OSTUJUHEND

Leidke endale sobiv ahi

Ruum ja asukoht

Tehke kindlaks ruumi mõõtmed. Kõik ahjud vajavad vähemalt 60 cm laiust ruumi, kõrgus võib varieeruda. Vaadake erinevate kõrguste põhjal, missugune ahi võiks teile sobida:

72-90 cm – kahekordne ahi – saadaval ainult UK-s
60 cm – standardse suurusega ahi
45 cm – kompaktne ahi, mis sobitub kenasti väiksemasse ruumi
90 cm – integreeritud eriti lai ahi

Kasulik nipp: Säästke ruumi, ilma et peaksite tegema järeleandmisi funktsionaalsuses – kompaktne mikrolaineahi võimaldab teil küpsetada, grillida, soojendada või sulatada mitmesuguseid toite, tulemused on seejuures suurepärased.

Mahutavus

Kui teil on suur majapidamine või armastate tihti külalisi võõrustada, peaksite valima võimekama ahju, mis suudab toime tulla suuremate toidukoguste valmistamisega. Ahju mahutavust mõõdetakse liitrites.

70+ liitrit – täiuslik suuremasse majapidamisse
40-70 liitrit – ideaalne 3-4-liikmelisele perele
35-40 liitrit – sobiv ühele inimesele või paarile

Kasulik nipp: Ahjud, millel on rohkem tasandeid ja panne, võimaldavad küpsetada korraga rohkem roogasid.

Toiduvalmistamine

Teie toiduvalmistamise lemmikmeetodid võivad mõjutada teile sobiva ahju valikut.

Aurutamine – kuum aur pruunistab ja muudab toidu väljast krõbedaks, kuid seest jääb roog mõnusalt mahlane. Tulemuseks on uskumatult mahlakas toit – olgu selleks siis liha, kala, juurviljad või magustoidud.
Grillimine – eraldi grilliga ahjud annavad toidukordade planeerimisel suurema valikuvabaduse. Grillige erinevaid roogasid mugavalt köögis ning unustage õues heitlike ilmaoludega kokkamine.
Küpsetamine – pöördõhufunktsiooniga varustatud ahjus saab tänu ühtlasele soojusjaotusele küpsetada professionaalseid torte ja kooke.

Ei suuda valida? – Multifunktsionaalne auruahi suudab teha kõike eespool mainitut.

Puhastamine

Järgmiste omadustega ahjud hoolitsevad enda eest ise.

Isepuhastuvad ahjud – Pürolüütilised ahjud soojenevad kuni 500 °C, põletades mustuse peeneks tuhaks, mille saab lapiga lihtsasti ära pühkida.
Katalüütiline puhastus – Katalüütilised siseseinad imavad, oksüdeerivad ja lõhustavad rasvaosakesed ja seda kõike tavapärase 220 °C juures. Pärast rasva oksüdeerumist jääb pind kenasti puhtaks.
Auruga puhastamine – Ahju juhtdisplei tuletab meelde, kui on õige aeg ahju puhastamiseks. Ahi kasutab rasvajääkide lahustamiseks kuuma auru, mistõttu on väga lihtne rasv lihtsalt ära pühkida ning pinnad ongi säravpuhtad.
AquaClean (vesipuhastus) – ahju puhastusfunktsioon, mille puhul tuleb valada umbes pool liitrit vett ahjuplaadile ja seejärel käivitada AquaClean funktsioon. Veest saab kuumutamise (70 °C) abil aur, mis pehmendab mustuse ahju sees nii, et seda on mugav pehme lapiga ära pühkida.

Kasulik nipp: Sõrmejälgedevastane kaitsekiht hoiab pinnad kauem puhtana, see tähendab väiksemat puhastusvajadust.

Valige oma seade

Mida iganes soovite kokata – olgu see õhtusöök kahele, väike eine iseendale või suurem söömaaeg sõpradega – Electroluxil on kindlasti ahi, mis sobib just teie vajadustega.
Tutvuge meie ahjudega!

Avastage meie ahjud

Flex seeria

Maksimaalne mitmekülgsus kiire elutempo juures. Meie Flex seeria pakub maksimaalset mitmekülgsust, kasutades teie aega ja ruumi nutikalt.

