OSTUJUHEND

Leidke endale sobiv nõudepesumasin

Disain ja asukoht

Mõõtke ära koht, kuhu nõudepesumasin mõeldud on, et tagada täiuslik sobivus.

60 cm – sobib kenasti standardsele nõudepesumasinale, tagades ühtlasi suurima mahutavuse.
45 cm – piisavalt ruumi Slimline nõudepesumasinale, mis tagab ka kitsa disainiga ideaalsed tulemused.

Nõudepesumasina võib paigaldada nii tööpinna alla kui peale – optimaalseks ja teie vajadustega sobivaks juurdepääsuks.

Nõudepesumasinate liigid

Täisintegreeritav nõudepesumasin paikneb köögikapi ukse taga ning ei riiva silma. Beam On Floor funktsioon annab pesutsükli olekust diskreetselt teada.

Osaliselt integreeritavad nõudepesumasinad sulanduvad samuti köögi interjööri, kuid jätavad masina juhtpaneeli nähtavaks.

Eraldiseisev nõudepesumasin sobib kenasti kööki, mille disain ei ole sedavõrd rangelt paigas, kuna seda mudelit ei ole võimalik köögikappi peita.

Mahutavus

Nõudepesumasina mahutavust tähistatakse nõudekomplektide arvuga, mida on võimalik pesta ühe pesutsükliga. Üks nõudekomplekt sisaldab ühe inimese nõusid, mida on kasutatud kolmekäiguliseks eineks ja kohvi joomiseks.

12-15 nõudekomplekti – sobib hästi suurtele peredele ja kodudesse, kus võõrustatakse tihti külalisi.

9 nõudekomplekti – Kitsad nõudepesumasinad, mis sobivad väiksematele peredele või pisematesse köökidesse.

6 nõudekomplekti – kompaktne nõudepesumasin, mis on ideaalne, kui armastate tihti väljas süüa või teie köögis on minimaalselt ruumi.

Pesuprogrammid

Peenetele klaasnõudele – võite oma haprad lemmikklaasid kaasaegse nõudepesumasina hoolde usaldada. Eelistage Soft Spikes ja Soft Grips funktsioonidega mudeleid, et tagada klaasnõudele parem stabiilsus ja kaitse.

Pottidele ja pannidele – kangekaelsete jääkide eemaldamiseks pottidelt ja pannidelt vajate tõhusa 70 °C programmiga mudelit, mis tagab ülipuhtad ja hügieenilised tulemused vähem kui 90 minutiga.

Erinevat tüüpi nõudele – mõni eriti nutikas nõudepesumasin võimaldab ülemise ja alumise riiuli pesemisintensiivsust ja temperatuuri eraldi muuta. Tänu sellele saate ülemises korvis näiteks portselan- ja klaasnõusid pesta, kui samal ajal küürib intensiivsem programm alumises korvis asetsevaid potte ja panne.

Mugavus

Järgmised funktsioonid aitavad teil sobitada nõudepesu ka kõige tihedamasse päevakavasse:

ComfortLift® – täitke ja tühendage oma nõudepesumasin nii kiiresti kui võimalik. Esmaklassiline ComfortLift® süsteem võimaldab alumise korvi sujuva liigutusega sobivale kõrgusele tõsta, et nõude masinasse laadimine ja masina tühjendamine oleks võimalikult mugav.

Viivitusega käivitamine – viitstardiga käivitatav nõudepesumasin annab võimaluse automaatselt pesutsüklit alustada siis, kui te seda soovite.

30-minutiline kiirpesu – nõud puhtaks vaid 30 minutiga! Ühtlasi ei pea te enam kunagi muretsema, et puhtad nõud saavad õhtusöögi kahe käigu vahel otsa.

Energia

Energiatõhususe klassid ulatuvad A+++ (kõige tõhusam) klassist kuni A+ (kõige madalama tõhususega) klassini. Eelistage nõudepesumasinat, mis kuulub vähemalt A+ või kõrgemasse energiaklassi – sedasi hoiate oma vee- ja elektriarved kontrolli all.

AutoFlex funktsioon optimeerib vee ja energia kasutamist, kohandades vee koguse ja temperatuuri nõude kogusega.

