AVASTAGE

„PlusSteam“-funktsiooniga pliidid

    Unustamatud pühapäevased magustoidud!

„PlusSteam“-funktsiooniga pliit pakub teile kõike, mida ootate parimatelt multifunktsionaalsetelt pliitidelt: XL suurusega ahju, ühtlast küpsetust, erinevaid küpsetusprogramme. Lisaks on sel pliidil auru lisamise võimalus, millest saab teie uus lemmik! . Lisades küpsetusprogrammi alguses ahju veidi auru, saate küpsetada unustamatuid soolaseid ja magusaid küpsetisi, kooke, pirukaid ja küpsiseid.

Induktsioon, elekter või gaas – see on teie valik!

 • Induction models
  Induktsioonpliidid

  Pakuvad kõiki induktsioontehnoloogia eeliseid: kiirust, turvalisust ja hõlpsat puhastamist. Küpsetuse ajal kindlustab „Hot Air“-ventilaator ühtlase küpsetuse ahju kõigil tasanditel, samas kui elektrooniline taimer võimaldab täpselt kontrollida küpsetusprotsessi. Neil mudelitel on ka mõned mugavad lisavalikud: teleskoopsiinid,  ning erilised katalüütilised seinad, et ahju oleks hõlpsam puhtana hoida.

 • Electric hob
  Elektripliidid

  On saadaval erineva disainiga, kõigil hõlpsasti puhastatavad keraamilsied pinnad. „Hot Air“-ventilaator on olemas kõigil mudelitel. Mõnedel pliitidel on ka elektrooniline taimer ja ahjuseinte katalüütilised seinad. Keraamilised „PlusSteam“ pliidid on saadaval ka roostevaba või mustana.

 • Gas hob
  Gaasipliidid

  Ei mingeid kompromisse enam. Isegi , kui eelistate pliidiplaadil kasutada söögivalmistamiseks gaasi, ei pea te loobuma krõbedatest ning ülimaitsvatest küpsetustulemustest.  Mõnedel mudelitel on elektroonilised ekraanid, minutilugeja ja programmi kestuse määramine. Need kombineeritud pliidid on saadaval valge või roostevabana.

Kuidas töötab „PlusSteam“-funktsioon?

Kolm sammu parema küpsetamiseni „PlusSteamiga“

 • Keegi kallamas vett ahju põhjal olevasse süvendisse
  1. samm

  Kallake kõigepealt ahju süvendisse 100 ml vett.

 • Multifunktsionaalse ahju PlusSteami PlusSteam-nupp
  2. samm

  Valige „PlusSteam“-programm ja vajutage „PlusSteam“-nuppu.

 • Leivaküpsetamine Electroluxi ahjus
  3. samm

  Eelkuumutage ahju viis minutit ja nautige oma oivalist kooki.

Lisage auru paremaks küpsetamiseks

Kodus küpsetamine õnnestub eriti hästi, kui lisate veidi auru. Tulemuseks on parem kerkimine, krõbedam koorik ja õhulisem sisu. Meie „PlusSteam“-ahi lisab täpselt õiges koguses auru vaid ühe nupupuudutusega. Seega vaid kolm sammu ning te võite nautida paremat tekstuuri ja maitset – iga kord.