Maitsvad eined poole kiiremini

CombiQuick® ahjud vähendavad meelepärase toidu valmistamiseks kuluvat aega. Kuuma õhu, multifunktsionaalsete programmide ja mikrolaineahju režiimi koostööna valmib toit lausa kaks korda kiiremini. Võidetud aeg jääb muude toredate tegevuste jaoks.

800 CombiQuick ahi

800 CombiQuick ahi

 • list-circle Grillige oma lemmiktoite Fast Cooking režiimiga
 • list-circle Säästa aega Fast Heat Up funktsiooniga
 • list-circle Juhtige oma ahju eemalt My Electroux rakenduse abil
 • Kiire toiduvalmistamine

  Nautige mozzarella röstsaiu ja meie mikrolaineahjus grillitud mahlakat kana. Täiendav grillfunktsioon tähendab, et saate nautida oma lemmiktoite – kiiresti.

 • Kiirkuumenemine

  Meie kiirkuumenemise funktsioon tagab, et ahi on valmis siis kui teiegi. Tänu lühemale eelkuumenemise ajale saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejääva eine jaoks on tehtud.

 • Nutikas toiduvalmistamine

  Koge tõelist toiduvalmistamist rakendusega My Electrolux. Lülita ahi sisse ja reguleeri temperatuuri, kust iganes. Kontroll toiduvalmistusprotsessi üle on sinu käes, isegi väljaspool kööki.

Ühtlane temperatuur ahju igas nurgas

SurroundCook® ahjuga valmivad kõik road ühtlaselt – alates röstitud kanast õrna sefiiritordini. Meie ahi tagab kogu protsessi vältel ühtlase temperatuuri, sest ventilaator paneb sooja õhu ringlema. Seega ei pea te ühtlase tulemuse saavutamiseks enam kunagi rooga ahjus ümber pöörama.

600 SurroundCook® ahi

600 SurroundCook® ahi

 • list-circle Ühtlane toiduvalmistamine Multilevel režiimiga
 • list-circle Säästke aega Fast Heat Up funktsiooniga
 • list-circle Pürolüütiline puhastussüsteem püsiva puhtuse saavutamiseks
 • list-circle Täpsed seaded meie LED-ekraani abiga
 • küpsetised ahjus
  Mitmetasandiline

  Soojus jaotub ühtlaselt ahju igasse nurka ja see tähendab, et võite usaldada oma road ahju hoolde – tulemused on ideaalselt ühtlased. Isegi juhul, kui asetate mitu rooga üksteise kohal asetsevatele restidele, valmivad kõik ahju pistetud toidud ühtlaselt, iga kord. Selle kiire ja tõhusa funktsiooniga säästate aega.

 • lõhe ahjus
  Kiirkuumenemine

  Kiire kuumenemise funktsioon tagab, et ahi on valmis siis kui teiegi. Tänu lühemale eelkuumenemise ajale saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks saavad tehtud.

 • ahju puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb kõik, et hoida ahju puhtana. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga lihtsalt ära pühkida.

  * Valitud mudelitel


Pro seeria

Pro-sarja ahjudega on iga toidukord omaette elamus. Pealt kuldne ja krõbe ning seest ülimalt mahlakas – see võib nüüd olla iga teie roa uus standard. Pro-sarja ahjuga küpsetades on kuum aur osaline teie igapäevases toiduvalmistamises, viies lemmikmaitsed täiesti uuele tasandile.

Auru abil restoraniväärilised tulemused

900 SteamPro ahjud koos Steamify®-ga võimaldavad keeta, küpsetada, praadida ja aurutada roogasid nii, et tulemused on professionaalsed. Nüüd saate kodus kokata isegi sous-vide funktsiooniga. Restorani kvaliteediga toidu valmistamiseks valige lihtsalt temperatuur ja Steamify® funktsioon määrab sobivad aurutamise seaded teie eest.

900 SteamPro ahi

900 SteamPro ahi

 • list-circle Täiuslik sous-vide kunst
 • list-circle Steamify®, aurutamise asjatundja
 • list-circle Nutika ühenduvuse abil valmistatud maitsvad toidud
 • list-circle Täpne toiduvalmistamine meie toiduanduriga
 • list-circle Toiduvalmistamist assisteerib puutetundlik ekraan
 • kala küpsetamine sous-vide funktsiooniga
  Sous-Vide

  Koduse toiduvalmistamise tippkvaliteet on võimalik sous-vide funktsiooni abil. Selle võti on täpselt kontrollitud temperatuur ning tänu meie tehnoloogiale on tulemusi nüüd lihtne saavutada. Vaakumiga suletud kotid muudavad maitsed intensiivseks, samas kui aur säilitab maitse ja toitained.

