OSTUJUHEND

Leidke endale sobiv õhupuhasti

Disain

Õhupuhastid on saadaval erineva disaini ja mõõtudega.

Saar-tüüpi õhupuhasti – Kui teie köögi keskel on n-ö saareke, siis on see parim valik. Need õhupuhastid riputatakse lakke.
Seinale kinnitatav õhupuhasti – T-kujulised, püramiidid või vertikaalsed – need õhupuhastid on saadaval erineva suuruse ja viimistlusega ning paigaldatakse seinale.
Integreeritav õhupuhasti – seade on võimalik peita köögikappi, et see ei riivaks interjööris silma.
Väljatõmmatav õhupuhasti – paigaldatav töötasapinna sisse.
Sisseehitatud õhupuhasti – säästke ruumi ja paigaldage õhupuhasti köögikapi alla pliidi kohale.

Kasulik nipp: Kontrollige enne seadme valimist soovituslikku distantsi õhupuhasti ja pliidi vahel.

Paigaldamine ja õhuringlus

Ventilatsioonisüsteemi ühendamine – need õhupuhastid kasutavad ventileerimiseks välist õhku, mille abil eemaldada saastunud õhk ja niiskus. Õhukanali pikkus, kurvid ja materjal mängivad seadme paigaldamisel suurt rolli, kuna need mõjutavad õhuvoolu.
Õhu puhastamine söefiltri abil – õhuringlusega õhupuhasti ei vaja ventileerimiseks välist õhku. See puhastab õhu söefiltri abil, mis eemaldab lõhnad.

Kasulik nipp: Lülitage õhupuhasti sisse enne kokkama asumist, et õhuringlus oleks ennetavalt tagatud.

Väljatõmbevõimsus

Kui valite erineva võimsusega õhupuhastite vahel, siis on hea kalkuleerida minimaalne ja maksimaalne väljatõmbemäär. Järgige neid lihtsaid juhiseid:

1. Mõõtke oma köögi pikkus, laius ja kõrgus
2. Korrutage pikkus x laius x kõrgus = ruumala
3. Ruumala x 6 = minimaalne väljatõmbemäär (6 õhuvahetust tunnis kergeks kokkamiseks, nt keetmiseks)
4. Ruumala x 12 = maksimaalne väljatõmbemäär (12 õhuvahetust tunnis nt praadimiseks)

Soovituslik optimaalne määr on vahemikus 6-12.

Müratase

Mõnusa müravaba toiduvalmistamise keskkonna tagamiseks valige õhupuhasti, mille müratase (detsibellid - dB) on võimalikult madal. Electroluxi õhupuhastite müratase jääb 40 ja 70 dB vahele. Võrdluseks: sosistamine on umbes 40 dB ja normaalne hääletoon umbes 60-70 dB.

Ventilatsiooni ühendatud õhupuhasti puhul mõjutab ühenduskanali disain mürataset. Vähendage kumeruste ja ristlõigete kogust ning valige võimalusel mürasummutavad materjalid.

Filtrid

Kõik õhupuhastid on varustatud rasvafiltritega, mis püüavad kinni õhus ringlevad rasvaosakesed. Sõltuvalt tüübist tuleb rasvafiltreid korrapäraselt vahetada (ühekordsed filtrid) või puhastada (metallfiltrid). Korduvkasutatavaid metallist rasvafiltreid saab leotada ja käsitsi puhastada või pesta nõudepesumasinas 60-70 °C juures.

Kui õhupuhasti ei ole ühendatud ventilatsiooni, siis eemaldab lõhnad aktiivsöefilter. Sellist õhupuhasti filtrit peaks vahetama või pesema umbes iga nelja kuu tagant (või isegi sagedamini, kui õhupuhastit kasutatakse väga intensiivselt).

Uurige rohkem

Valige oma seade

Electroluxi õhupuhastid ühendavad endas võimsat õhupuhastussüsteemi, mis töötab vaikselt ja efektiivselt ning auhinnatud disaini – valige endale sobivaim!


''Flex'' seeria

Meil on ideaalsed seaded suurepäraste maitsete loomiseks. Ainult ühe nupuvajutusega saate nautida oma köögis värsket õhku.

