OSTUJUHEND

Leidke endale ideaalne ahi

Rootsi ahjud

Uued tõeliselt intuitiivselt kasutatavad Rootsi ettevõtte Electrolux ahjud loodi kasutajaid silmas pidades. Nendega küpsetamine ei nõua mingit pingutust, vaid pakub hoopis rõõmu, võimaldab avastada uusi maitseid ja saada kulinaarseid elamusi. Lisaks uuenduslikule tehnoloogiale, mis tagab head tulemused, saab Electroluxi ahjudes küpsetada mugavamalt ja kiiremini ning üks nende põhiomadusi on ka kaunis ja lihtne disain.

Sense sarja ahjud – järeleandmisteta suurepärane tulemus

Meie Sense sarja ahjud ütlevad kasutajale, kuidas paremaid ja ühtlasemaid tulemusi saavutada

Rohkem maitset ja rõõmu toidust

Auruahjud annavad teile võimaluse nautida lemmikroogade maitset ja konsistentsi, pakkudes teile valikuvõimaluse küpsetada kas tavapärase kuuma õhu või auruga.

Mida teie neist kahest valikust saate?

Mida teie neist kahest valikust saate?

 • Road on seest mahlased, pealt krõbedad
 • Tarbite vähem rasva
 • Toitained, vitamiinid ja mineraalid säilivad
 • Toit valmib 20% kiiremini
 • Täiuslik aroom iga kord

Sense sarja ahjud – järeleandmisteta suurepärane tulemus

Meie Sense sarja ahjud ütlevad kasutajale, kuidas paremaid ja ühtlasemaid tulemusi saavutada

Saage tuttavaks oma isikliku köögiabilisega: AssistedCooking funktsiooniga ahjuga

AssistedCooking funktsioon on koka isiklik abiline. Valige roog, mida soovite valmistada, ning ahi käivitab automaatselt sobiva programmi, seab küpsetusaja ja alustab kiirkuumutusega. Saate ka lemmiksätteid salvestada.

800-sarja ahi

800-sarja ahi

 • Ühenduvusfunktsioon – lihtne viis suurepäraseid roogi valmistada
 • Lihatermomeeter – täpseks küpsetamiseks
 • LCD-ekraan – teie abiline
 • Pürolüüspuhastuse funktsioon
 • Ühenduvus
  Ühenduvus

  Valige rakendusest MyElectrolux Kitchen oma lemmikretsept ning ahi seab kõik vajalikud sätted ise paika. Samuti võite valida sisemise kaameraga mudeli, mille abil saate telefoni ekraanilt küpsemist ahjuust avamata jälgida.

 • Assisted Cooking
  Assisted Cooking

  Tehke oma küpsetusabilisest peakokk. Valige üks paljudest eelseadistatud retseptidest ning nautige kogu aeg suurepäraseid tulemusi.

 • Lihatermomeeter – alati maitsvad road
  Lihatermomeeter – alati maitsvad road

  Lihatermomeeter mõõdab ohutult roa sisemist temperatuuri, et välistada üle- ja alaküpsetamist. Kui toit on valmis, annab andur signaali protsessi lõppemise kohta ja lülitab ahju välja.

Flex seeria ahjud – maksimaalne mugavus hõivatud inimestele

Suurepäraselt mitmekülgne ahi võimaldab kasutajatel olemasolevast ruumist ja ajast maksimumi võtta

Suurepärased road lühema ajaga

Säästke aega CombiQuick kompaktahjuga, säilitades toidu hea maitse. Kuuma õhu ja mikrolaineahju kombinatsioon ning mitmed programmid võimaldavad tavatoodetega võrreldes kaks korda kiiremini küpsetada.

Miks valida Electroluxi ahi?

 • Puhtus
  1
  Puhtus

  Erinevad puhastusmeetodid pürolüüsist auruni.

 • Ohutus
  2
  Ohutus

  Ahjuukse puudutamine on ohutu.

 • Mugavus
  3
  Mugavus

  Teleskoopsiinid.

