Electrolux EcoLine

Meie kõige energiasäästlikumad kodumasinad - Electrolux EcoLine

Valgete kastide džunglis pole just kõige lihtsam keskkonna sõbralikke tooteid välja noppida. Selleks lisasime oma "ökostaarid" Electroluxi ja AEG EcoLine'i kollektsiooni, mis on nüüd saadaval kogu Euroopas. 


Umbes 85% seadme globaalsest kliimamõjust tekib selle kasutamisel*, seega valisime oma „ökotähtedeks“ need masinad, mis kasutavad kõige vähem energiat kuid toimivad kõige paremini. Tänu EcoLine märgistele on need nüüd hõlpsasti äratuntavad nii Electroluxi kui ka AEG kodulehtedel ning poodides üle terve Euroopa. 


 Milliseid Electroluxi/AEG EcoLine’i tooteid me kõige rohkem armastame?

 1.    Electrolux/AEG EcoLine pesumasinad
   Miks me neid armastame? Sest nad säästavad energiat! Meie pesumasinatel on üks parimaid energiaklasse turul ning peale selle, hoiame kokku ka pesuainega (kasutades funktsiooni AutoDose). Lisaks meie ProSteam tehnoloogia värskendab teie riideid vaid 25 minutiga, säästes vett, energiat ning vähendab riietes kortse seega vähendades ka triikimisvajadust.
 2. Electrolux/AEG EcoLine trummelkuivatid
  Miks me neid armastame? Soojuspumba tehnoloogia võib säästa kuni 68% rohkem energiat võrreldes traditsioonilise trummelkuivatiga**.
 3. Electrolux/AEG EcoLine ahjud 
  Miks me neid armastame? Meie EcoLine ahjud säilitavad mineraale ja vitamiine kasutades auruga küpsetamist. Tänu sellele kasutavad nad ka kuni 20% vähem energiat***. Lisaks, on neil ka aurupuhastusfunktsioon, mis säästab kuni 95% energiat võrreldes pürolüütilise puhastusega****.
 4. Electrolux/AEG EcoLine külmikud 
  Miks me neid armastame? EcoLine külmikute sisevooderdis on kuni 70% taaskasutatud plastist. Samuti töötavad need GreenZone'i tehnoloogiaga, mis säilitab kuni 95% vitamiinidest***** tänu millele toit säilib ka kauem.
 5. Electrolux/AEG EcoLine nõudepesumasinad 
  Miks me neid armastame? EcoLine nõudepesumasinad on meie kõige energiasäästlikumad mudelid tänu QuickSelect ja Ecometerile, mis aitavad teil säästa kuni 20% energiat. Lisaks on neil ka SatelliteClean pihustusvars, mis tagab et vesi pihustist jõuab iga nõuni kuni kolm korda paremini ilma mingita lisaveeta ning AirDry, mis pakub kuni kolm korda paremat kuivatust. 

Muude Electroluxi/AEG EcoLine'i kollektsiooni seadmete****** hulka kuuluvad pliidiplaadid, õhupuhastid, nõudepesumasinad ja eraldiseisvad pliidid.