OSTUJUHEND

Leidke endale sobiv nõudepesumasin

Disain ja asukoht

Mõõtke ära koht, kuhu nõudepesumasin mõeldud on, et tagada täiuslik sobivus.

60 cm – sobib kenasti standardse nõudepesumasinaga, mis tagab ühtlasi suurima mahutavuse.
45 cm – piisavalt ruumi ''Slimline'' nõudepesumasinale, mille kitsas disain tagab parimad võimalikud tulemused.

Nõudepesumasina võib paigaldada nii tööpinna alla kui peale –  et optimaalne juurdepääs oleks tagatud.

Nõudepesumasinate liigid

Täisintegreeritav nõudepesumasin paikneb köögikapi ukse taga ning ei riiva silma. ''Beam On Floor''-funktsioon annab tsükli olekust diskreetselt teada.
Osaliselt integreeritavad nõudepesumasinad sobituvad samuti köögi interjööriga, kuid jätavad masina juhtpaneeli nähtavaks.
Eraldiseisev nõudepesumasin sobib kenasti kööki, mille disain ei ole sedavõrd rangelt paigas, kuna seda mudelit ei ole võimalik köögikappi peita.

Mahutavus

Nõudepesumasina mahutavust tähistatakse nõudekomplektide arvuga, mida on võimalik pesta ühe pesutsükliga. Üks nõudekomplekt sisaldab ühe inimese nõusid, mida on kasutatud kolmekäiguliseks eineks ning kohvi joomiseks.

12-15 nõudekomplekti – sobib hästi suurtele peredele ja kodudesse, kus võõrustatakse tihti külalisi.
9 nõudekomplekti – Kitsad nõudepesumasinad, mis sobivad väiksematele peredele või pisematesse köökidesse.
6 nõudekomplekti – kompaktne nõudepesumasin, mis on ideaalne, kui armastate tihti väljas süüa või teie köögis on minimaalselt ruumi.

Pesuprogrammid

Peened klaasnõud – võite usaldada oma haprad lemmikklaasid kaasaegse nõudepesumasina hoolde. Eelistage ''Soft Spikes'' ja ''Soft Grips''-klaasitugedega mudeleid, et tagada klaasidele stabiilsus ja kaitse.
Pottidele ja pannidele – kangekaelsete jääkide eemaldamiseks pottidelt ja pannidelt vajate tõhusa 70 °C programmiga mudelit, mis tagab ülipuhtad ja hügieenilised tulemused vähem kui 90 minutiga.
Erinevat tüüpi nõudele – mõni eriti nutikas nõudepesumasin võimaldab ülemise ja alumise riiuli pesemisintensiivsust ja temperatuuri eraldi muuta. Tänu sellele saate ülemises korvis pesta näiteks portselan- ja klaasnõusid ning samal ajal küürib intensiivsem programm alumises korvis asetsevaid potte ja panne.

Mugavus

Järgmised funktsioonid aitavad teil sobitada nõudepesu ka kõige tihedamasse päevakavasse:


''ComfortLift®'' – täitke ja tühendage oma nõudepesumasin nii kiiresti kui võimalik. Esmaklassiline ''ComfortLift®'' süsteem võimaldab alumise korvi tõsta sujuva liigutusega sobivale kõrgusele, et nõude masinasse laadimine ja masina tühjendamine oleks võimalikult mugav.
Viivitusega käivitamine – viitstardiga käivitatav nõudepesumasin annab võimaluse alustada pesutsüklit automaatselt täpselt siis, kui sa seda soovite.
30-minutiline kiirpesu – nõud puhtaks vaid 30 minutiga! Ühtlasi ei pea te enam kunagi muretsema, et puhtad nõud saavad õhtusöögi kahe käigu vahel otsa.

Energia

Energiatõhususe klassid ulatuvad A+++ (kõige tõhusam) klassist kuni A+ (kõige madalama tõhususega) klassini. Eelistage nõudepesumasinat, mis kuulub vähemalt A+ või kõrgemasse energiaklassi – sedasi hoiate oma vee- ja elektriarved kontrolli all.

''AutoFlex'' funktsioon optimeerib vee ja energia kasutamist kohandades vee koguse ja temperatuuri nõude kogusega.

Valige sobiv seade

Valige tavapärases suuruses mugav nõudepesumasin või uuenduslike omadustega seade - Electroluxi valikust leiab sobiva igaüks!