Valige sobiv seade

Valige tavapärases suuruses mugav nõudepesumasin või uuenduslike omadustega seade - Electroluxi valikust leiab igaüks endale sobiva!

Flex tootesari

Seadmete disainimisel on võtmesõnadeks mitmekülgsus ja kohanemisvõime. Meie Flex sarja nõudepesumasin on paindlik ja kohaneb ideaalselt teie igapäevaste vajaduste ja ajaliste piirangutega.

Kasutage köögis julgelt kõiki vahendeid

Lubage oma toiduvalmistamise loovusel lennata ja kasutage kõiki vahendeid, mida köök teile pakub. MaxiFlex kohandatavasse sahtlisse mahub kõik – alates söögiriistade komplektidest ja lõpetades massiivsete köögitarvikutega.

700-sarja Maxiflex nõudepesumasin

700-sarja Maxiflex nõudepesumasin

 • MaxiFlex sahtel
 • Täielik puhtus SatelliteClean funktsiooniga
 • AirDry funktsiooniga unustate rätikuga kuivatamise
 • Vaiksed märguanded Beam on Floor funktsiooniga
 • pihustusvarras nõudepesumasinas
  SatelliteClean®

  Tänu meie SatelliteClean® nõudepesumasina pihustusvardale on iga pesukorra tulemuseks ideaalselt puhtad nõud. Meie tehnoloogia on standardsega võrreldes kuni kolm korda parema pihustussüsteemiga, nii et isegi tihedalt üksteise kõrval paiknevad nõud saavad põhjalikult puhtaks. Tulemus – plekkideta ja ideaalselt puhtad nõud.

 • puhaste nõude võrdlemine nõudepesumasinates
  AirDry

  Unustage nõude rätikuga kuivatamine ja avage uks AirDry funktsioonile. Meie AirDry tehnoloogia lõpetab iga tsükli õhkkuivatusega, mis on kolm korda parem kui suletud uste süsteem. Uks avaneb kuivatusetapi ajal automaatselt ning õhk teeb taldrikud ja söögiriistad täiesti kuivaks.

 • valgustäpp põrandal
  Beam on Floor

  Valgustusega märguannete süsteem Beam on Floor hoiab köögi vaiksena. Valju märguande asemel, mida võib summutada taustamüra, annab meie nõudepesumasin selgelt oma olekust teada, näidates põrandale värvilist valgustäppi. Täpp on punane, kui masin töötab, ja roheline, kui pesutsükkel on lõppenud.

Teie emakeeles suhtlev nõudepesumasin

Saavutage parimad pesutulemused 600-sarja QuickSelect nõudepesumasinaga ja seda vaid ühe nupulevajutusega. Tsükli pikkuse valimiseks kasutage mugavat liugurit. Ja see ongi kõik – masin hoolitseb ülejäänud protsessi eest ise. Täiuslikult puhtad nõud suurema vaevata.

600-sarja QuickSelect nõudepesumasin

600-sarja QuickSelect nõudepesumasin

 • QuickSelect funktsioon
 • Klaasnõude hooldus GlassCare süsteem
 • Nurgast-nurgani puhastamine
 • Lihtne juurdepääs söögiriistadele tänu eemaldatavale sahtlile
 • Unustage rätikuga kuivatamine, avage uks kuivadele nõudele
 • puhtad klaasid nõudepesumasinas
  GlassCare

  GlassCare süsteem hoiab teie klaase terve ja säravpuhtana. Unikaalsed SoftGrip ja SoftSpike klaasihoidikud hoiavad klaase õrnalt õiges asendis. Ka kõige kõrgemad klaasid on nüüd tänu GlassHolder süsteemile ideaalselt puhtad.

 • SatelliteClean
  SatelliteClean®

  Tänu meie SatelliteClean® nõudepesumasina pihustusvardale on iga pesukorra tulemuseks ideaalselt puhtad nõud. Meie tehnoloogia on standardsega võrreldes kuni kolm korda parema pihustussüsteemiga, nii et isegi tihedalt üksteise kõrval paiknevad nõud saavad põhjalikult puhtaks. Tulemus – plekkideta ja ideaalselt puhtad nõud.

