Infot COVID-19

Lugupeetud külastaja,

Meie esmane prioriteet on klientide ja töötajate tervis ja ohutus. Jälgime hetkeolukorda pidevalt ja tegutseme kohalike omavalitsuste info ja soovituste põhjal.

Võttes arvesse EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorda, teeme kõik endast oleneva, et teid igal võimalikul viisil toetada, ja vabandame, kui teile vastamine võtab tavapärasest rohkem aega.

Meiega saate ühendust võtta järgmiselt:
Oleme avatud 09.00 kuni 17.00
Facebook
Kontaktvorm

Toodete hooldus- ja remonditööde teostamise kohta saate infot oma lähima hooldusettevõtte esindajalt: https://www.electrolux.ee/support/find-a-service-centre/

Kui teie seadmel esineb rike, võtke esmalt ühendust lähima hoolduskeskusega - ehk leiame lahenduse ka hooldustehniku külastuseta.

Kui teie, teie pereliige või lähedane kolleeg on viimase 14 päeva jooksul käinud ükskõik millises piirkonnas, kus on teada COVID-19 viiruse puhang, või kui teil või teie pereliikmel esineb palavik või ägedad hingamisteede haiguse sümptomid, ärge broneerige tehniku visiiti vähemalt 7 päeva jooksul pärast kõikide sümptomite kadumist ja oodake vähemalt 14 päeva pärast naasmist mis tahes teadaolevast COVID-19 puhangupiirkonnast.

Kui te olete tehniku visiidi juba broneerinud, palume teil see ümber muuta: https://www.electrolux.ee/support/find-a-service-centre/

Oma töötajate tervise ja ohutuse kaitsmiseks oleme rakendanud lisanõudeid nii hooldustehnikute visiitideks kui ka teenindusettevõtetes kohapeal. See tähendab, et meie tehnikud võivad vältida otsest kontakti, sealhulgas käepigistusi, kanda näomaski ning küsida teie tervise kohta täiendavaid küsimusi. Samuti võivad tehnikud soovitada külastuse edasilükkamist.