 • Intuitiivne kasutamine
  4
  Intuitiivne kasutamine

  Kasutaja vajadustega kohanduv juhtimine.

Ruum ja asukoht

Tehke kindlaks ruumi mõõtmed. Kõik ahjud vajavad vähemalt 60 cm laiust ruumi, kõrgus võib varieeruda. Vaadake erinevate kõrguste põhjal, missugune ahi võiks teile sobida:

60 cm – standardse suurusega ahi
45 cm – kompaktne ahi, mis sobitub kenasti väiksemasse ruumi
90 cm – integreeritud eriti lai ahi

Kasulik nipp: Säästke ruumi, ilma et peaksite tegema järeleandmisi funktsionaalsuses – kompaktne mikrolaineahi võimaldab teil küpsetada, grillida, soojendada või sulatada mitmesuguseid toite, tulemused on seejuures suurepärased.

Mahutavus

Kui teil on suur majapidamine või armastate tihti külalisi võõrustada, peaksite valima võimekama ahju, mis suudab toime tulla suuremate toidukoguste valmistamisega. Ahju mahutavust mõõdetakse liitrites.

70+ liitrit – täiuslik suuremasse majapidamisse
40-70 liitrit – ideaalne 3-4-liikmelisele perele
35-40 liitrit – sobiv ühele inimesele või paarile

Kasulik nipp: Ahjud, millel on rohkem tasandeid ja panne, võimaldavad küpsetada korraga rohkem roogasid.

Toiduvalmistamine

Teie toiduvalmistamise lemmikmeetodid võivad mõjutada sobiva ahju valikut.

Aurutamine – kuum aur pruunistab ja muudab toidu väljast krõbedaks, kuid seest jääb roog mõnusalt mahlane. Tulemuseks on uskumatult mahlakas toit – olgu selleks siis liha, kala, juurviljad või magustoidud.
Grillimine – eraldi grilliga ahjud annavad toidukordade planeerimisel suurema valikuvabaduse. Grillige erinevaid roogasid mugavalt köögis ning unustage õues heitlike ilmaoludega kokkamine.
Küpsetamine – pöördõhufunktsiooniga varustatud ahjus saab tänu ühtlasele soojusjaotusele küpsetada professionaalseid torte ja kooke.

Ei suuda valida? Multifunktsionaalne auruahi suudab teha kõike eespool mainitut.

Puhastamine

Ahjud, mis hoolitsevad enda eest ise.

Pürolüütiline puhastus – Pürolüütilised ahjud soojenevad kuni 500 °C, põletades toidujäägid peeneks tuhaks, mille saab seejärel lapiga kergesti ära pühkida.
Katalüütiline puhastus – Katalüütilised siseseinad imavad, oksüdeerivad ja lõhustavad rasvaplekid 220 °C juures. Pärast rasva oksüdeerumist jääb pind kenasti puhtaks.
Auruga puhastamine – Ahju kuvar annab teada, kui on õige aeg ahju puhastamiseks. Rasvajääkide lahustamiseks kasutatakse kuuma auru, mille järel saab plekid kergelt lapiga ära pühkida.
Veega puhastamine AquaClean funktsiooniga – Ahju sees olev niiskus loob auru, mis pehmendab mustuse ja toidujäägid ahju sees nii, et seda on mugav pehme lapiga ära pühkida.

Kasulik nipp: Sõrmejälgedevastane kaitsekiht hoiab välised pinnad kauem puhtana, vähendades puhastamisvajadust. 

Valige oma seade

Milline tahes on teie tavapärane toiduvalmistamine – olgu see õhtusöök kahele, väike eine iseendale või õhtusöök heade sõprade võõrustamiseks – Electroluxil on ahi, mis sobib teie vajadustega.

Flex-tootesari

Maksimaalne mitmekülgsus kiire elutempoga inimestele. Flex-tootesari pakub maksimaalset mitmekülgsust, kasutades teie aega ja ruumi nutikalt.