''Flex'' seeria

Seadmete disainimisel on võtmesõnadeks mitmekülgsus ja kohanemisvõime. Meie ''Flex'' sarja nõudepesumasin on paindlik ja kohaneb ideaalselt teie igapäevaste vajaduste ja ajaliste piirangutega.

Kasutage köögis julgelt kõiki vahendeid

Lubage oma toiduvalmistamise loovusel lennata ja kasutage kõiki vahendeid, mida köök teile pakub. ''MaxiFlex'' kohandatavasse sahtlisse mahub kõik – söögiriistade komplektidest kuni väga massiivsete köögitarvikuteni.

''700 Maxiflex'' nõudepesumasin

''700 Maxiflex'' nõudepesumasin

 • ''MaxiFlex'' sahtel
 • Täielik puhtus ''SatelliteClean'' funktsiooniga
 • ''AirDry'' funktsiooniga unustate rätikuga kuivatamise
 • Vaiksed märguanded ''Beam on Floor'' funktsiooniga
 • pihustusvarras nõudepesumasinas
  ''SatelliteClean®''

  Tänu meie ''SatelliteClean®'' nõudepesumasina pihustusvardale on iga pesukorra tulemuseks ideaalselt puhtad nõud. Meie tehnoloogia on standardsega võrreldes kuni kolm korda parema pihustussüsteemiga, nii et isegi tihedalt üksteise kõrval paiknevad nõud saavad põhjalikult puhtaks. Tulemus – ilma plekkideta ideaalselt puhtad nõud.

 • puhaste nõude võrdlemine nõudepesumasinates
  ''AirDry''

  Unustage nõude rätikuga kuivatamine ja avage uks ''AirDry'' funktsioonile. Meie ''AirDry'' tehnoloogia lõpetab iga tsükli õhkkuivatusega, mis on kolm korda parem kui suletud uste süsteem. Uks avaneb kuivatusetapi ajal automaatselt ning õhk teeb taldrikud ja söögiriistad täiesti kuivaks.

 • valgustäpp põrandal
  ''Beam on Floor''

  Valgustusega märguannete süsteem ''Beam on Floor'' hoiab köögi vaiksena. Valju märguande asemel, mida võib summutada taustamüra, annab meie nõudepesumasin selgelt oma olekust teada, näidates põrandale värvilist valgustäppi. Täpp on punane, kui masin töötab ja roheline, kui pesutsükkel on lõppenud.

Teie emakeeles suhtlev nõudepesumasin

Saavutage parimad pesutulemused ''600 QuickSelect'' nõudepesumasinaga ja seda vaid ühe nupuvajutusega. Tsükli pikkuse valimiseks kasutage mugavat liugurit. Ja see ongi kõik – masin hoolitseb ülejäänud protsessi eest. Täiuslikult puhtad nõud ilma suurema vaevata.

''600 QuickSelect'' nõudepesumasin

''600 QuickSelect'' nõudepesumasin

 • ''QuickSelect''
 • Klaasnõude hooldus ''GlassCare'' süsteemiga
 • Nurgast-nurgani puhastamine
 • Lihtne juurdepääs söögiriistadele tänu eemaldatavale sahtlile
 • Unustage rätikuga kuivatamine, avage uks kuivadele nõudele
 • puhtad klaasid nõudepesumasinas
  ''GlassCare''

  ''GlassCare'' süsteem kohtleb teie klaasnõusid turvaliselt ja jätab need alati säravpuhtaks. Unikaalsed SoftGrip ja ''SoftSpike'' klaasihoidikud hoiavad klaasid õrnalt õiges asendis. Ka kõige kõrgemad klaasid on nüüd tänu ''GlassHolder'' süsteemile ideaalselt puhtad.

 • SatelliteClean
  ''SatelliteClean®''

  Tänu meie ''SatelliteClean®'' nõudepesumasina pihustusvardale on iga pesukorra tulemuseks ideaalselt puhtad nõud. Meie tehnoloogia on standardsega võrreldes kuni kolm korda parema pihustussüsteemiga, nii et isegi tihedalt üksteise kõrval paiknevad nõud saavad põhjalikult puhtaks. Tulemus – plekkideta ning ideaalselt puhtad nõud.

