Tolmuimejad

Leidke oma vajadustele vastav tolmuimeja. Põrand või mööbel – kõik meie tolmuimejad tagavad tõhusa töö ja põhjaliku tolmueemalduse.

Kolm head valikut

Puhastage tolmuimejaga ilma kedagi häirimata. Tänu meie inseneride arendustele tehnoloogias „Silent Zen System™ on UltraSilencer™ ZEN“-il täiustatud vaikne voolik ja vaikne, ent äärmiselt tõhus otsak „Silent Zen™“.

Uus „Pure D9~ Animal koos süsteemiga „FlowMotion“ võimaldab Teie kodu sujuvat ja pingutuseta hooldamist, korjates samal ajal põhjalikult üles kõik loomakarvad ja eemaldades lõhnad.

„360° Motion Technology™“ – lihtne ligipääs kõikjale

Üks suurimaid väljakutseid kodu koristamisel on raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamine. 360° „Motion Technology™“ tolmuimejad hoolitsevad selle eest, et mööblitagused ja väiksemate sisustusesemete ümbrus saaks tolmust puhtaks – väikesed pöörlevad rattad lihtsustavad oluliselt keeruliste kohtade puhastamist. 

Tõeliselt vaikne tolmuimeja, mis puhastab hõlpsasti ka raskesti ligipääsetavad kohad

Tõeliselt vaikne tolmuimeja, mis puhastab hõlpsasti ka raskesti ligipääsetavad kohad

  • „Silence Pro System™“ seadmel on vaikne mootor, eriline korpuse konstruktsioon ning vaikne otsik „DustPro™“, mis tagab müravaba koristuse.
  • „Multi Room System™“ – 12-meetrine juhe, et kõik ruumid saaksid puhtaks ühe korraga.
  • „360° Motion Technology™“ puhastab ka raskesti ligipääsetavad kohad. Tõhusale puhastusele aitavad kaasa väikesed pöörlevad rattad.

Kvaliteetse tolmuimeja eelised

Tolmukotiga tolmuimejad on kasutamiseks väga mugavad – kotti ei pea pesema ega puhastama ning see tuleb vahetada vaid siis, kui see täitub. Vaata, millised on kaasaegsete tolmuimejate eelised:

  • kodu koristamine on palju kiirem ja mugavam;
  • tolmuimeja kasutamine on väga lihtne – sellega tuleks toime ka laps;
  • tolm, karvad ja muu mustus koguneb tolmukotti või -konteinerisse, kust see enam välja ei pääse;
  • aitab vältida allergiaid, mida põhjustavad näiteks loomakarvad või õietolm.

Tõhus tulemus, keskkonnasõbralik seade

„UltraSilencer™ ZEN Green“ tolmuimejad on valmistatud 55% ulatuses ümbertöödeldud plastikust ning pakend koosneb samuti taaskasutatud materjalist (100%). Tänu aerodünaamilisele ülesehitusele on „UltraSilencer™ ZEN“ suurema imemisjõudlusega, seega säästate kuni 65% elektrikulust, võrreldes standardse 2100-vatise tolmuimejaga.

„UltraSilencer™ ZEN“ tolmuimeja

  • „Silent Zen™“ otsik tagab müravaba ja tõhusa puhastuse
  • Mugav seadme liigutamine „Motion Control System™“ tehnoloogiaga
  • Keskkonnasõbralik – pärast seda, kui seade on oma eluea ära teeninud, on seda võimalik 92% ulatuses ümber töödelda.

Tolmuimejad – kuidas valida endale sobiv? Selleks, et tolmuimeja oleks töökorras vastavalt ettenähtud elueale, tuleks enne selle soetamist pöörata tähelepanu järgmistele parameetritele:

Müratase –
mõõdetakse detsibellides (dB) – mida kõrgem number, seda valjem seade. Eriti vaikseks puhastamiseks valige „Silent Zen System™“ tehnoloogiaga tolmuimeja;
Lisatarvikute valik –
kui soovite tolmuimejaga puhastada lisaks põrandapinnale ka muid pindasid, näiteks mööblit või autosalongi, siis veenduge, et sellel oleks olemas sobivad otsikud ja aksessuaarid;
Juhtme pikkus –
mida pikem juhe, seda suuremat pinda saate puhastada, ilma et peaks vahetama elektripistikut;
Energiaklass –
mida kõrgem klass, seda vähem elektrit seade kulutab – nii säästate keskkonda ja ühtasi hoiate kokku kulusid.