 • Eemaldatav sahtel
  Eemaldatav sahtel

  See avar eemaldatav sahtel muudab söögiriistade ja -vahendite masinasse laadimise, pesemise ja väljavõtmise oluliselt lihtsamaks. Sahtel mahutab lausa kuni 13 söögiriistade komplekti, mis on ideaalne moodus efektiivseks nõudepesuks. Sahtlis on piisavalt ruumi ka massiivsete köögitarvikute pesemiseks.

 • AirDry
  AirDry

  Meie AirDry tehnoloogia lõpetab iga tsükli õhkkuivatusega, mis on kolm korda parem kui suletud uste süsteem. Uks avaneb kuivatusetapi ajal automaatselt ning õhk puhub taldrikud ja söögiriistad täiesti kuivaks.

Pro tootesari

Kas nõud on pesutsükli lõppedes puhtad? See peaks olema küll viimane asi, mille pärast muretseda. Meie Pro seeria nõudepesumasinaga võite kindel olla, et nõud on iga kord kristallselged. Seejuures hoolitseb nõudepesumasin ka nõude loputamise ja kuivatamise eest nii, et teie saate köögis tähtsamatele tegevustele keskenduda.

GlassCare

GlassCare süsteem hoiab teie klaase terve ja säravpuhtana. Unikaalsed SoftGrip ja SoftSpike klaasihoidikud hoiavad klaase õrnalt õiges asendis. Ka kõige kõrgemad klaasid on nüüd tänu GlassHolder süsteemile ideaalselt puhtad.

700-sarja GlassCare nõudepesumasin

700-sarja GlassCare nõudepesumasin

 • Iga klaas on tänu GlassHolder süsteemile turvaliselt pestud
 • Kõik söögiriistad saavad tänu MaxiFlex sahtlile korraga pestud
 • Sisevalgustus annab selge ülevaate
 • Alati ajakohane info tänu TimeBeam® funktsioonile
 • puhas klaas nõudepesumasinas
  GlassHolder

  SoftGrip hoidikute abil saate ka kõige väärtuslikumad ja õrnemad klaasid turvaliselt puhtaks pesta. Need püsivad pesutsükli vältel paigas ja on kaitstud nii liikumise kui vibratsiooni eest.

 • puhtad nõud nõudepesumasinas
  MaxiFlex

  MaxiFlex sahtel on ette nähtud igasuguse kuju ja suurusega söögiriistade ja -nõude pesemiseks. Kohandatavasse sügavasse sahtlisse on võimalik paigutada ka kõige suuremad ja kohmaka kujuga söögiriistad.

 • nõudepesumasina sisemine valgustus
  Sisevalgustus

  Tänu meie automaatsele sisevalgustusele ei jää teil midagi kahe silma vahele. See valgustab nõudepesumasina sisemust nii, et teil on selge ülevaade kõigest, mis seal sees on. Valgustus muudab nii masina täitmise kui ka tühjendamise lihtsamaks.

 • nõudepesumasina digitaalne kell
  'TimeBeam

  Meie TimeBeam® funktsioon hoiab teid kursis nõudepesumasina tsükli olekuga. See projetseerib olulise teabe masina all asuvale põrandale - nii on selgelt näha, kui palju aega on tsükli lõpuni jäänud. Lõpp ennustamisele!

Usaldusväärne nurgast-nurgani puhastamine

Tänu SatelliteClean® nõudepesumasina pihustusvardale on iga pesukorra tulemuseks ideaalselt puhtad nõud. Meie tehnoloogia on standardsega võrreldes kuni kolm korda parema pihustussüsteemiga, nii et isegi tihedalt üksteise kõrval paiknevad nõud saavad põhjalikult puhtaks. Tulemus – plekkideta ning ideaalselt puhtad nõud.

600-sarja SatelliteClean® nõudepesumasin

600-sarja SatelliteClean® nõudepesumasin

 • Teie emakeeles suhtlev nõudepesumasin
 • Unustage rätikuga kuivatamine, avage uks kuivadele nõudele
 • Vaiksed märguanded Beam on Floor funktsiooniga
 • naine valib nõudepesumasina programmi
  QuickSelect

  Saavutage parimad pesutulemused QuickSelect nõudepesumasinaga ja seda vaid ühe nupulevajutusega. Tsükli pikkuse valimiseks kasutage mugavat liugurit. Ja see ongi kõik – masin hoolitseb ülejäänud protsessi eest. Täiuslikult puhtad nõud ilma suurema vaevata.