 • mees vaatab nutitelefoni rakendust
  Ühenduvus

  Assistent, kes aitab sind nii söögi planeerimisel kui ka valmistamisel, kontrollib ahju seadeid, planeerib vajalikud toidukaubad ja aitab sul saada paremaks kokaks nutikate samm-sammuliste toiduvalmistamise juhistega.

 • kana ja toiduandur
  Toiduandur

  Tänu meie toiduandurile saavutad iga kord täiuslikud tulemused. See võimaldab toiduvalmistamise protsessi jälgida, mõõtes toidu sisemist temperatuuri. Andur informeerib sind isegi sellest, millal sinu toit on saavutanud soovitud temperatuuri ja õige aeg on küpsetamine lõpetada.

Rohkem maitseid

Tänu 800 SteamBoost ahjule on lihtne kõik maitsed esile tuua. Meie multifunktsionaalne ahi võimaldab lisada eraldi tasanditel auru. Kaks funktsiooni ühendavad auru ja kuumuse toidu küpsetamiseks ja röstimiseks, samal ajal kui üks funktsioon kasutab ainult auru – ideaalne köögiviljade ja kala valmistamiseks.

800 SteamBoost ahi

800 SteamBoost ahi

 • list-circle Steamify®, aurutamise asjatundja
 • list-circle Nutika ühenduvuse abil valmistatud maitsvad toidud
 • list-circle Täpne toiduvalmistamine meie toiduanduriga
 • list-circle Toiduvalmistamist assisteerib puutetundlik ekraan
 • list-circle Säästke aega kiirkuumenemise funktsiooniga
 • lõhe valmistamine soola ja maitsetaimedega
  Steamify®

  Meie Steamify® funktsioon muudab maitsvate toitude loomise veelgi lihtsamaks. Määrake küpsetamistemperatuur, mida tavaliselt kasutate ja ahi reguleerib seadeid automaatselt, mis tähendab, et teie roog saab täiuslik. Tervislikumad ja maitsvamad toidud valmivad koostöös meie aurutamise asjatundjaga.

 • mees vaatab nutitelefoni
  Ühenduvus

  Assistent, kes aitab sind nii söögi planeerimisel kui ka valmistamisel, kontrollib ahju seadeid, ostab vajalikud toidukaubad ja aitab sul saada paremaks kokaks nutikate samm-sammult toiduvalmistamise juhistega.

 • kana ja toiduandur
  Toiduandur

  Tänu meie toiduandurile saavutate iga kord täiuslikud tulemused, kuna see võimaldab jälgida toiduvalmistamise protsessi, mõõtes toidu sisetemperatuuri. Andur informeerib teid isegi sellest, millal on toit saavutanud soovitud temperatuuri ja on õige aeg küpsetamine lõpetada.

 • lõhe ahjus
  Kiirkuumenemine

  Meie kiire kuumenemise funktsioon tagab, et ahi on valmis siis kui sinagi. Tänu lühemale eelkuumenemise ajale saad alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks on tehtud.

Aur. Teie uus maitsete standard

Viige oma road SteamCrisp® ahjuga järgmisele tasandile. Kuidas? Traditsioonilist ahjukuumust täiendab lisatud aurufunktsioon. Tänu sellele ei ole roog mitte ainult pealt kuldne ja krõbe, vaid maitsev ja mahlane ka seest.

700 SteamCrisp® ahi

700 SteamCrisp® ahi

 • list-circle SteamCrisp®
 • list-circle Täpne toiduvalmistamine meie toiduanduriga
 • list-circle Pürolüütiline puhastussüsteem püsiva puhtuse saavutamiseks
 • list-circle Säästke aega kiirkuumenemise funktsiooniga
 • kana ahjurestil
  SteamCrisp®

  Aur on köögis uus standard. SteamCrisp® ahju abil saate oma eined viia järgmisele tasandile, sest tavapärane kuumus teeb nüüd auruga koostööd. Kõik toidud on pealt kuldsed ja krõbedad, samal ajal seest õrnad ja mahlased.

 • kana ja toiduandur lõikelaual
  Toiduandur

  Toiduandur võimaldab sul küpsetusprotsessi täpselt jälgida ja saavutada oma lemmikmaitsed.

