Auhinnad

Auhinnad

Auhinnatud kaasaegne ja stiilne disain

Disainime kõik oma tooted nii, et need näeks teie kodus head välja ja neid oleks lihtne kasutada. Me ei aja niisama tühja juttu - meie tooted võidavad pidevalt oma kaasaegse disaini ja uuenduslike funktsioonide eest auhindu.

„FreshPlus” külmik-sügavkülmik

„Red Dot on „FreshPlusile , esimesele täielikult kohandatava säilitusruumiga külmik-sügavkülmikule, andnud väljapaistva disaini auhinna. Olgu teie ostunimekiri milline tahes,„CustomFlexi  abil saate külmikusse kõik ära mahutada just nii, nagu vaja.

„Infinite™” Pure induktsioonpliit

„Infinite™ pliidil on kõik induktsioontehnoloogia ja intuitiivse kontrolli head küljed. Selle disain on inspireeritud iidsete Aasia nõude erilisest puhtast kujust, mida on kombineeritud skandinaavialikult peene vormi ja klaasiga kahel pliidi küljel.

„UltraCare™ Eco pesumasin

„Red Dot” on hinnanud „UltraCare™ Eco pesumasina ainulaadse ja uuendusliku eelsegamistehnoloogia eest oma klassi parimaks. Teistel masinatel oli vaja kaks korda rohkem pesupehmendajat, et ligilähedaseltki sama tulemuseni jõuda. Peene ja skandinaavialiku disainiga pesumasin on parim nii teie riietele kui kodule.