koos maitseainetega Sous Vide-kotti ja sulgege see vaakumkinnitajaga. Pange kott ahju ja laske sel õrnal kuumusel valmida – mõne aja pärast võite nautida imeliselt maitsvat tulemust.

Toidutermomeetri näidik ja Electroluxi auruahi

Head tulemused iga kord

Nautige imelisi maitseid igal söögikorral. Toidutermomeeter, mis on saadaval meie CombiSteam Pro ja Deluxe-ahjudega, reguleerib toitude jaoks vajaliku auru kogust väga täpselt. Teie aga võite end maitsva toidu ootuses mõnusalt lõdvaks lasta.

Veel auruahju eeliseid

Electroluxi ahju puhas sisemus

Lihtne küpsetada, lihtne puhastada

Jätke rohkem aega toidu nautimisele ja kulutage vähem küürimisele. Meie ahjude puhastusprogrammid teevad selle töö lihtsaks. Aurupuhastus aitab eemaldada sissekõrbenud jääke. Pürolüütilise puhastuse käigus põletatakse toidujäänused peeneks tuhaks, mille saab kerge vaevaga ära pühkida. Ahju puhastamine on sama lihtne kui selle kasutamine.

Kõik, mida te ahjus vajate

Meie auruahjud annavad teile kõik, mida te hea, maitserikka toidu saavutamiseks vajate. Aeglase küpsetusega saavutate tõeliselt hõrgu liha, mis kontide küljest lahti lööb. Mõnusalt suitsuse liha saladus peitub ahju juurde kuuluvas grillifunktsioonis. Meie XL-suuruses ventilaatoriga tagate oma küpsetiste ühtlase valmimise.

Deluxe® aurukomplekt Electroluxilt

Tõeline auruvõimsus

Deluxe® aurukomplektiga säilivad toiduainete suurepärased maitsed ja tekstuur. Spetsaiaalse disainiga, väikeste aukudega ahjuplaadid tõhustavad auru mõju veelgi. Tänu nendele ringleb aur ahjus ühtlaselt. Toit on kaitstud liigse niiskuse eest ning teil on alati võimalik nautida täiuslikult auruküpsetatud roogasid.