 • puhaste nõude võrdlemine nõudepesumasinates
  AirDry

  Meie AirDry tehnoloogia lõpetab iga tsükli õhkkuivatusega, mis on kolm korda parem kui suletud uste süsteem. Uks avaneb kuivatusetapi ajal automaatselt ning õhk puhub taldrikud ja söögiriistad täiesti kuivaks.

 • nõudepesumasina displei
  Beam on Floor

  Valgustusega märguannete süsteem Beam on Floor hoiab köögi vaiksena. Valju märguande asemel, mida võib summutada taustamüra, annab meie nõudepesumasin selgelt oma olekust teada, näidates põrandale värvilist valgustäppi. Täpp on punane, kui masin töötab, ja roheline, kui pesutsükkel on lõppenud.

Unustage rätikuga kuivatamine ja avage uks kuivadele nõudele

Meie AirDry tehnoloogia lõpetab iga tsükli õhkkuivatusega, mis on kolm korda parem kui suletud uste süsteem. Uks avaneb kuivatusetapi ajal automaatselt ning õhk puhub taldrikud ja söögiriistad täiesti kuivaks.

300-sarja AirDry nõudepesumasin

300-sarja AirDry nõudepesumasin

 • Kiire ja tõhus
 • AutoSense - tark valik
 • Vaiksed märguanded - Beam on Floor
 • Lihtne paigaldada - PerfectFit
 • 30-minutiline pesuprogramm
  30-minutiline programm

  Teie uus ajasäästja. Kui pesemist vajab väike kogus nõusid, pakub meie 30-minutiline kiirpesuprogramm täiuslikku lahendust – tulemustes järeleandmisi tegemata. See on kiire viis täiusliku pesutulemuse saavutamiseks.

 • naine valib nõudepesumasina programmi
  AutoSense

  AutoSense programmiga saate nautida täielikult kohandatud nõudepesumasina tsüklit. Nutikad andurid reguleerivad automaatselt aja, temperatuuri ja veekasutuse sõltuvalt nõude kogusest. See on parim viis säästlikuks nõudepesuks.

 • valguspunkt nõudepesumasina all
  Beam on Floor

  Valgustusega märguannete süsteem Beam on Floor hoiab köögi vaiksena. Valju märguande asemel, mida võib summutada taustamüra, annab meie nõudepesumasin selgelt oma olekust teada, näidates põrandale värvilist valgustäppi. Täpp on punane, kui masin töötab, ja roheline, kui pesutsükkel on lõppenud.

 • nõudepesumasina liughinged
  PerfectFit

  PerfectFit Sliding Hinges hingedega on uue nõudepesumasina paigaldamine lihtsamast lihtsam. Hinged mahutavad igasuguse kõrgusega masina ja seejuures puudub vajadus sokli lõikamiseks. Võite kindel olla, et uus masin sobib teie kööki ideaalselt.

Sense tootesari

Nõudepesumasina täitmine ja tühjendamine ei ole tõenäoliselt just paljude inimeste lemmiktegevus. Meie eesmärk on aidata teil keskenduda sellele, mis on teie jaoks köögis oluline. Seetõttu lisame igapäevastele majapidamistöödele (nagu nõudepesu) lõbusust ja lihtsust, et teil jääks rohkem aega loomingulisteks tegevusteks.

Tõstame standardeid. Maailma esimene pingutuseta laadimine

Maailma esimene 800-sarja ComfortLift® nõudepesumasin teeb masina täitmisel ja tühjendamisel lõpu pingutustele. Meie ainulaadne tehnoloogia tõstab alumise korvi vaid ühe sujuva liigutusega - käepidet õrnalt pigistades - talje kõrgusele. See on nii mugav, et paneb lausa mõtlema, kuidas te seni hakkama saite?

800-sarja ComfortLift® nõudepesumasin

800-sarja ComfortLift® nõudepesumasin

 • Tõstke alumine korv masina täitmiseks ja tühjendamiseks mugavalt talje kõrgusele
 • Eraldiseisev eemaldatav sahtel kõigi söögiriistade pesemiseks
 • Sisevalgustus annab selge ülevaate