Avastage

Pure D9 tolmuimeja

Meie parim tolmuimeja seni

Kogege sujuvat ja muretut tolmuimemist FlowMotion-süsteemiga. See sisaldab XL-suuruses Easy-roll rattaid, vaiksemaks töötamiseks disainitud otsakut ja kompromissitult head puhastustulemust PureFlow-tehnoloogia abil.

Muretu käsitsemine

XL Easy-Roll rattad ja kuullaagriga otsik on mõeldud koos töötamiseks. Liikudes täiuslikus harmoonias tagavad nad kerge juhitavuse vähemate kokkupõrgete ja katsetustega, nii et Pure D9 peab Teiega alati sammu.

 

 

Ei mingeid kompromisse puhastustulemusele

PureFlow süsteem töötab tagaplaanil Pure D9 sees, et suurendada energiatõhusust 30% võrra *, pakkudes samas kompromissitut puhastustulemust, lubamata tolmul kuhugi peituda.

*Võrreldes 2017. aasta testi võitjaga UltraOne ZUOGREEN+.

Hügieeniline tolmukotieemaldus

 S-bag® sulgeb tolmu kindlalt, et see ei pääseks  tolmu imedes teie koju tagasi. Kui on aeg tolmukotti vahetada, võimaldab CleanLift käpide teile selle kerge randmeliigutusega hügieeniliselt välja klõpsata.

Kujundatud teile

Pure D9 tolmuimejal on ergonoomiline disain, mis teeb selle vajalikku kohta tõstmise lihtsaks.

Nutikas tööriist käeulatuses, kogu aeg.

Pole olemas pinda ega tekstuuri, mida kolm ühes nutikas tööriist ei suudaks käsile võtta. Ladus sisseehitatud hoiustamine tähendab, et see on alati käepärast ja lihtne välja võtta, kuna Pure D9 järgneb Teile kodu piires.

Valige endale sobivaimPure D9-tolmuimeja

Kui teil on koduloomi või kannatate allergiate all, leiate endale sobiva Pure D9.

Pure D9 Animal-tolmuimeja

Pure D9 Animal

Uus Pure D9 Animal-tolmuimeja on inimese teisena parim sõber. FlowMotion-süsteemiga võimaldab see teie kodu sujuvat ja pingutuseta hooldamist, korjates samal ajal põhjalikult üles kõik loomakarvad ja eemaldades lõhnad.

Ratastega varustatud Turbohari ja võimas turbiin võimaldavad vaibale sügavat ligipääsu ning kõigilt põrandatelt tolmu ja lemmikloomakarvade eemaldamist.

Turbohari
MiniTurbohari

MiniTurbohari on ideaalne Teie kodu rasketelt pindadelt tolmu ja loomakarvade eemaldamiseks, nt mööblilt, trepiastmetelt ja autoistmetelt.

Pure D9 Allergy-tolmuimeja

Pure D9 Allergy

Uus Pure D9 Allergy-tolmuimeja Allergy Plus™-filtrisüsteemiga hoiab 99,97% tolmust ja allergeenidest endas, panustades nii märkimisväärselt teie kodu hügieenilisusesse ning õhu puhtusesse.

Pestav Allergy Plus™ filter  puhastab 99,97% õhust, ka   kõige väiksemad osakesed, nt õietolm, hallitusseened, lestad ja allergeenid. 

FlowMotion-süsteem ja FlexPro™-otsak  180° pöörleva peaga tagavad manööverdusvõime nurkades ja mujal, et saada kätte ja puhastada kõikjalt kõige peenemat tolmu.

FlexPro otsak
MiniTurbohari

MiniTurbohari on ideaalne Teie kodu keerulistelt pindadelt tolmu eemaldamiseks, nt mööblilt, trepiastmetelt ja autoistmetelt.

kogu Pure D9-tootesari

Uus Pure D9-tolmuimeja süsteemiga FlowMotion tagab sujuva ja vaevatu käsitsemise teie kodus. Mudelil on LED-ekraan, juhtpult, automaatne võimsusregulaator ja lisaks Parketto Pro otsak.

Uus Pure D9 Animal-tolmuimeja on inimese teisena parim sõber. Pure D9 koos süsteemiga FlowMotion tagab sujuva ja vaevatu käsitsemise teie kodus, samas eemaldades loomakarvu ning -lõhnu.

Uus Pure D9 Allergy-tolmuimeja filtrisüsteemiga Allergy Plus™ hoiab 99,97% tolmust ja allergeenidest endas, panustades nii märkimisväärselt teie kodu hügieenilisusesse ning õhu puhtusesse.

Uus Pure D9 koos süsteemiga FlowMotion tagab sujuva ja vaevatu puhastamise teie kodus. Sel mudelil on ka LED-ekraan ja juhtpult.

Uus Pure D9 koos süsteemiga FlowMotion tagab sujuva ja vaevatu puhastamise teie kodus. Sel mudelil on ka LED-ekraan ja juhtpult.

Uus Pure D9-tolmuimeja koos süsteemiga FlowMotion tagab sujuva ja vaevatu puhastamise teie kodus.

Uus Pure D9-tolmuimeja koos süsteemiga FlowMotion tagab sujuva ja vaevatu puhastamise teie kodus.

Uus Pure D9-tolmuimeja koos süsteemiga FlowMotion tagab sujuva ja vaevatu puhastamise teie kodus.