Maitsvad eined poole kiiremini

CombiQuick® ahjud vähendavad toiduvalmistamisele kuluvat aega. Kuuma õhu ja mikrolaineahju režiimi kombinatsiooniga valmib toit kaks korda kiiremini. Valmistage oma lemmikroad kaks korda kiiremini ja kasutage võidetud aega muude toredate tegevuste jaoks.

800-sarja CombiQuick ahi

800-sarja CombiQuick ahi

 • Grillfunktsiooniga valmivad teie lemmiktoidud kiirelt
 • Säästke aega kiirekuumenemise funktsiooniga
 • Kaugjuhtige oma ahju My Electroux-rakendusega
 • Kiire toiduvalmistamine

  Nautige meie mikrolaineahjus grillitud maitsvaid mozzarella röstsaiu ja mahlast kana. Täiendava grillfunktsiooniga saate oma lemmiktoite kiiremini nautima hakata.

 • Kiirkuumenemine

  Kiirkuumenemise funktsioon tagab, et teie ahi on alati valmis. Tänu kiiremale eelkuumenemisele saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks on tehtud.

 • Nutikas toiduvalmistamine

  My Electrolux-rakendusega saate küpsetamisaega ja -temperatuuri kaugelt reguleerida. Nautige mugavat kontrolli küpsetamisprotsessi üle kööki astumata.

Ühtlane temperatuur terves ahjus

SurroundCook® ahjuga valmivad kõik road ühtlaselt – röstitud kanast õrna sefiiritordini. Ventilaator hoiab kuuma õhku ringluses, tagades sellega püsivalt ühtlase temperatuuri. See tähendab, et te ei pea enam kunagi roogasid ahjus ümber pöörama.

600-sarja SurroundCook® ahi

600-sarja SurroundCook® ahi

 • Ühtlaselt jaotunud kuumus erinevatel tasanditel
 • Säästke aega kiirkuumenemise funktsiooniga
 • Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon
 • Täpne seadistamine puutetundliku ekraaniga
 • küpsetised ahjus
  Mitmetasandiline

  Kuna soojus jaotub terves ahjus ühtlaselt, võite oma road täielikult ahju hoolde usaldada – kõik saab alati ühtlaselt küpsetatud. Ka mitut rooga üksteise kohal asetsevatel restide küpsetades valmivad kõik toidud ühtlaselt. Säästke oma aega.

 • lõhe ahjus
  Kiirkuumenemine

  Kiirkuumenemise funktsioon tagab, et teie ahi on alati valmis. Tänu kiiremale eelkuumenemisele saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks on tehtud.

 • ahju puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb ahju puhtana hoidmise oluliselt lihtsamaks. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga kergesti ära pühkida.

  * Valitud mudelitel

Pro-tootesari

Pro tootesarja ahjudega on iga toidukord omaette elamus. Pealt kuldne ja krõbe ning seest mahlane on nüüdsest teie uus standard igale roale. Kasutage igapäevases toiduvalmistamises kuuma auru ja viige oma lemmikmaitsed täiesti uuele tasemele. 

Restoraniväärilised tulemused auru abil 

900-sarja SteamPro ahjuga, millel on Steamify® funktsioon, saate toiduaineid professionaalselt keeta, küpsetada, röstida ja aurutada. Nüüd saate ka Sous Vide-meetodil valmistatud roogasid kodust lahkumata nautida. Restorani kvaliteediga toidu valmistamiseks seadistage temperatuur ja Steamify® funktsioon määrab sobivad aurutamise seaded teie eest.

900-sarja SteamPro ahi

900-sarja SteamPro ahi

 • Ideaalne tulemus Sous Vide funktsiooniga
 • Steamify® - aurutamise asjatundja
 • Nutika rakenduse abil planeeritud toidukorrad
 • Täpne toiduvalmistamine toiduanduriga
 • Toiduvalmistamist assisteerib puutetundlik ekraan
 • kala küpsetamine sous-vide funktsiooniga
  Sous-Vide

  Nautige Sous Vide-meetodil küpsetatud toitu kodust lahkumata. Sous Vide saladus on täpselt kontrollitud temperatuur ning tänu meie tehnoloogiale on seda nüüd lihtne saavutada. Vaakumiga suletud kotid muudavad aroomi intensiivsemaks, samas kui aur säilitab maitsed ja toitained.

