OSTUJUHEND

Leidke endale ideaalne ahi

Rootsi ahjud

Uued tõeliselt intuitiivselt kasutatavad Rootsi ettevõtte Electrolux ahjud loodi kasutajaid silmas pidades. Nendega küpsetamine ei nõua mingit pingutust, vaid pakub hoopis rõõmu, võimaldab avastada uusi maitseid ja saada kulinaarseid elamusi. Lisaks uuenduslikule tehnoloogiale, mis tagab head tulemused, saab Electroluxi ahjudes küpsetada mugavamalt ja kiiremini ning üks nende põhiomadusi on ka kaunis ja lihtne disain.

Loe lisaks

Sense sarja ahjud – järeleandmisteta suurepärane tulemus

Meie Sense sarja ahjud ütlevad kasutajale, kuidas paremaid ja ühtlasemaid tulemusi saavutada

Rohkem maitset ja rõõmu toidust

Auruahjud annavad teile võimaluse nautida lemmikroogade maitset ja konsistentsi, pakkudes teile valikuvõimaluse küpsetada kas tavapärase kuuma õhu või auruga.

Mida teie neist kahest valikust saate?

Mida teie neist kahest valikust saate?

 • Road on seest mahlased, pealt krõbedad
 • Tarbite vähem rasva
 • Toitained, vitamiinid ja mineraalid säilivad
 • Toit valmib 20% kiiremini
 • Täiuslik aroom iga kord

Sense sarja ahjud – järeleandmisteta suurepärane tulemus

Meie Sense sarja ahjud ütlevad kasutajale, kuidas paremaid ja ühtlasemaid tulemusi saavutada

Saage tuttavaks oma isikliku köögiabilisega: AssistedCooking funktsiooniga ahjuga

AssistedCooking funktsioon on koka isiklik abiline. Valige roog, mida soovite valmistada, ning ahi käivitab automaatselt sobiva programmi, seab küpsetusaja ja alustab kiirkuumutusega. Saate ka lemmiksätteid salvestada.

800-sarja ahi

800-sarja ahi

 • Ühenduvusfunktsioon – lihtne viis suurepäraseid roogi valmistada
 • Lihatermomeeter – täpseks küpsetamiseks
 • LCD-ekraan – teie abiline
 • Pürolüüspuhastuse funktsioon
 • Ühenduvus
  Ühenduvus

  Valige rakendusest MyElectrolux Kitchen oma lemmikretsept ning ahi seab kõik vajalikud sätted ise paika. Samuti võite valida sisemise kaameraga mudeli, mille abil saate telefoni ekraanilt küpsemist ahjuust avamata jälgida.

 • Assisted Cooking
  Assisted Cooking

  Tehke oma küpsetusabilisest peakokk. Valige üks paljudest eelseadistatud retseptidest ning nautige kogu aeg suurepäraseid tulemusi.

 • Lihatermomeeter – alati maitsvad road
  Lihatermomeeter – alati maitsvad road

  Lihatermomeeter mõõdab ohutult roa sisemist temperatuuri, et välistada üle- ja alaküpsetamist. Kui toit on valmis, annab andur signaali protsessi lõppemise kohta ja lülitab ahju välja.

Flex seeria ahjud – maksimaalne mugavus hõivatud inimestele

Suurepäraselt mitmekülgne ahi võimaldab kasutajatel olemasolevast ruumist ja ajast maksimumi võtta

Suurepärased road lühema ajaga

Säästke aega CombiQuick kompaktahjuga, säilitades toidu hea maitse. Kuuma õhu ja mikrolaineahju kombinatsioon ning mitmed programmid võimaldavad tavatoodetega võrreldes kaks korda kiiremini küpsetada.

Vaadake toodet

Miks valida Electroluxi ahi?

 • Puhtus
  1
  Puhtus

  Erinevad puhastusmeetodid pürolüüsist auruni.

 • Ohutus
  2
  Ohutus

  Ahjuukse puudutamine on ohutu.

 • Mugavus
  3
  Mugavus

  Teleskoopsiinid.

 • Intuitiivne kasutamine
  4
  Intuitiivne kasutamine

  Kasutaja vajadustega kohanduv juhtimine.


