Avastage

Pure D9 tolmuimeja

Meie seni parim tolmuimeja 

Kogege sujuvat ja muretut tolmuimemist FlowMotion süsteemiga. See sisaldab XL-suuruses Easy-roll rattaid, vaiksemaks töötamiseks disainitud otsikut ja kompromissitult head puhastustulemust PureFlow tehnoloogia abil.

Muretu käsitsemine

XL Easy-Roll rattad ja kuullaagriga otsik on mõeldud koos töötama. Täiuslikus harmoonias liikudes tagavad nad kerge juhitavuse vähemate kokkupõrgete ja katsumustega, et Pure D9 peaks teiega alati sammu.

 

 

Ei mingeid kompromisse puhastustulemusele

PureFlow süsteem töötab tagaplaanil Pure D9 sees, et suurendada energiatõhusust 30% võrra *, pakkudes samas kompromissitut puhastustulemust, lubamata tolmul kuhugi peituda.

*Võrreldes 2017. aasta testi võitjaga UltraOne ZUOGREEN+.

Hügieeniline tolmukotieemaldus

S-bag® sulgeb tolmu kindlalt, et see ei pääseks tolmu imedes teie koju tagasi. Kui on aeg tolmukotti vahetada, võimaldab CleanLift käpide teil selle kerge randmeliigutusega hügieeniliselt eemaldada.

Kujundatud teile

Pure D9 tolmuimejal on ergonoomiline disain, mis teeb selle vajalikku kohta tõstmise lihtsaks.

Nutikas tööriist käeulatuses, kogu aeg

Pole olemas pinda ega tekstuuri, mida Pure D9 tolmuimeja juurde kuuluv nutikas kolm-ühes tööriist puhastada ei suudaks. Mugav sisseehitatud hoiustamine tähendab, et see on alati käepärast ja tööks valmis.

Valige endale sobivaim Pure D9 tolmuimeja

Kui teil on koduloomad või kannatate allergiate käes, leiate endale kahtlemata sobiva Pure D9.

Pure D9 Animal-tolmuimeja

Pure D9 Animal

Uus Pure D9 Animal tolmuimeja on inimese teine parim sõber. FlowMotion süsteemiga võimaldab see teie kodu sujuvat ja pingutusteta hooldamist, korjates üles kõik loomakarvad ja eemaldades lõhnad.

Ratastega varustatud Turbo hari ja võimas turbiin võimaldavad vaibale sügavat ligipääsu ning kõigilt põrandatelt tolmu ja lemmikloomakarvade eemaldamist.

Turbohari
MiniTurbohari

MiniTurbo hari on ideaalne raskemini ligipääsetavatelt pindadelt tolmu ja loomakarvade eemaldamiseks - puhastage sellega mööblit, trepiastmeid ja autoistmeid.

Pure D9 Allergy-tolmuimeja

Pure D9 Allergy

Uus Pure D9 Allergy-tolmuimeja Allergy Plus™-filtrisüsteemiga hoiab 99,97% tolmust ja allergeenidest endas, panustades nii märkimisväärselt teie kodu hügieenilisusesse ning õhu puhtusesse.

Pestav Allergy Plus™ filter  puhastab 99,97% õhust, ka   kõige väiksemad osakesed, nt õietolm, hallitusseened, lestad ja allergeenid. 

FlowMotion-süsteem ja FlexPro™-otsak  180° pöörleva peaga tagavad manööverdusvõime nurkades ja mujal, et saada kätte ja puhastada kõikjalt kõige peenemat tolmu.

FlexPro otsak
MiniTurbohari

MiniTurbohari on ideaalne Teie kodu keerulistelt pindadelt tolmu eemaldamiseks, nt mööblilt, trepiastmetelt ja autoistmetelt.

kogu Pure D9-tootesari

Uus Pure D9 tolmuimeja FlowMotion süsteemiga tagab sujuva ja vaevatu käsitsemise teie kodus. Mudelil on LED-ekraan, juhtpult, automaatne võimsusregulaator ja Parketto Pro otsik.
Uus Pure D9 Animal tolmuimeja on inimese teine parim sõber. Pure D9 koos FlowMotion süsteemiga tagab sujuva ja vaevatu käsitsemise, eemaldades samal ajal loomakarvu ning -lõhnu.
Uus Pure D9 Allergy tolmuimeja Allergy Plus™ filtrisüsteemiga hoiab 99,97% tolmust ja allergeenidest endas, panustades nii märkimisväärselt teie kodu hügieenilisusesse ning õhu puhtusesse.
Uus Pure D9 koos FlowMotion süsteemiga tagab sujuva ja vaevatu puhastamise teie kodus. Sel mudelil on LED-ekraan ja juhtpult.
Uus Pure D9 koos FlowMotion süsteemiga tagab sujuva ja vaevatu puhastamise teie kodus. Sel mudelil on LED-ekraan ja juhtpult.
Uus Pure D9 tolmuimeja koos FlowMotion süsteemiga tagab sujuva ja vaevatu puhastamise teie kodus.
Uus Pure D9 tolmuimeja koos FlowMotion süsteemiga tagab sujuva ja vaevatu puhastamise teie kodus.
Uus Pure D9 tolmuimeja koos FlowMotion süsteemiga tagab sujuva ja vaevatu puhastamise teie kodus.