Leidke endale sobiv nõudepesumasin

Kui köögis töötab Electroluxi nõudepesumasin, on sinu nõud jälle säravad! Electroluxi uus ComfortLift® on esimene nõudepesumasin maailmas, mis võimaldab alumise korvi tõsta mugavale kõrgusele. See tähendab, et sa ei pea nõudepesumasina täitmiseks ega selle tühjendamiseks enam kummarduma. See nõudepesumasin on loodud tõeliseks teenindamiseks ja ideaalseks tulemuseks. Kasuta seda nii, nagu sul endal mugav on!

Vaimustavad mugavused

ComfortLift® nõudepesumasin on maailma esimene nõudepesumasin, mis tagab nõudele mugava juurdepääsu. Kuidas see toimib? Väga lihtsalt – nõude masinasse asetamiseks või masina tühjendamiseks võta kinni sahtli ees asuvast käepidemest ja tõsta sahtel mugavale kõrgusele. Seega muutub nõudepesumasin palju käepärasemaks, sest sa ei pea enam iga taldriku pärast kummarduma.

Dishwasher with ComfortLift®

 • list-circle ComfortLift® lifts the lower basket to a comfortable height making it easier to load and unload the dishes
 • list-circle The dishwashers with ComfortLift® are the first of its kind where accessing the dishes are easy
 • list-circle Discover the elegant lift function with baskets on three levels
 • list-circle Awarded with the Red Dot 'Best of the Best' award

Jätke veeplekkidega hüvasti

Electroluxi uus AirDry tehnoloogia teeb pesutsükli lõpus automaatselt sinu nõudepesumasina lahti. Seega vabaneb nõudepesumasin järelejäänud soojusest ja kondensatsioonist ning seetõttu saavad nõud reaalselt kuivaks. See on loomulik viis, kuidas saada maksimaalne kuivatustulemus, vähendades tõhusalt veeplekke ja elektrienergia kulu. Samuti tuletab see funktsioon väga selgelt meelde, et nõud on  nüüd pestud ja aeg on seadet õhutada.

Dishwasher with AirDry

 • list-circle AirDry® function that uses natural air flow to dry dishes and eliminates water residue
 • list-circle Auto-opening hatch to make sure dishes are dry when you want to take them out
 • list-circle The AirDry® function is a natural way to get the maximum drying effect - while being energy efficient at the same time

Nõudepesumasina peamised eelised majapidamises

Energiatõhusus – kõrgema klassi seadmed tarbivad aastas väga vähe elektrienergiat – umbes sama palju kui kaks 60W hõõglampi köögis igapäevaselt käsitsi nõusid pestes.

●  Vähene veekulunõudepesumasin kasutab vett palju säästvamalt, pestes ühe pesukorraga palju rohkem nõusid kui käsipesu korral.

●  Rohkem aega endalenõudepesumasin võimaldab olulisel määral säästa igapäevatöödele kuluvat aega, et saaksid tegeleda olulisemate asjadega. Nõude eest hoolitseb nõudepesumasin.

●  Suurepärane tulemus iga kordnõudepesumasin teeb oma töö iga kord  laitmatult ära.

●  Hügieeni parem tasenõudepesumasin kasutab väga kuuma vett ja kuuma auru, mis mitte ainult ei pese nõusid, vaid ka desinfitseerib neid.

Kuidas endale nõudepesumasin valida

Nõudepesumasinad erinevad mitmete parameetrite poolest, mida võiks põhjalikult hinnata ja seejärel valida laiast sortimendist oma majapidamisse kõige sobivam variant. Uut seadet valides on soovitav kaaluda järgmisi parameetreid:

 • list-circle Energiatõhusus – kõrgema klassi seadmed tarbivad väga vähe elektrienergiat.
 • list-circle Müratase – see on oluline, kui köök on elutoaga ühendatud.
 • list-circle Disain – saadaval on nii eraldiseisvad kui ka integreeritavad nõudepesumasinad.
 • list-circle Ergonoomika – kui käepärane on kaugjuhtimispult, kui mugav on avamine ja nõude korrastamine.
 • list-circle Suurus – saadaval on eri suurustes nõudepesumasinad, seega on võimalik seadmele koht leida ka kõige väiksemas köögis.
 • list-circle Programmid ja funktsioonid – mõned mudelid pakuvad ka peorežiimi, mis võimaldab nõusid värskendada vaid 30 minutiga!
 • list-circle Mahutavus – olenevalt igapäevastest vajadustest tuleb kaaluda optimaalset mahutavust.
 • list-circle Hooldusnõuded – nõudepesumasin on hõlpsasti hooldatav – mahuteid tuleb täita vajalike vahenditega ning aeg-ajalt kasutada puhastustsüklit.