 • Eemaldatav sahtel
  Eemaldatav sahtel

  See avar eemaldatav sahtel muudab söögiriistade ja -vahendite masinasse laadimise, pesemise ja väljavõtmise oluliselt lihtsamaks. Sahtel mahutab lausa kuni 13 söögiriistade komplekti, mis on ideaalne moodus efektiivseks nõudepesuks. Sahtlis on piisavalt ruumi ka väga massiivsete köögitarvikute pesemiseks.

 • AirDry
  ''AirDry''

  Meie ''AirDry'' tehnoloogia lõpetab iga tsükli õhkkuivatusega, mis on kolm korda parem kui suletud uste süsteem. Uks avaneb kuivatusetapi ajal automaatselt ning õhk puhub taldrikud ja söögiriistad täiesti kuivaks.


''Pro'' seeria

Kas nõud on pesutsükli lõppedes puhtad? See peaks olema küll viimane asi, mille pärast muretseda. Meie ''Pro'' seeria nõudepesumasinaga võite olla kindel, et nõud on iga kord kristallselged. Seejuures hoolitseb nõudepesumasin ka nõude loputamise ja kuivatamise eest nii, et teie saate köögis keskenduda tähtsamatele tegevustele.

''GlassCare''

''GlassCare'' süsteem kohtleb teie klaasnõusid turvaliselt ja jätab need alati säravpuhtaks. Unikaalsed ''SoftGrip'' ja SoftSpike hoidikud hoiavad klaasid õrnalt õiges asendis. Ka kõige kõrgemad klaasid on nüüd tänu ''GlassHolder'' süsteemile ideaalselt puhtad.

''700 GlassCare'' nõudepesumasin

''700 GlassCare'' nõudepesumasin

 • Iga klaas on tänu ''GlassHolder'' süsteemile turvaliselt pestud
 • Kõik söögiriistad saavad tänu ''MaxiFlex'' sahtlile korraga pestud
 • Sisevalgustus annab selge ülevaate
 • Alati ajakohane info tänu ''TimeBeam®'' funktsioonile
 • puhas klaas nõudepesumasinas
  ''GlassHolder''

  ''SoftGrip'' hoidikute abil saate ka kõige väärtuslikumad ja õrnemad klaasid turvaliselt puhtaks pesta. Need püsivad pesutsükli vältel paigas ja on kaitstud nii liikumise kui vibratsiooni eest.

 • puhtad nõud nõudepesumasinas
  ''MaxiFlex''

  ''MaxiFlex'' sahtel on ette nähtud igasuguse kuju ja suurusega söögiriistade ja -vahendite pesemiseks. Kohandatavasse sügavasse sahtlisse on võimalik paigutada ka kõige suuremad ja kohmaka kujuga söögiriistad.

 • nõudepesumasina sisemine valgustus
  Sisevalgustus

  Tänu meie automaatsele sisevalgustusele ei jää teil midagi kahe silma vahele. See valgustab nõudepesumasina sisemust nii, et teil on selge ülevaade kõigest, mis seal sees on. Valgustus muudab nii masina täitmise kui ka tühjendamise lihtsamaks.

 • nõudepesumasina digitaalne kell
  ''TimeBeam''

  Meie ''TimeBeam®'' funktsioon hoiab teil kursis nõudepesumasina tsükli olekuga. See projetseerib olulise teabe masina all asuvale põrandale, nii on selgelt näha, kui palju aega on tsükli lõpuni. Lõpp ennustamisele.

Usaldusväärne nurgast-nurgani puhastamine

Tänu meie ''SatelliteClean®'' nõudepesumasina pihustusvardale on iga pesukorra tulemuseks ideaalselt puhtad nõud. Meie tehnoloogia on standardsega võrreldes kuni kolm korda parema pihustussüsteemiga, nii et isegi tihedalt üksteise kõrval paiknevad nõud saavad põhjalikult puhtaks. Tulemus – plekkideta ning ideaalselt puhtad nõud.

''600 SatelliteClean®'' nõudepesumasin

''600 SatelliteClean®'' nõudepesumasin

 • Teie emakeeles suhtlev nõudepesumasin
 • Unustage rätikuga kuivatamine, avage uks kuivadele nõudele
 • Vaiksed märguanded ''Beam on Floor'' funktsiooniga
 • naine valib nõudepesumasina programmi
  ''QuickSelect''

  Saavutage parimad pesutulemused ''QuickSelect'' nõudepesumasinaga ja seda vaid ühe nupuvajutusega. Tsükli pikkuse valimiseks kasutage mugavat liugurit. Ja see ongi kõik – masin hoolitseb ülejäänud protsessi eest. Täiuslikult puhtad nõud ilma suurema vaevata.