Ruum ja asukoht

Tehke kindlaks ruumi mõõtmed. Kõik ahjud vajavad vähemalt 60 cm laiust ruumi, kõrgus võib varieeruda. Vaadake erinevate kõrguste põhjal, missugune ahi võiks teile sobida:

72-90 cm – kahekordne ahi – saadaval ainult UK-s
60 cm – standardse suurusega ahi
45 cm – kompaktne ahi, mis sobitub kenasti väiksemasse ruumi
90 cm – integreeritud eriti lai ahi

Kasulik nipp: Säästke ruumi, ilma et peaksite tegema järeleandmisi funktsionaalsuses – kompaktne mikrolaineahi võimaldab teil küpsetada, grillida, soojendada või sulatada mitmesuguseid toite, tulemused on seejuures suurepärased.

Mahutavus

Kui teil on suur majapidamine või armastate tihti külalisi võõrustada, peaksite valima võimekama ahju, mis suudab toime tulla suuremate toidukoguste valmistamisega. Ahju mahutavust mõõdetakse liitrites.

70+ liitrit – täiuslik suuremasse majapidamisse
40-70 liitrit – ideaalne 3-4-liikmelisele perele
35-40 liitrit – sobiv ühele inimesele või paarile

Kasulik nipp: Ahjud, millel on rohkem tasandeid ja panne, võimaldavad küpsetada korraga rohkem roogasid.

Toiduvalmistamine

Teie toiduvalmistamise lemmikmeetodid võivad mõjutada teile sobiva ahju valikut.

Aurutamine – kuum aur pruunistab ja muudab toidu väljast krõbedaks, kuid seest jääb roog mõnusalt mahlane. Tulemuseks on uskumatult mahlakas toit – olgu selleks siis liha, kala, juurviljad või magustoidud.
Grillimine – eraldi grilliga ahjud annavad toidukordade planeerimisel suurema valikuvabaduse. Grillige erinevaid roogasid mugavalt köögis ning unustage õues heitlike ilmaoludega kokkamine.
Küpsetamine – pöördõhufunktsiooniga varustatud ahjus saab tänu ühtlasele soojusjaotusele küpsetada professionaalseid torte ja kooke.

Ei suuda valida? – Multifunktsionaalne auruahi suudab teha kõike eespool mainitut.

Puhastamine

Järgmiste omadustega ahjud hoolitsevad enda eest ise.

Isepuhastuvad ahjud – Pürolüütilised ahjud soojenevad kuni 500 °C, põletades mustuse peeneks tuhaks, mille saab lapiga lihtsasti ära pühkida.
Katalüütiline puhastus – Katalüütilised siseseinad imavad, oksüdeerivad ja lõhustavad rasvaosakesed ja seda kõike tavapärase 220 °C juures. Pärast rasva oksüdeerumist jääb pind kenasti puhtaks.
Auruga puhastamine – Ahju juhtdisplei tuletab meelde, kui on õige aeg ahju puhastamiseks. Ahi kasutab rasvajääkide lahustamiseks kuuma auru, mistõttu on väga lihtne rasv lihtsalt ära pühkida ning pinnad ongi säravpuhtad.
AquaClean (vesipuhastus) – ahju puhastusfunktsioon, mille puhul tuleb valada umbes pool liitrit vett ahjuplaadile ja seejärel käivitada AquaClean funktsioon. Veest saab kuumutamise (70 °C) abil aur, mis pehmendab mustuse ahju sees nii, et seda on mugav pehme lapiga ära pühkida.

Kasulik nipp: Sõrmejälgedevastane kaitsekiht hoiab pinnad kauem puhtana, see tähendab väiksemat puhastusvajadust.

Valige oma seade

Mida iganes soovite kokata – olgu see õhtusöök kahele, väike eine iseendale või suurem söömaaeg sõpradega – Electroluxil on kindlasti ahi, mis sobib just teie vajadustega.
Tutvuge meie ahjudega!

Avastage meie ahjud

''Flex'' seeria

Maksimaalne mitmekülgsus kiire elutempo juures. Meie ''Flex'' seeria pakub maksimaalset mitmekülgsust, kasutades teie aega ja ruumi nutikalt.

Maitsvad eined poole kiiremini

''CombiQuick®'' ahjud vähendavad meelepärase toidu valmistamiseks kuluvat aega. Kuuma õhu, multifunktsionaalsete programmide ja mikrolaineahju režiimi koostööna valmib toit lausa kaks korda kiiremini. Võidetud aeg jääb muude toredate tegevuste jaoks.