Värskus köögis, vaikselt

''700 Breeze Hood'' õhupuhastid panevad teid unustama, kuidas varem tuli koos perega lõunat süües valjust ventilaatorist üle rääkida. Kui olete toiduvalmistamise lõpetanud, aktiveerige funktsioon ühe nupuvajutusega ja õhupuhasti värskendab õhku vaikselt kümne minuti jooksul. Värske köök, ilma mürata.

700 Breeze'' õhupuhastid

700 Breeze'' õhupuhastid

 • Värskendage õhku vaikselt ''Breeze'' funktsiooni abil
 • Võimas mootor, efektiivne väljatõmbevõime
 • ''Hob2Hood®'' on puhas mugavus
 • Võimas vaikne puhastamine ''SilenceTech'' funktsiooniga
 • Lihtne puutepaneel
 • mereannipasta valmistamine
  Võimas mootor

  Sõltumata teie vajadustest puhastavad meie õhupuhastid tõhusalt õhu, eemaldades toiduaurud. Võimas mootor ja suured kiirused tähendavad, et õhk on alati puhas. See on lihtne teekond meeldivalt värske köögini.

 • köögi töötasapind
  ''Hob2Hood®''

  ''Hob2Hood®'' funktsioon ühendab pliidiplaadi juhtmevabalt õhupuhastiga. Alustage toiduvalmistamist ja integreeritav õhupuhasti reguleerib automaatselt seadistusi, pakkudes parimat väljatõmmet vastavalt pliidiplaadil valitud võimsusele. See teeb suure töö teie eest ära, et saaksite oma käsi kasutada toidu valmistamiseks.

 • mees räägib telefoniga ja teeb süüa
  ''SilenceTech''

  ''SilenceTech'' funktsiooniga õhupuhastid eemaldavad keetmise aurud köögist väga vaikselt, isegi maksimaalse võimsuse juures. Meie arenenud tehnoloogia tähendab, et saate keskenduda maitsvate toitude loomisele puhtas ja rahulikus keskkonnas.

 • pliidiplaadi reguleerimine juhtpaneelilt
  Klaasist juhtpaneel

  Meie stiilne klaasist juhtpaneel on ideaalselt integreeritud. Elektrooniline puutetundlik juhtimine võimaldab õhupuhasti seadistusi ja töörežiime hallata sujuvalt ning täpselt.

Rambivalgus teie toidule, et kogu toiduvalmistamise protsess oleks ideaalselt näha

''600 LEDSpot Hood'' õhupuhastiga ei jää teil midagi kahe silma vahele. Tänu integreeritud valgustusele näete igat detaili sellest, kuidas toit pliidiplaadil valmib. Valgustus on projekteeritud spetsiaalselt nii, et see oleks energiatõhus ja vastupidav.

''600 LEDSpot Hood'' õhupuhastid

 • LED-valgus valgustab teie pliiti
 • Õhupuhasti, mis sobib teie kööki
 • Mehaaniline juhtimine, mis tagab tulemused pingutusteta
 • LED-valgustus
  LED-valgustus

  Meie õhupuhastil on sisseehitatud LED-pirnid, mis võimaldavad näha pliidil toimuvast igat detaili. See on ideaalne viis valgustusega mõnusa atmosfääri loomiseks või pottidel ja pannidel silma peal hoidmiseks.

 • Kaasaegse disainiga õhupuhastid
  Kaasaegse disainiga õhupuhastid

  Meie ainulaadsed ja kaasaegsed õhupuhastid on hoolikalt disainitud nii, et need täiendaks teisi ümbritsevaid toiduvalmistamise seadmeid. Kombineerides õhupuhastamise funktsionaalsuse klassikaliselt hea välimusega, saavutab see vormi ja funktsionaalsuse vahel täiusliku tasakaalu.

 • Mehaaniline juhtimine
  Mehaaniline juhtimine

  Tänu lihtsale mehaanilisele juhtimisele võimaldab integreeritav õhupuhasti vaevata valida õige seadistuse. See tähendab, et saate hõlpsasti hallata õhupuhasti ventilaatori intensiivsust ja valgustust.