 • puhaste nõude võrdlemine nõudepesumasinates
  ''AirDry''

  Meie ''AirDry'' tehnoloogia lõpetab iga tsükli õhkkuivatusega, mis on kolm korda parem kui suletud uste süsteem. Uks avaneb kuivatusetapi ajal automaatselt ning õhk puhub taldrikud ja söögiriistad täiesti kuivaks.

 • nõudepesumasina displei
  ''Beam on Floor''

  Valgustusega märguannete süsteem ''Beam on Floor'' hoiab köögi vaiksena. Valju märguande asemel, mida võib summutada taustamüra, annab meie nõudepesumasin selgelt oma olekust teada, näidates põrandale värvilist valgustäppi. Täpp on punane, kui masin töötab ja roheline, kui pesutsükkel on lõppenud.

Unustage rätikuga kuivatamine ja avage uks kuivadele nõudele

Meie ''AirDry'' tehnoloogia lõpetab iga tsükli õhkkuivatusega, mis on kolm korda parem kui suletud uste süsteem. Uks avaneb kuivatusetapi ajal automaatselt ning õhk puhub taldrikud ja söögiriistad täiesti kuivaks.

''300 AirDry'' nõudepesumasin

''300 AirDry'' nõudepesumasin

 • Kiire ja tõhus
 • ''AutoSense'', tark valik
 • Vaiksed märguanded, ''Beam on Floor''
 • Lihtne paigaldada, ''PerfectFit''
 • 30-minutiline pesuprogramm
  30-minutiline programm

  Teie uus ajasäästja. Kui pesemist vajab väike kogus nõusid, pakub meie 30-minutiline kiirpesuprogramm täiuslikku lahendust – loomulikult tulemustes järeleandmisi tegemata. See on kiire viis täiusliku pesutulemuse saavutamiseks.

 • naine valib nõudepesumasina programmi
  ''AutoSense''

  ''AutoSense'' programmiga saate nautida täielikult kohandatud nõudepesumasina tsüklit. Nutikad andurid reguleerivad automaatselt aega, temperatuuri ja veekasutust sõltuvalt sellest, kui suur on nõude kogus. See on parim võimalus säästlikuks nõudepesuks.

 • valguspunkt nõudepesumasina all
  ''Beam on Floor''

  Valgustusega märguannete süsteem ''Beam on Floor'' hoiab köögi vaiksena. Valju märguande asemel, mida võib summutada taustamüra, annab meie nõudepesumasin selgelt oma olekust teada, näidates põrandale värvilist täppi. Täpp on punane, kui masin töötab ja roheline, kui pesutsükkel on lõppenud.

 • nõudepesumasina liughinged
  ''PerfectFit''

  ''PerfectFit Sliding Hinges'' hingedega on uue nõudepesumasina paigaldamine lihtsamast lihtsam. Hinged mahutavad igasuguse kõrgusega masina ja seejuures puudub vajadus sokli lõikamiseks. Võite olla kindel, et uus masin sobib teie kööki ideaalselt.


''Sense'' seeria

Nõudepesumasina täitmine ja tühjendamine ei ole tõenäoliselt paljude inimeste jaoks just lemmiktegevus. Meie eesmärk on aidata keskenduda sellele, mis on teile köögis oluline. Seetõttu lisame igapäevastele majapidamistöödele (nagu nõudepesu) lõbusust ja lihtsust, et teil jääks rohkem aega loomingulisteks tegevusteks.

Tõstame standardeid. Maailma esimene pingutuseta laadimine

Maailma esimene ''800 ComfortLift®'' nõudepesumasin teeb masina täitmisel ja tühjendamisel lõpu pingutustele. Meie ainulaadne tehnoloogia tõstab alumise korvi mugavalt talje kõrgusele käepideme õrnal pigistamisel, vaid ühe sujuva liigutusega. See on nii mugav, et paneb lausa mõtlema, kuidas te seni hakkama saite?

''800 ComfortLift®'' nõudepesumasin

''800 ComfortLift®'' nõudepesumasin

 • Tõstke alumine korv masina täitmiseks ja tühjendamiseks mugavalt talje kõrgusele
 • Eraldiseisev eemaldatav sahtel kõigi söögiriistade pesemiseks
 • Sisevalgustus annab selge ülevaate