 • ahju puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb kõik, et hoida ahju puhtana. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga lihtsalt ära pühkida.

  * Valitud mudelitel

 • lõhe ahjus
  Kiirkuumenemine

  Meie kiire kuumenemise funktsioon tagab, et ahi on valmis siis kui sinagi. Tänu lühemale eelkuumenemise ajale saad alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks on tehtud.

Maitsva küpsetamise jaoks lisage lihtsalt auru

Kuid 600 SteamBake ahjud ei piirdu ainult küpsetamisega. Naudi lasagne’t, kala ja isegi röstitud kana. Kõik, mida sina pead tegema, on retsepti järgimine.

600 SteamBake ahi

600 SteamBake ahi

 • list-circle Täpne toiduvalmistamine meie toiduanduriga
 • list-circle Pürolüütiline puhastussüsteem püsiva puhtuse saavutamiseks
 • list-circle Toiduvalmistamist assisteerib puutetundlik ekraan
 • kana ja toiduandur lõikelaual
  Toiduandur

  Toiduandur võimaldab teil küpsetusprotsessi täpselt jälgida ja saavutada oma lemmikmaitsed.

 • ahju lapiga puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb kõik, et hoida ahju puhtana. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga lihtsalt ära pühkida.

  * Valitud mudelitel

 • ahju LED-ekraan
  Taimeriga LED-ekraan

  Avasta oma ahju potentsiaal vaid mõne nupuvajutusega. On terve hulk erinevaid seadistusi, mis annavad sulle suurema kontrolli toiduvalmistamise üle. Puhas klaasekraan, millel on puutetundlikud nupud, võimaldab sul hõlpsasti kõikidele funktsioonidele ligi pääseda ning saad alati arvestada täpsete tulemustega – isegi siis, kui jätad valmiva toidu mõneks hetkeks omapäi.

 • küpsised ahjurestil küpsemas
  Ühtlane toiduvalmistamine

  Meie ühtlane küpsetussüsteem jaotab soojust kogu ahjus võrdselt, tagades, et kõik saab küpsetatud ühtlaselt. Seejuures ei pea sa oma rooga mõne aja tagant ümber pöörama. Meie tehnoloogia tähendab, et sinu ahi soojendab kiiremini, säästes aega ja energiat.


Sense seeria

Suurepärased tulemused – iga kord. Meie Sense seeria ahi juhendab kasutajat, et saavutada paremaid ja järjepidevaid tulemusi.

CookView® hoiab teie toidul silma peal

CookView® ahjukaameraga ei jää sul kunagi midagi kahe silma vahele. Meie innovatiivne tehnoloogia kuvab sinu mobiilil ajakohaseid pilte, seega ei pea sa ahju ukse taga protsessi jälgima. Samal ajal saad valmistada näiteks täiusliku kastme või kõrvalroa. Need on hoolega loodud maitsed!

900 CookView® ahi

900 CookView® ahi

 • list-circle Steamify®, aurutamise asjatundja
 • list-circle Nutika ühenduvuse abil valmistatud maitsvad toidud
 • list-circle Täpne toiduvalmistamine meie toiduanduriga
 • list-circle Toiduvalmistamist assisteerib puutetundlik ekraan
 • ahju temperatuuri reguleerimine
  Steamify®

  Määrake ainult temperatuur ja ahi seadistab õige aurukoguse, andes teile kindluse, et auruga küpsetamisel on maitsvad tulemused garanteeritud.

 • paarike diivanil ajalehte lugemas
  Ühenduvus

  Assistent, kes aitab sind nii söögi planeerimisel kui ka valmistamisel, kontrollib ahju, planeerib vajalikud toidukaubad ja aitab sul saada paremaks kokaks nutikate samm-sammuliste toiduvalmistamise juhistega.

 • kana lõikelaual
  Toiduandur

  Tänu meie toiduandurile saavutad iga kord täiuslikud tulemused. See võimaldab toiduvalmistamise protsessi jälgida, mõõtes toidu sisetemperatuuri. Andur informeerib sind isegi sellest, millal sinu toit on saavutanud soovitud temperatuuri ja õige aeg on küpsetamine lõpetada.