''Sense'' seeria

Soovime, et saaksite oma köögis täielikult keskenduda maitsvate toitude valmistamisele – las meie seadmed kannavad muu eest hoolt. ''Hob2Hood®'' tehnoloogia kasutamine tähendab, et pliidiplaat kontrollib õhupuhasti seadistusi automaatselt – see tähendab, et teie saate keskenduda toidu valmistamisele ja valminud roogade nautimisele.

Õhupuhasti lihtne juhtimine

Rööprähklemine köögis ei ole iial varem nii lihtne olnud, kui ''900 RemoteControl'' õhupuhastiga. Saate jõudlust hõlpsasti muuta või seadme eemalt välja lülitada ja suunata oma tähelepanu hetkega muudele tegemistele.

''900 RemoteControl'' õhupuhastid

 • Ühendage oma pliidiplaat õhupuhastiga ''Hob2Hood®'' abil
 • Hallake seadet kaugjuhtimispuldiga distantsilt
 • Kaasaegne disain, mis sobitub köögiga
 • köögi töötasapind
  ''Hob2Hood®''

  ''Hob2Hood®'' ühendab õhupuhasti automaatseks väljatõmbeks pliidiplaadiga juhtmevabalt.

 • Elektrooniline juhtpaneel
  Elektrooniline juhtpaneel

  Elektrooniline juhtpaneel võimaldab õhupuhastit sujuvalt juhtida.

 • Puhas disain
  Puhas disain

  Kaasaegse disainiga õhupuhastid, mis sobituvad ideaalselt muude köögi- ja toiduvalmistamise seadmetega.

Tõhus koostöö pliidiplaadi ja õhupuhasti vahel

''700 Hob2Hood®'' tehnoloogia tähendab, et pliidiplaat reguleerib automaatselt õhupuhasti sätteid. Küpsetamisel reguleerib see ventilaatori tööd vastavalt temperatuurimuutustele või juhul, kui hakkate kasutama rohkem kui ühte keedutsooni. Jätke seadistamine tehnika hooleks ja keskenduge maitsvate roogade loomisele.

''700 Hob2Hood®'' õhupuhastid

''700 Hob2Hood®'' õhupuhastid

 • ''Hob2Hood®'' on puhas mugavus
 • Võimas mootor, efektiivne väljatõmbevõime
 • Värskendage õhku vaikselt Breeze süsteemi abil
 • Looge õdus atmosfäär meie hämardatava valgustusega
 • Võimas ja vaikne puhastamine ''SilenceTech'' süsteemiga
 • mereannipasta valmistamine
  Võimas mootor

  Sõltumata teie vajadustest puhastavad meie õhupuhastid tõhusalt õhu, eemaldades toiduaurud. Võimas mootor ja suured kiirused tähendavad, et õhk on alati puhas. See on lihtne teekond meeldivalt värske köögini.

 • mees teeb süüa
  ''Breeze''

  Puudutage ''Breeze'' funktsiooni nuppu kohe, kui olete küpsetamise lõpetanud – väljatõmbe tase on seejärel minimaalne ning õhupuhasti töötab väga vaikselt 10 minutit. See tähendab, et teie saate nautida oma sööki rahus samal ajal, kui köögi õhk muutub tasapisi üha värskemaks.

 • nuudliroog pannil
  LED-id

  Õhupuhasti valgustust saab lihtsasti reguleerida meie hämardatavate LED-dioodidega. Sõltuvalt sellest, kas soovite valguse abil luua õdusat atmosfääri või keskenduda toiduvalmistamisele, saate valgust vastavalt vajadusele reguleerida hämaramaks või eredamaks.

 • mees teeb süüa ja räägib telefoniga
  ''SilenceTech''

  ''SilenceTech'' funktsiooniga õhupuhastid eemaldavad köögist keetmise aurud väga vaikselt, isegi maksimaalse võimsuse juures. Meie arenenud tehnoloogia tähendab, et saate keskenduda maitsvate toitude loomisele puhtas ja rahulikus keskkonnas.