''800 CombiQuick'' ahi

''800 CombiQuick'' ahi

 • Grillige oma lemmiktoite ''Fast Cooking'' režiimiga
 • Säästa aega ''Fast Heat Up'' funktsiooniga
 • Juhtige oma ahju eemalt ''My Electroux'' rakenduse abil
 • Kiire toiduvalmistamine

  Nautige mozzarella röstsaiu ja meie mikrolaineahjus grillitud mahlakat kana. Täiendav grillfunktsioon tähendab, et saate nautida oma lemmiktoite – kiiresti.

 • Kiirkuumenemine

  Meie kiirkuumenemise funktsioon tagab, et ahi on valmis siis kui teiegi. Tänu lühemale eelkuumenemise ajale saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejääva eine jaoks on tehtud.

 • Nutikas toiduvalmistamine

  Koge tõelist toiduvalmistamist rakendusega ''My Electrolux''. Lülita ahi sisse ja reguleeri temperatuuri, kust iganes. Kontroll toiduvalmistusprotsessi üle on sinu käes, isegi väljaspool kööki.

Ühtlane temperatuur ahju igas nurgas

''SurroundCook® ahjuga valmivad kõik road ühtlaselt – alates röstitud kanast õrna sefiiritordini. Meie ahi tagab kogu protsessi vältel ühtlase temperatuuri, sest ventilaator paneb sooja õhu ringlema. Seega ei pea te ühtlase tulemuse saavutamiseks enam kunagi rooga ahjus ümber pöörama.

''600 SurroundCook®'' ahi

''600 SurroundCook®'' ahi

 • Ühtlane toiduvalmistamine Multilevel režiimiga
 • Säästke aega ''Fast Heat Up'' funktsiooniga
 • Pürolüütiline puhastussüsteem püsiva puhtuse saavutamiseks
 • Täpsed seaded meie LED-ekraani abiga
 • küpsetised ahjus
  Mitmetasandiline

  Soojus jaotub ühtlaselt ahju igasse nurka ja see tähendab, et võite usaldada oma road ahju hoolde – tulemused on ideaalselt ühtlased. Isegi juhul, kui asetate mitu rooga üksteise kohal asetsevatele restidele, valmivad kõik ahju pistetud toidud ühtlaselt, iga kord. Selle kiire ja tõhusa funktsiooniga säästate aega.

 • lõhe ahjus
  Kiirkuumenemine

  Kiire kuumenemise funktsioon tagab, et ahi on valmis siis kui teiegi. Tänu lühemale eelkuumenemise ajale saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks saavad tehtud.

 • ahju puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb kõik, et hoida ahju puhtana. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga lihtsalt ära pühkida.

  * Valitud mudelitel


''Pro'' seeria

''Pro''-sarja ahjudega on iga toidukord omaette elamus. Pealt kuldne ja krõbe ning seest ülimalt mahlakas – see võib nüüd olla iga teie roa uus standard. ''Pro''-sarja ahjuga küpsetades on kuum aur osaline teie igapäevases toiduvalmistamises, viies lemmikmaitsed täiesti uuele tasandile.

Auru abil restoraniväärilised tulemused

''900 SteamPro'' ahjud koos ''Steamify®''-ga võimaldavad keeta, küpsetada, praadida ja aurutada roogasid nii, et tulemused on professionaalsed. Nüüd saate kodus kokata isegi sous-vide funktsiooniga. Restorani kvaliteediga toidu valmistamiseks valige lihtsalt temperatuur ja ''Steamify®'' funktsioon määrab sobivad aurutamise seaded teie eest.

''900 SteamPro'' ahi

''900 SteamPro'' ahi

 • Täiuslik sous-vide kunst
 • ''Steamify®'', aurutamise asjatundja
 • Nutika ühenduvuse abil valmistatud maitsvad toidud
 • Täpne toiduvalmistamine meie toiduanduriga
 • Toiduvalmistamist assisteerib puutetundlik ekraan
 • kala küpsetamine sous-vide funktsiooniga
  Sous-Vide

  Koduse toiduvalmistamise tippkvaliteet on võimalik sous-vide funktsiooni abil. Selle võti on täpselt kontrollitud temperatuur ning tänu meie tehnoloogiale on tulemusi nüüd lihtne saavutada. Vaakumiga suletud kotid muudavad maitsed intensiivseks, samas kui aur säilitab maitse ja toitained.