 • ahju puutetundlik ekraan
  Puutetundlik ekraan

  Värviküllane puutetundlik ekraan pakub intuitiivset kogemust ja otseteed kolme kõige olulisema funktsioonini. Seega ei pea sa oma lemmikfunktsioonide leidmiseks sirvima. See on kiire tee maitsvate eineteni.

Saage tuttavaks oma isikliku peakokaga – juhendatud küpsetamine (AssistedCooking)

AssistedCooking on nagu isiklik kokk. Vali meelepärase toidu retsept välja ja ahi seadistab sinu eest õige programmi ja küpsetusaja – kiirema eelsoojendusega. Vähem erinevaid seadeid täiusliku maitse saavutamiseks.

800 Juhendatud küpsetamise funktsiooniga ahi (AssistedCooking)

800 Juhendatud küpsetamise funktsiooniga ahi (AssistedCooking)

 • list-circle Nutika ühenduvuse abil valmistatud maitsvad toidud
 • list-circle Täpne toiduvalmistamine meie toiduanduriga
 • list-circle Assisteeritud toiduvalmistamine LCD-ekraaniga
 • list-circle Pürolüütiline puhastussüsteem püsiva puhtuse saavutamiseks
 • mees ja naine diivanil ajalehte lugemas
  Ühenduvus

  Assistent, kes aitab teid nii söögi planeerimisel kui ka valmistamisel, kontrollib ahju, planeerib vajalikud toidukaubad ja aitab teil saada paremaks kokaks nutikate samm-sammuliste toiduvalmistamise juhistega.

 • kana lõikelaual
  Toiduandur

  Tänu meie toiduandurile saavutad iga kord täiuslikud tulemused. See võimaldab toiduvalmistamise protsessi jälgida, mõõtes toidu sisetemperatuuri. Andur informeerib sind isegi sellest, millal sinu toit on saavutanud soovitud temperatuuri ja õige aeg on küpsetamine lõpetada.

 • ahju LED-ekraan
  LCD-ekraan

  Kõik seaded ja funktsioonid, mida sa vajad, on LED-ekraanil selgelt ja arusaadavalt kuvatud. Kõik on vaid mõne sõrmepuudutuse kaugusel. Vali AssistedCooking programm, mis sobib sulle kõige paremini ja maagia sinu ahjus hakkabki juhtuma.

 • ahju lapiga puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb kõik, et hoida ahju puhtana. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga lihtsalt ära pühkida.

  * Valitud mudelitel

Teie otsetee täiuslikult valmistatud retseptideni

Toiduanduriga ahi võimaldab sul tähelepanelikult toidu sisetemperatuuri jälgida. Ahi lülitub ise välja, kui toit on saavutanud õige temperatuuri. Avasta kiire ja mugav teekond õrna ahjuprae ja maitsva lasagne’ni.

700 SenseCook® ahi

700 SenseCook® ahi

 • list-circle Assisteeritud toiduvalmistamine LCD-ekraaniga
 • list-circle Pürolüütiline puhastussüsteem püsiva puhtuse saavutamiseks
 • list-circle Sääske aega kiirkuumenemise funktsiooniga
 • list-circle Kiire ja tõhus, ühtlane toiduvalmistamine
 • ahju LED-ekraan
  LCD-ekraan

  Kõik seaded ja funktsioonid, mida vajate, kuvatakse LED-ekraanil selgelt ja arusaadavalt. Kõik on vaid mõne sõrmepuudutuse kaugusel. Valige juhendatud küpsetamise (AssistedCooking) programm, mis sobib teile kõige paremini ja maagia teie ahjus hakkabki juhtuma.

 • ahju oranži lapiga puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb kõik, et hoida ahju puhtana. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga lihtsalt ära pühkida.

  * Valitud mudelitel

 • lõhe küpsetamine ahjus
  Kiirkuumenemine

  Meie kiire kuumenemise funktsioon tagab, et ahi on valmis siis kui teiegi. Tänu lühemale eelkuumenemise ajale saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks on tehtud.

 • küpsised köögi töötasapinnal
  Ühtlane toiduvalmistamine

  Meie ühtlane küpsetussüsteem jaotab soojust kogu ahjus võrdselt ja tagab, et kõik saab ühtlaselt küpsetatud. Seejuures ei pea te oma rooga mõne aja tagant ümber keerama. Meie tehnoloogia tähendab, et teie ahi soojendab kiiremini ning säästab aega ja energiat.