Avastage

Pesumasinad

Iga kiud saab hooldatud

Enamik pesumasinaid ei suuda pesupulbri ja pesupehmendaja parimaid omadusi ära kasutada. Kuid UltraCare™ Eco segab pesupulbri juba eelnevalt veega, võimaldades 30-kraadist temperatuuri ka sellise pesuga, mida tavaliselt pesete 40 kraadi juures. UltraMix süsteem segab eelnevalt ka pesupehmendaja, tagamaks selle ühtlasemat kasutamist. Teised pesumasinad vajavad samal tasemel hoolduse ja pehmuse saavutamiseks kaks korda rohkem pesupehmendajat.

30 minutiga justkui uus 

SteamCare viib teie riided spaasse. Kõigest 30 minutiga värskendab aur teie riideid ja silub kortse. See vähendab pesemise ja triikimise vajadust. Nii võite oma parimaid särke, elegantsemaid kleite ja mugavamaid kampsuneid ka pesukordade vahel värskena hoida.

UltraCare™ Eco

Kasutades UltraCare™ Eco pesumasinat, on teie õrnad esemed kindlates kätes.

Electrolux UltraCare Eco

Säilitage vorm

Säilitage oma lemmikdžempri väljanägemine Woolmarki tunnustusega UltraCare™ pesumasinaga. Woolmark Green antakse pesumasinatele, millega saab turvaliselt pesta ka üksnes käsitsipestavaid villaseid esemeid ning mis on energiatõhususe poolest turu juhtivad seadmed. Teie villased esemed säilitavad oma vormi ja kohevuse – pesu pesu järel.

Ei mingit ülepesemist

Säilitage oma riiete uus ja värske välimus OptiSense funktsiooni abil. See kindlustab optimaalseima hoolduse, kohandades tsükli pikkust ning energia- ja veetarvet vastavalt pesu kogusele. Kuna vett ei kasutata rohkem kui vaja, teeb see teie pesumasinast keskkonnasõbraliku seadme. Parim hooldus nii riiete kui ka elektriarvete eest!

Särkide virn pesukorvis

Kuni 8 kg hoolitsust

Kui teil on pesta palju pesu, on see meie pesumasinatega lihtsam kui kunagi varem. Eriti suures trumlis on piisavalt ruumi kogu majapidamise pesule. Lisaks pakub see õrna hooldust. Teie riided on tsükli ajal kaitstud rebenemise ja väljavenimise eest. Peske 1 kg või 8 kg pesu, SoftDrum pesumasina peale võite kindel olla.

Rohkem hooldust, loodud kestma

Kuna oleme oma invertermootoriga pesumasinates nii kindlad, oleme neile andnud 10-aastase garantii. Need on tõepoolest loodud pikka kasutusiga ja vähemalt kümneaastast riidehooldust silmas pidades. Lisaks on nad vaiksemad ja 50% energiasäästlikumad kui tavalised mootorid. Peske rahus ja tundke end rahulikult.

Valmis siis, kui teiegi

Nautige paindlikku pesupesemist. TimeManager® võimaldab vaid paari sammuga valida, kui kaua pesutsükkel kestab. Nii saavad teie lemmikriided puhtaks just siis, kui teile sobib. Viitkäivituse abil võite pesemise kuni 20 tunni võrra edasi lükata, et see sobituks teie päevakavaga.

UltraCare Eco pesumasin, mille kõrval on DelicateCare trummelkuivati

Pesu on hoitud kappi panemiseni

Pehme ja hästi hooldatud pesu saladus ei seisne üksnes õige pesumasina valikus – pesu kuivatamine on sama tähtis kui selle pesemine. Meie DelicateCare pesukuivatid on suurepäraseks paariliseks UltraCare™ Eco pesumasinatele. Innovaatiline soojuspumba tehnoloogia kuivatab pesu õrnalt madalal temperatuuril, kaitstes seda kahjustuste eest, mida võib kõrgel temperatuuril kuivatamine põhjustada. 

Värskelt kuivatatud särgid