 • mees vaatab nutitelefoni rakendust
  Ühenduvus

  Assistent, kes aitab teid nii söögi planeerimisel kui ka valmistamisel, kontrollib ahju seadeid, planeerib vajalikud toidukaubad ja aitab teil saada paremaks kokaks nutikate samm-sammuliste toiduvalmistamise juhistega.

 • kana ja toiduandur
  Toiduandur

  Tänu meie toiduandurile saavutate iga kord täiuslikud tulemused. See võimaldab jälgida toiduvalmistamise protsessi, mõõtes toidu sisetemperatuuri. Andur informeerib teid isegi sellest, millal on toit saavutanud soovitud temperatuuri ja on õige aeg küpsetamine lõpetada.

Rohkem maitseid

Tänu ''800 SteamBoost'' ahjule on lihtne kõik maitsed esile tuua. Meie multifunktsionaalne ahi võimaldab lisada eraldi tasanditel auru. Kaks funktsiooni ühendavad auru ja kuumuse toidu küpsetamiseks ja röstimiseks, samal ajal kui üks funktsioon kasutab ainult auru – ideaalne köögiviljade ja kala valmistamiseks.

''800 SteamBoost'' ahi

''800 SteamBoost'' ahi

 • ''Steamify®'', aurutamise asjatundja
 • Nutika ühenduvuse abil valmistatud maitsvad toidud
 • Täpne toiduvalmistamine meie toiduanduriga
 • Toiduvalmistamist assisteerib puutetundlik ekraan
 • Säästke aega kiirkuumenemise funktsiooniga
 • lõhe valmistamine soola ja maitsetaimedega
  ''Steamify®''

  Meie ''Steamify®'' funktsioon muudab maitsvate toitude loomise veelgi lihtsamaks. Määrake küpsetamistemperatuur, mida tavaliselt kasutate ja ahi reguleerib seadeid automaatselt, mis tähendab, et teie roog saab täiuslik. Tervislikumad ja maitsvamad toidud valmivad koostöös meie aurutamise asjatundjaga.

 • mees vaatab nutitelefoni
  Ühenduvus

  Assistent, kes aitab teid nii söögi planeerimisel kui ka valmistamisel, kontrollib ahju seadeid, planeerib vajalikud toidukaubad ja aitab teil saada paremaks kokaks nutikate samm-sammult toiduvalmistamise juhistega.

 • kana ja toiduandur
  Toiduandur

  Tänu meie toiduandurile saavutate iga kord täiuslikud tulemused, kuna see võimaldab jälgida toiduvalmistamise protsessi, mõõtes toidu sisetemperatuuri. Andur informeerib teid isegi sellest, millal on toit saavutanud soovitud temperatuuri ja on õige aeg küpsetamine lõpetada.

 • lõhe ahjus
  Kiirkuumenemine

  Meie kiire kuumenemise funktsioon tagab, et ahi on valmis siis kui teiegi. Tänu lühemale eelkuumenemise ajale saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks on tehtud.

Aur. Teie uus maitsete standard

Viige oma road ''SteamCrisp®'' ahjuga järgmisele tasandile. Kuidas? Traditsioonilist ahjukuumust täiendab lisatud aurufunktsioon. Tänu sellele ei ole roog mitte ainult pealt kuldne ja krõbe, vaid maitsev ja mahlane ka seest.

''700 SteamCrisp®'' ahi

''700 SteamCrisp®'' ahi

 • ''SteamCrisp®''
 • Täpne toiduvalmistamine meie toiduanduriga
 • Pürolüütiline puhastussüsteem püsiva puhtuse saavutamiseks
 • Säästke aega kiirkuumenemise funktsiooniga
 • kana ahjurestil
  ''SteamCrisp®''

  Aur on köögis uus standard. ''SteamCrisp®'' ahju abil saate oma eined viia järgmisele tasandile, sest tavapärane kuumus teeb nüüd auruga koostööd. Kõik toidud on pealt kuldsed ja krõbedad, samal ajal seest õrnad ja mahlased.

 • kana ja toiduandur lõikelaual
  Toiduandur

  Toiduandur võimaldab teil küpsetusprotsessi täpselt jälgida ja saavutada oma lemmikmaitsed.

 • ahju puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb kõik, et hoida ahju puhtana. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga lihtsalt ära pühkida.