 • mees vaatab nutitelefoni rakendust
  Ühenduvus

  Assistent, kes aitab teid nii söögi planeerimisel kui ka valmistamisel, kontrollib ahju seadeid, planeerib vajalikud toidukaubad ja aitab teil saada paremaks kokaks nutikate samm-sammuliste toiduvalmistamise juhistega.

 • kana ja toiduandur
  Toiduandur

  Tänu meie toiduandurile saavutate alati täiuslikud tulemused. See võimaldab jälgida toiduvalmistamise protsessi, mõõtes toidu sisetemperatuuri. Andur informeerib teid isegi sellest, millal on toit saavutanud soovitud temperatuuri ja on õige aeg küpsetamine lõpetada.

Rohkem maitseid

800-sarja SteamBoost ahi toob maitsed paremini esile, võimaldades lisada erinevatel tasanditel auru. Kaks funktsiooni ühendavad auru ja kuumuse toidu küpsetamiseks ja röstimiseks ning üks funktsioon kasutab ainult auru.

800-sarja SteamBoost ahi

800-sarja SteamBoost ahi

 • Steamify® - aurutamise asjatundja
 • Nutika rakenduse abil planeeritud toidukorrad
 • Täpne toiduvalmistamine toiduanduriga
 • Toiduvalmistamist assisteerib puutetundlik ekraan
 • Säästke aega kiirkuumenemise funktsioonig
 • lõhe valmistamine soola ja maitsetaimedega
  Steamify®

  Meie Steamify® funktsioon teeb kulinaarsete roogade valmistamise veelgi lihtsamaks. Seadistage oma tavapärane küpsetustemperatuur ja ahi reguleerib ülejäänud seaded automaatselt, tagades veatu aurutamise ning tervislikumad ja maitsvamad toidud.

 • mees vaatab nutitelefoni
  Ühenduvus

  Assistent, kes aitab teid nii söögi planeerimisel kui ka valmistamisel, kontrollib ahju seadeid, planeerib vajalikud toidukaubad ja aitab teil saada paremaks kokaks nutikate samm-sammuliste toiduvalmistamise juhistega.

 • kana ja toiduandur
  Toiduandur

  Meie toiduanduriga saavutate täiusliku küpsemise, alati. Toiduandur jälgib toidu sisetemperatuuri ning annab teile märku ja lõpetab küpsetamise, kui toit on saavutanud soovitud temperatuuri.

 • lõhe ahjus
  Kiirkuumenemine

  Kiirkuumenemise funktsioon tagab, et teie ahi on alati valmis. Tänu kiiremale eelkuumenemisele saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks on tehtud.

Aur - teie uus maitsestandard

Viige kõik road SteamCrisp®-ahjuga uuele tasemele. Kuidas? Traditsioonilist ahjukuumust täiendab aurufunktsioon. Tänu sellele on ahjus küpsenud toit pealt kuldne ja krõbe ning seest maitsev ja mahlane.

700-sarja SteamCrisp® ahi

700-sarja SteamCrisp® ahi

 • SteamCrisp® funktsioon
 • Täpne toiduvalmistamine toiduanduriga
 • Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon
 • Säästke aega kiirkuumenemise funktsiooniga
 • kana ahjurestil
  SteamCrisp®

  Aur on teie köögis uus standard. SteamCrisp® ahjuga viite eined uuele tasemele, sest tavapärane kuumus teeb nüüd auruga koostööd. Kõik toidud on pealt kuldsed ja krõbedad, olles samal ajal seest õrnad ja mahlased.

