Kampaaniad ja pakkumised

Electroluxi parimad pakkumised ja kampaaniad

Eripakkumised ja tutvustused

Naudi kingitusi, auhindu ja ole kursis meie eksklusiivsete auhinnamängude ning eripakkumistega.

Kas teil on kogemus Electroluxi kodumasinatega või arvamus nendest?

Jätke arvustustus ühele allpool välja toodud tootele ja osalege kampaanias, kus üks õnnelik võitja saab Electroluxi Pure D8.2 tolmuimeja omanikuks!

Kõik, mida on vaja teha:

  1. Leidke allpool toodud valikust kodumasin, millele soovite arvustuse jätta
  2. Vajutage toote peale ja leidke arvustuse kirjutamise kast
  3. Kirjutage arvustus
  4. Kinnitage arvustus Electroluxilt saadud e-kirjas

Võitja loositakse ja kuulutatakse välja meie Facebooki lehel 30.11.2020. Kui te ei ole registreeritud Facebooki kasutaja, olge mureta - me võtame võitjaga ka e-maili teel ühendust.

Jätke arvustus ühele nendest kodumasinatest:

4,4

4,4 (19 Hinnangud)

Täiuslike tulemuste tagamiseks kuulub PowerForce™ juurde meie Power Pro System™. Power Pro System™ hõlmab tõhusat mootorit koos DustPro™ otsikuga, võimaldades teil puhastada mis tahes pindu – nii vaipu kui ka kõvu põrandaid.

4,5

4,5 (26 Hinnangud)

Täiuslike tulemuste tagamiseks kuulub PowerForce™ juurde meie Power Pro System™. Power Pro System™ hõlmab tõhusat mootorit koos DustPro™ otsikuga, võimaldades teil puhastada mis tahes pindu – nii vaipu kui ka kõvu põrandaid.

4,7

4,7 (43 Hinnangud)

700 Hob2Hood®-tehnoloogia tähendab, et pliit reguleerib õhupuhasti seadeid automaatselt. Toiduvalmistamise ajal kohandatakse õhupuhasti võimsust vastavalt temperatuuri muutumisele või täiendava keeduala sisselülitamisele. See võimaldab teil toiduvalmistamisse tõeliselt süveneda.

4,4

4,4 (14 Hinnangud)

Sileda disainiga 300 SpaceSaving õhupuhasti on täielikult köögimööblisse integreeritud. Näha ei ole ühtki metallosa ega kruvi ning seade on ise nähtaval ainult kasutamisel. See annab teile köögis rohkem hoiuruumi.

4,4

4,4 (77 Hinnangud)

Kombineeritud pliidiga on teil käepärast nii induktsioonikeeduväljad kui ka gaasipõletid – seega saate valida, millist energiaallikat kasutada.

4,9

4,9 (18 Hinnangud)

800 AssistedCooking ahjuga võite oodata suurepäraseid tulemusi. Toidutermomeeter jälgib toidu sisetemperatuuri ja võimaldab teil valida, kuidas see peaks olema valmistatud. Kui toit on valmis, lülitub see ka ise välja. Nüüd võite kindel olla, et teie pardifilee õnnestub alati.

4,7

4,7 (38 Hinnangud)

Saavutage koos meiega hõrgutavad tulemused. Toiduanduriga 700-seeria SenseCook® ahi laseb teil teraselt jälgida toidu sisetemperatuuri. See isegi lülitub välja, kui õige temperatuur on saavutatud. Tutvuge otseteega õrna steigi ja hõrgutava lasanje juurde.

4,9

4,9 (33 Hinnangud)

Tänu 800-seeria SteamBoost ahjule on lihtne kasutada ära eri maitseid. Meie multifunktsionaalne ahi võimaldab teil lisada auru mitut moodi. Kaks funktsiooni ühendavad küpsetamiseks ja röstimiseks auru ning soojuse, samal ajal kui üks funktsioon kasutab üksnes auru – ideaalne köögiviljade ja kala jaoks.

4,7

4,7 (6 Hinnangud)

Kasutage selle taimeri eeliseid toiduvalmistamise koordineerimiseks. Valige vaid küpsetuse kestus ning ahi annab teile märku, kui toit on valmis.

5

5 (6 Hinnangud)

Nautige kõiki kuumaõhufritüüri häid omadusi ilma vajaduseta soetada eraldi seade. Selle pliidi ahju on kuuma õhuga frittimise funktsioon juba sisse ehitatud, lisaks annab veelgi parema tulemuse spetsiaalse AirFry-panni kasutamine. Krõbedamate köögiviljade ja friikartulite valmistamiseks õlita.

5

5 (8 Hinnangud)

DynamicAir tehnoloogia tekitab õhuvoo, mis liigutab külmikus õhku, tagades sel moel ühtlase temperatuuri kapi igas nurgas. Nii säilitavad toiduained ka oma vormi ega kuiva ära.

5

5 (1 Hinnangud)

Külmik-sügavkülmiku 600 TwinTech® abil saate nädal hiljemgi nautida köögivilju sama värskena kui äsja turult ostetuna. See eraldab külmiku ümber ringleva õhu külmiku sees olevast, hoides niiskus- ja temperatuuritasemed ühtlased. Toiduainete eest võimalikult hästi hoolitsemiseks hoiab see ära isegi jääkirme tekkimist.

4,8

4,8 (73 Hinnangud)

Selle nõudepesumasina ajahaldurifunktsioon võimaldab lühendada tsükli pikkust poole võrra, tagades puhaste nõude olemasolu iga kord, kui teil neid vaja läheb. Ideaalne lahendus, kui teil on külalised.

4,9

4,9 (49 Hinnangud)

Meie suurepärane PerfectCare 600 pesumasin koos SensiCare-süsteemiga kohandab programmi pikkust vastavalt pesu kogusele, vähendades seeläbi vee- ja energiakulu ja hoides ära esemete ülepesemise. Nii tagatakse ka väikeste koguste võimalikult ökonoomne pesu.

4,9

4,9 (185 Hinnangud)

Esitleme oma parimat PerfectCare 900 trummelkuivatit koos CycloneCare-süsteemiga, mis tagab õrna, ühtlase ja igakülgse õhkkuivatusega kõigi riiete väärilise hoolduse. Lõpuks ometi on turule jõudnud tehnoloogia, mis aitab riietel säilitada oma vormi ja ilusat värsket välimust.

Tingimused

Ainult need, kes jätavad arvustuse ülalpool välja toodud toodetele, osalevad tolmuimeja loosimise kampaanias.

Olge mureta - teie tagasiside kõikidele meie toodetele on väärtuslik. Kui te kirjutate arvustuse mõnele teisele Electroluxi tootele, saate meilt just teile valitud kingituse.

 

Rohkem infot