   
  * Valitud mudelitel

 • lõhe ahjus
  Kiirkuumenemine

  Meie kiire kuumenemise funktsioon tagab, et ahi on valmis siis kui teiegi. Tänu lühemale eelkuumenemise ajale saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks on tehtud.

Maitsva küpsetamise jaoks lisage lihtsalt auru

Kuid ''600 SteamBake'' ahjud ei piirdu ainult küpsetamisega. Nautige lasanjet, kala ja isegi röstitud kana. Peate vaid järgima retsepti.

''600 SteamBake'' ahi

''600 SteamBake'' ahi

 • Täpne toiduvalmistamine meie toiduanduriga
 • Pürolüütiline puhastussüsteem püsiva puhtuse saavutamiseks
 • Toiduvalmistamist assisteerib puutetundlik ekraan
 • kana ja toiduandur lõikelaual
  Toiduandur

  Toiduandur võimaldab teil küpsetusprotsessi täpselt jälgida ja saavutada oma lemmikmaitsed.

 • ahju lapiga puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb kõik, et hoida ahju puhtana. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga lihtsalt ära pühkida.

  * Valitud mudelitel

 • ahju LED-ekraan
  Taimeriga LED-ekraan

  Avastage oma ahju potentsiaal vaid mõne nupuvajutusega. On terve hulk erinevaid seadistusi, mis annavad teile toiduvalmistamise üle suurema kontrolli. Puhas klaasekraan, millel on puutetundlikud nupud, võimaldab teil hõlpsasti kõikidele funktsioonidele ligi pääseda ning saate alati arvestada täpsete tulemustega – isegi siis, kui jätate valmiva toidu mõneks hetkeks omapäi.

 • küpsised ahjurestil küpsemas
  Ühtlane toiduvalmistamine

  Meie ühtlane küpsetussüsteem jaotab soojust kogu ahjus võrdselt, tagades, et kõik saab ühtlaselt küpsetatud. Seejuures ei pea te rooga mõne aja tagant ümber pöörama. Meie tehnoloogia tähendab, et teie ahi soojendab kiiremini, säästes aega ja energiat.


''Sense'' seeria

Suurepärased tulemused – iga kord. Meie ''Sense'' seeria ahi juhendab kasutajat, et saavutada paremaid ja järjepidevaid tulemusi.

''CookView®'' hoiab teie toidul silma peal

''CookView®'' ahjukaameraga ei jää teid kunagi midagi kahe silma vahele. Meie innovatiivne tehnoloogia kuvab teie mobiilil ajakohaseid pilte, seega ei pea te ahju ukse taga protsessi jälgima. Samal ajal saate valmistada näiteks täiusliku kastme või kõrvalroa. Need on hoolega loodud maitsed!

''900 CookView®'' ahi

''900 CookView®'' ahi

 • ''Steamify®'', aurutamise asjatundja
 • Nutika ühenduvuse abil valmistatud maitsvad toidud
 • Täpne toiduvalmistamine meie toiduanduriga
 • Toiduvalmistamist assisteerib puutetundlik ekraan
 • ahju temperatuuri reguleerimine
  ''Steamify®''

  Määrake ainult temperatuur ja ahi seadistab õige aurukoguse, andes teile kindluse, et auruga küpsetamisel on maitsvad tulemused garanteeritud.

 • paarike diivanil ajalehte lugemas
  Ühenduvus

  Assistent, kes aitab teid nii söögi planeerimisel kui ka valmistamisel, kontrollib ahju, planeerib vajalikud toidukaubad ja aitab teil saada paremaks kokaks nutikate samm-sammuliste toiduvalmistamise juhistega.

 • kana lõikelaual
  Toiduandur

  Tänu meie toiduandurile saavutate iga kord täiuslikud tulemused, kuna see võimaldab jälgida toiduvalmistamise protsessi, mõõtes toidu sisetemperatuuri. Andur informeerib teid isegi sellest, millal on toit saavutanud soovitud temperatuuri ja on õige aeg küpsetamine lõpetada.

 • ahju puutetundlik ekraan
  Puutetundlik ekraan

  Värviküllane puutetundlik ekraan pakub intuitiivset kogemust ja otseteed kolme kõige olulisema funktsioonini. Seega ei pea te oma lemmikfunktsioonide leidmiseks sirvima. See on kiire teekond maitsvate eineteni.