 • kana ja toiduandur lõikelaual
  Toiduandur

  Toiduanduriga saate küpsetusprotsessi täpselt jälgida ja saavutate alati oma lemmikmaitsed.

 • ahju puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb ahju puhtana hoidmise oluliselt lihtsamaks. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga kergesti ära pühkida.

  * Valitud mudelitel

 • lõhe ahjus
  Kiirkuumenemine

  Kiirkuumenemise funktsioon tagab, et teie ahi on alati valmis. Tänu kiiremale eelkuumenemisele saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks on tehtud.

Maitsvateks küpsetisteks kasutage auru

600-sarja SteamBake ahjud ei piirdu ainult küpsetamisega. Nautige ka lasanjet, kala või röstitud kana. Teie peate vaid retsepti järgima.

600-sarja SteamBake ahi

600-sarja SteamBake ahi

 • Täpne toiduvalmistamine toiduanduriga
 • Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon
 • Toiduvalmistamist assisteerib puutetundlik ekraan
 • kana ja toiduandur lõikelaual
  Toiduandur

  Toiduanduriga saate küpsetusprotsessi täpselt jälgida ja saavutate alati oma lemmikmaitsed.

 • ahju lapiga puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb ahju puhtana hoidmise oluliselt lihtsamaks. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga kergesti ära pühkida.

  * Valitud mudelitel

 • ahju LED-ekraan
  Taimeriga LED-ekraan

  Avastage oma ahju potentsiaal vaid mõne nupulevajutusega. On terve hulk erinevaid seadistusi, mis annavad teile toiduvalmistamise üle suurema kontrolli. Puhas klaasekraan, millel on puutetundlikud nupud, võimaldab teil hõlpsasti kõikidele funktsioonidele ligi pääseda. Nüüd saate alati täpsete tulemustega arvestada – isegi siis, kui jätate valmiva toidu mõneks hetkeks omapead.

 • küpsised ahjurestil küpsemas
  Ühtlane toiduvalmistamine

  Ühtlane küpsetussüsteem jaotab soojuse kogu ahjus võrdselt, tagades, et kõik toidud saavad ühtlaselt küpsetatud. Seejuures ei pea te rooga iga mõne aja tagant ümber pöörama. Meie tehnoloogiaga soojeneb teie ahi kiiremini üles, säästes aega ja energiat.

Sense tootesari

Suurepärased tulemused – alati. Sense tootesarja ahjud juhendavad kasutajat, et saavutada järjepidevalt häid tulemusi.

CookView® hoiab teie toidul silma peal

CookView® ahjukaameraga ei jää teil kunagi midagi olulist kahe silma vahele. Meie innovatiivne tehnoloogia kuvab teie mobiiltelefonil ajakohaseid pilte, et te ei peaks enam ahju ukse taga protsessi jälgima. Niimoodi saate hoopis kastme või kõrvalroa valmistamisele keskenduda. Need on hoolega loodud head maitsed!

900-sarja CookView® ahi

900-sarja CookView® ahi

 • Steamify® - aurutamise asjatundja
 • Nutika rakenduse abil planeeritud toidukorrad
 • Täpne toiduvalmistamine toiduanduriga
 • Toiduvalmistamist assisteerib puutetundlik ekraan
 • ahju temperatuuri reguleerimine
  Steamify®

  Määrake ainult temperatuur ja ahi seadistab õige aurukoguse, andes teile kindluse, et auruga küpsetamisel on maitsvad tulemused garanteeritud.

 • paar diivanil ajalehte lugemas
  Ühenduvus

  Assistent, kes aitab teid nii söögi planeerimisel kui ka valmistamisel, kontrollib ahju, planeerib vajalikud toidukaubad ja aitab teil saada paremaks kokaks nutikate samm-sammuliste toiduvalmistamise juhistega.

 • kana lõikelaual
  Toiduandur

  Meie toiduanduriga saavutate täiusliku küpsemise, alati. Toiduandur jälgib toidu sisetemperatuuri ning annab teile märku ja lõpetab küpsetamise, kui toit on saavutanud soovitud temperatuuri.

