Too ellu värve

Argipäevast maagilisse

Olge loominguline ja muutke oma argipäevaaskeldused kauniteks mälestusteks. Tagasi vaadates meenuvad sageli just väikesed asjad, millest aeg teeb suured. Tooge oma ellu värve ja tehke igast päevast mõttekas ja maagiline.

TwinTech

Niiskuse reguleerimine tagab pikema värskuse nii maitses kui tekstuuris

Lõunasöök-purgis

Kunagi kasutati klaaspurke peamiselt mooside või hapukurkide sissetegemiseks, kuid nüüd on need leidnud uue kasutuse. Purkidest on saanud uued, stiilsed "einekarbid". Praktiline ja ilus – klaaspurke on lihtsam puhastada kui plastkarpe, samuti on need keskkonnasõbralikumad ja kindlalt suletavatena on neid hea kotti või külmikusse pista. Tänu purgi ajatule välimusele näevad ka kõige lihtsamad salatid neis välja kui kunstiteosed.

Maitske ootamatut

Mõelge järele, enne kui mõne toidu ära viskate. See, mida mõned peavad kasutuks, võib teistele olla suurepärane maitseallikas. Proovige mõnikord ka selliseid toiduaineid, millest te muidu ei hooli. See pole mitte ainult keskkonnasõbralik, vaid võib pakkuda ka üllatavaid ja meeldivaid maitseelamusi.

 • 1
  Kartulikoorekrõpsud

  Kartuleid koorides viskame koored tavaliselt minema. Kuid proovige teisti – piserdage neid oliiviõliga, riputage peale veidi soola ja pange ahju röstima. Tulemuseks on hõrk eelroog, millega võite üllatada ka oma külalisi.

 • 2
  Peedilehepesto

  Peedilehed on äärmiselt toitainerikkad, sisaldades nii A- kui ka K-vitamiini. Blanšeerige lehti kergelt, segage basiiliku, küüslaugu, seedermänniseemnete, oliiviõli ja vähese soolaga ning nautige mõnusat ja tervislikku pestot.

 • 3
  Brokolivarresalat

  Hoidke varred alles! Suure osa brokolitaimest moodustab varreosa, mis on sama toitev kui õisikud. Lõigake varreosa terava noaga õhukesteks ribadeks ja segage muude salatikomponentide hulka.

Jagage oma loomingut

Meie induktsioonpliitidele mõeldud plancha-grillid aitavad valmistada ja jagada imelisi sööke – pliidilt otse lauale. Külalised võivad kuumalt planchalt ise võtta oma toidu – vaba ja meeldiv viis eine nautimiseks.
Avastage induktsioonpliidid

Külmutage suveaeg

Teadagi maitsevad marjad ja ürdid kõige paremini just suveajal. Electroluxi jahutusseadmega on teil käepärast omaenda kodune turuplats – aasta läbi. Pakkige sisse lõhnad, külmutage suvi ja nautige marju või ürte ka külmal talveajal. Kui teil on olemas tavaline sügavkülmuti, võite jääkuubikute alusel külmutada oliiviõlis näiteks salveid, rosmariini, tüümiani või punet. Neid jääkuubikuid võite meeldiva maitse lisamiseks toitude sisse panna.

Jahutusseade

Kiirkülmutage marju, ürte või muid toiduaineid, et säilitada nende värskus ja täiuslikud maitsed.

Vikerkaarekringlid

Tooge vikerkaarekringlitega oma hommikutesse värvi. Vikerkaarekringlid, mis on algselt pärit New Yorkist Brooklynist, maitsevad tegelikult nagu tavalisedki kringlid, kuid neil on lihtsalt teistsugune kate. Traditsiooniliselt keedetakse neid enne küpsetamist vees, et tekitada krõbe koorik – auruahju kasutades võite selle etapi vahele jätta, kuid saavutada siiski krõbeduse.
Vaadake retsepti