ÜHENDUVUS

ÜHENDUVUS

Meie ühendatud seadmete valikuga on Electrolux keskendunud oma tarbijatele ainulaadsete kogemuste loomisele, olgu selleks siis maitsvad retseptid ja juhised toiduvalmistamise järgmisele tasemele viimiseks või näpunäited ja kohandatud hooldus, et teie riided kauem värskena näeksid. Nautige oma Electroluxi seadmeid kasutades täielikku kontrolli nii kodus kui ka mujal, kasutades jälgimist, kaugjuhtimist, häälkäsklusi, pilte ja muud.

Hands in bowl and Google Assistant on countertop

Nutikas ühendatud kodu

Ühendatud seadmed parandavad teie igapäevaste toimingute kogemust ja mugavust. Tulemus on värskem, puhtam ja maitsvam, seda väiksema vaevaga. Electrolux teeb koostööd suurte ülemaailmsete tegijatega, nagu Google ja Amazon, et tagada lihtne ja sujuv kasutuskogemus.

Avastage meie ühendatud seadmed nutikama kodu jaoks.

THE OPEN CONNECTIVITY FOUNDATION

Köök

Nautige maitsvamat toitu kasutades oma seadmeid rakendusega My Electrolux. Laiendage auruahjuga oma kulinaarset silmaringi. Lisaks saate hõlpsalt registreerida oma seadmeid, leida kohandatud teavet ja teenuseid, võtta ühendust Electroluxiga, laadida alla juhendeid ja palju muud.

 

Pesupesemine

Rakenduse My Electrolux Care abil saate oma nutitelefonist kaugjuhtida pesumasinaid. Kasutage hooldusnõustaja funktsiooni, et saada asjatundlikke juhiseid selle kohta, kuidas riideid kõige paremini puhastada. Funktsiooniga My Favourites saab salvestada sageli kantavate esemete jaoks kindlaid sätteid.

Heaolu

Tulge koju ja leidke eest täiuslikult puhtad põrandad – avastage robottolmuimeja, mille tehnoloogia on nii arenenud, et saate tolmu imeda kõikjalt.

Nutikad lahendused meie Smart Kitchen Experience'iga

Kasutage oma kogemustest maksimumi ühendades oma Electroluxi seadmed. Meie nutikad tooted muudavad teie igapäevatoimingud nii lihtsamaks kui ka mugavamaks.

Hallake oma seadmeid kaugjuhtimisega, tutvuge meie erinevate partneritega, nagu Google Assistant, Innit ja Smarter, ning hankige isikupärastatud abi – kõike rakendusega My Electrolux Kitchen.

Nutika köögi teekond

Kui valite Electroluxi, ostate rohkem kui lihtsalt seadme. Meie uuenduslikud rakenduse funktsioonid aitavad teil saavutada suurepärast maitset ja aitavad teid kulinaarsel teekonnal.

Saage inspiratsiooni ja küpsetage täiuslikult, otsides retsepte ja laiendades oma toiduvalmistamise repertuaari meie partnerluse kaudu. Ühendage oma nutikas köögiseade rakendusega Init ja kasutage seadme juhtimiseks Google Assistant hääljuhtimist, kui teie käed on määrdunud.

Planeerige ja säilitage Smarter FridgeCamiga – teate alati, mis teil on ja millal asjad halvaks lähevad. Vähem oletamist ja vähem toiduraiskamist.

My Electrolux Kitchen rakendus

Tagamaks Electroluxi seadme omamisel meelerahu laadige alla rakendus My Electrolux Kitchen. Siit leiate kasutajasõbralikke juhendeid, mis muudavad liitumise ja toote registreerimise lihtsaks protsessiks. Rakendus töötab ka teie seadme laiendusena, abistades teid kaugjälgimisel ja -juhtimisel ning lemmikretseptide korraldamisel.

Nautige oma nutika köögiseadme täielikku kasutuskogemust.

Lae alla Electrolux App

Laiendatud perekond

Nautige oma Electroluxi seadme kontaktivaba juhtimist Google Assistantiga.

Kasutage oma seadet maksimaalselt, ühendades selle meie partneritega

Avastage vaevatu toiduvalmistamine, mis on võimalik koos meie usaldusväärsete partneritega.

My Electrolux Care Rakendus

Rakenduse My Electrolux Care abil saate oma nutitelefonist kaugjuhtida pesumasinaid. Kasutage hooldusnõustaja funktsiooni, et saada asjatundlikke juhiseid selle kohta, kuidas riideid kõige paremini puhastada. Funktsiooniga My Favourites saab salvestada sageli kantavate esemete jaoks kindlaid sätteid.

Lae alla Electrolux App

Kaugjuhtimine

Kasutage rakendust My Electrolux Care, et alustada pesu pesemist ja kontrollida selle edenemist kõikjal oma kodus. Valige rakenduses My Electrolux Care oma eelistatud pesutsükkel ja Wi-Fi sümbol, mis aktiveerib kaugkäivitusrežiimi. Tsükli ajal kuvab rakendus jälgimisekraanil olekut ja teavitab teid, kui programm on lõppenud. Rakenduse My Electrolux Care abil saate oma pesupesemist täielikult kontrollida.

Hooldusnõustaja

Ärge lihtsalt peske ja kuivatage oma riideid, vaid hoolitsege nende eest. Valige rakenduse abil lihtsalt kanga tüüp, värv ja mustuse tase – rakendus My Electrolux Care soovitab parimat pesuprogrammi ja saadab selle automaatselt teie masinasse. Kasutage intuitiivset hooldusnõustajat, et riided tunduksid kauem kui uued – see pakub asjatundlikku hooldust, soovitades alati teie rõivaste jaoks parimat pesuprogrammi.

My Favourites

Isikupärastatud My Favorites tähendab, et seadeid saab salvestada riiete jaoks, mida sageli kannate. Salvestage oma lemmiksätted, sealhulgas kohandatud Care Advisor programmid, kasutades My Favourites funktsiooni. Kiire leidmise tarbeks saate salvestada kuni 6 pesu- ja kuivatusprogrammi. Säästke aega puhastades regulaarselt kantud rõivaid vaid ühe klikiga.

KKK

Kas teil on küsimusi rakenduse My Electrolux Care, meie ühendatud seadmete või WiFi-ühenduse loomise kohta? Tutvuge meie KKK-ga, et leida vastuseid kõige levinumatele küsimustele. Kas soovite alustada rakenduse My Electrolux Care ja ühendatud seadme kasutamist? Laadige alla meie kiirjuhend ja looge ühendus.

CHECKLIST

  • Apple: telefon või tahvelarvuti. Vähemalt iOS 8.0 või uuem
  • Android: telefon või tahvelarvuti: vähemalt Android 4.0.3 või uuem
  • Wi-Fi: 802.11 b/g/n @ 2,4 GHz WEP, WPA või WPA2 AES/TKIP ning internetiühendusega.
  • Veenduge, et seadme paigaldamise kohas on signaal piisavalt tugev.
  • Kui see asub WiFi-ruuterist kaugel, võib vaja minna võrgulaiendajat.

Lae alla Heaolu-app siit: App Store või Google Play

Suurendage oma kodust heaolutunnet võrku ühendatud koduhooldusseadmetega

Puhas keskkond teeb 81% meist õnnelikumaks*. Nüüd on see meie võrku ühendatud õhu- ja põrandahooldusseadmetega veelgi lihtsam. Võtke istet ja lõdvestuge, olles samas kindel, et teie ja teie pere heaolu eest hoolitsetakse.

*Hunting Dynasty, Clean Environment’s Impact on People’s Happiness, mai 2019