 • ahju puutetundlik ekraan
  Puutetundlik ekraan

  Värviküllane puutetundlik ekraan pakub intuitiivset kogemust ja otseteed kolme kõige olulisema funktsioonini. Seega ei pea te oma lemmikfunktsioonide leidmiseks sirvima. Et leiaksite kiire tee maitsvate eineteni.

Tutvuge oma isikliku peakokaga - AssistedCooking

Juhendatud küpsetamise funktsioon on nagu isiklik kokk. Valige meelepärase toidu retsept välja ja ahi seadistab teie eest õige programmi ja küpsetusaja – kiirema eelsoojendusega. See tähendab vähem erinevaid seadeid täiusliku maitse saavutamiseks.

800-sarja SenseCook ahi

800-sarja SenseCook ahi

 • Nutika rakenduse abil planeeritud toidukorrad
 • Täpne toiduvalmistamine toiduanduriga
 • Assisteeritud toiduvalmistamine LED-ekraaniga
 • Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon
 • mees ja naine diivanil ajalehte lugemas
  Ühenduvus

  Assistent, kes aitab teid nii söögi planeerimisel kui ka valmistamisel, kontrollib ahju, planeerib vajalikud toidukaubad ja aitab teil saada paremaks kokaks nutikate samm-sammuliste toiduvalmistamise juhistega.

 • kana lõikelaual
  Toiduandur

  Meie toiduanduriga saavutate täiusliku küpsemise, iga kord. Toiduandur jälgib toidu sisetemperatuuri ning annab teile märku ja lõpetab küpsetamise, kui toit on saavutanud soovitud temperatuuri.

 • ahju LED-ekraan
  LED-ekraan

  Kõik seaded ja funktsioonid, mida vajate, on vaid mõne sõrmepuudutuse kaugusel ja need kuvatakse LED-ekraanil selgelt ja arusaadavalt. Valige AssistedCooking juhendatud küpsetamise programm ja laske maagial juhtuda.

 • ahju lapiga puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb ahju puhtana hoidmise oluliselt lihtsamaks. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga kergesti ära pühkida.

  * Valitud mudelitel

Otsetee täiuslikult valmistatud retseptideni

Toiduanduriga ahi võimaldab teil toidu sisetemperatuuri jälgida. Kui toit on saavutanud õige temperatuuri, lülitub ahi ise välja. Avastage kiire ja mugav tee õrna ahjuprae ja maitsva lasanjeni.

700-sarja SenseCook® ahi

700-sarja SenseCook® ahi

 • Assisteeritud toiduvalmistamine LED-ekraaniga
 • Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon
 • Säästke aega kiirkuumenemise funktsiooniga
 • Kiire, tõhus ja ühtlane toiduvalmistamine
 • ahju LED-ekraan
  LED-ekraan

  Kõik seaded ja funktsioonid, mida vajate, on vaid mõne sõrmepuudutuse kaugusel ja need kuvatakse LED-ekraanil selgelt ja arusaadavalt. Valige AssistedCooking programm ja laske maagial juhtuda.

 • ahju oranži lapiga puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb ahju puhtana hoidmise oluliselt lihtsamaks. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga kergesti ära pühkida.

  * Valitud mudelitel

 • lõhe küpsetamine ahjus
  Kiirkuumenemine

  Kiirkuumenemise funktsioon tagab, et teie ahi on alati valmis. Tänu kiiremale eelkuumenemisele saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks on tehtud.

 • küpsised köögi töötasapinnal
  Ühtlane toiduvalmistamine

  Ühtlane küpsetussüsteem jaotab soojuse kogu ahjus võrdselt, tagades, et kõik toidud saavad ühtlaselt küpsetatud. Seejuures ei pea te rooga iga mõne aja tagant ümber pöörama. Meie tehnoloogiaga soojeneb teie ahi kiiremini üles, säästes aega ja energiat.