Saage tuttavaks oma isikliku peakokaga – juhendatud küpsetamine (''AssistedCooking'')

Juhendatud küpsetamise funktsioon on nagu isiklik kokk. Valige meelepärase toidu retsept välja ja ahi seadistab teie eest õige programmi ja küpsetusaja – kiirema eelsoojendusega. See tähendab vähem erinevaid seadeid täiusliku maitse saavutamiseks.

800 Juhendatud küpsetamise funktsiooniga ahi (''AssistedCooking'')

800 Juhendatud küpsetamise funktsiooniga ahi (''AssistedCooking'')

 • Nutika ühenduvuse abil valmistatud maitsvad toidud
 • Täpne toiduvalmistamine meie toiduanduriga
 • Assisteeritud toiduvalmistamine LCD-ekraaniga
 • Pürolüütiline puhastussüsteem püsiva puhtuse saavutamiseks
 • mees ja naine diivanil ajalehte lugemas
  Ühenduvus

  Assistent, kes aitab teid nii söögi planeerimisel kui ka valmistamisel, kontrollib ahju, planeerib vajalikud toidukaubad ja aitab teil saada paremaks kokaks nutikate samm-sammuliste toiduvalmistamise juhistega.

 • kana lõikelaual
  Toiduandur

  Tänu meie toiduandurile saavutate iga kord täiuslikud tulemused, kuna see võimaldab jälgida toiduvalmistamise protsessi, mõõtes toidu sisetemperatuuri. Andur informeerib teid isegi sellest, millal on toit saavutanud soovitud temperatuuri ja on õige aeg küpsetamine lõpetada.

 • ahju LED-ekraan
  LCD-ekraan

  Kõik seaded ja funktsioonid, mida vajate, kuvatakse LED-ekraanil selgelt ja arusaadavalt. Kõik on vaid mõne sõrmepuudutuse kaugusel. Valige juhendatud küpsetamise (''AssistedCooking'') programm, mis sobib teile kõige paremini ja maagia teie ahjus hakkabki juhtuma.

 • ahju lapiga puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb kõik, et hoida ahju puhtana. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga lihtsalt ära pühkida.

   

  * Valitud mudelitel

Teie otsetee täiuslikult valmistatud retseptideni

Toiduanduriga ahi võimaldab sul tähelepanelikult toidu sisetemperatuuri jälgida. Ahi lülitub ise välja, kui toit on saavutanud õige temperatuuri. Avasta kiire ja mugav teekond õrna ahjuprae ja maitsva lasagne’ni.

''700 SenseCook®'' ahi

''700 SenseCook®'' ahi

 • Assisteeritud toiduvalmistamine LCD-ekraaniga
 • Pürolüütiline puhastussüsteem püsiva puhtuse saavutamiseks
 • Sääske aega kiirkuumenemise funktsiooniga
 • Kiire ja tõhus, ühtlane toiduvalmistamine
 • ahju LED-ekraan
  LCD-ekraan

  Kõik seaded ja funktsioonid, mida vajate, kuvatakse LED-ekraanil selgelt ja arusaadavalt. Kõik on vaid mõne sõrmepuudutuse kaugusel. Valige juhendatud küpsetamise (''AssistedCooking'') programm, mis sobib teile kõige paremini ja maagia teie ahjus hakkabki juhtuma.

 • ahju oranži lapiga puhastamine
  Pürolüütiline puhastus

  Isepuhastuv pürolüütiline funktsioon teeb kõik, et hoida ahju puhtana. Ahi kuumutatakse temperatuurini, mis muudab rasva ja toidujäägid tuhaks, mille saab seejärel niiske lapiga lihtsalt ära pühkida.

  * Valitud mudelitel

 • lõhe küpsetamine ahjus
  Kiirkuumenemine

  Meie kiire kuumenemise funktsioon tagab, et ahi on valmis siis kui teiegi. Tänu lühemale eelkuumenemise ajale saate alustada küpsetamist kohe, kui ettevalmistused meeldejäävaks eineks on tehtud.

 • küpsised köögi töötasapinnal
  Ühtlane toiduvalmistamine

  Meie ühtlane küpsetussüsteem jaotab soojust kogu ahjus võrdselt ja tagab, et kõik saab ühtlaselt küpsetatud. Seejuures ei pea te oma rooga mõne aja tagant ümber keerama. Meie tehnoloogia tähendab, et teie ahi soojendab kiiremini ning säästab aega ja energiat.