Avastage

Pesumasinad

Kõigi kiudude hooldus

Enamik pesumasinatest ei suuda pesupulbri ja pesupehmendaja parimaid omadusi ära kasutada. Kuid UltraCare™ Eco segab pesupulbri veega juba eelnevalt, võimaldades 30-kraadist temperatuuri ka sellise pesuga, mida tavaliselt pesete 40 kraadi juures. UltraMix-süsteem segab eelnevalt ka pesupehmendaja, tagamaks selle ühtlasemat kasutust. Teised pesumasinad vajavad samal tasemel hoolduse ja pehmuse saavutamiseks kaks korda rohkem pesupehmendajat.

Nagu uus 30 minutiga

SteamCare viib teie riided spaasse. Kõigest 30 minutiga värskendab aur teie riided ja silub kortsud. See vähendab pesemise ja triikimise vajadust. Nii võite oma parimaid särke, elegantsemaid kleite ja mugavamaid kampsuneid värskena hoida ka pesukordade vahel.

UltraCare™ Eco

Kasutades UltraCare™ Eco't, on teie õrnad esemed kindlates kätes.

Electrolux UltraCare Eco

Säilitage vorm

Säilitage oma lemmikdžempri väljanägemine Woolmarki tunnustusega UltraCare™ pesumasinaga. Woolmark Green antakse pesumasinatele, millega saab turvaliselt pesta ka üksnes käsitsipestavaid villaseid esemeid ning mis on energiatõhususe poolest turu juhtivad seadmed. Teie villased esemed säilitavad oma vormi ja kohevuse – pesu pesu järel.

Ei mingit ülepesemist

Säilitage oma riiete uus ja värske välimus OptiSense'i abil. See kindlustab optimaalseima hoolduse, kohandades tsükli pikkust ning energia- ja veetarvet vastavalt pesu kogusele. Kuna vett ei kasutata rohkem kui vaja, teeb see teie pesumasinast keskkonnasõbraliku seadme. Parim hooldus nii riiete kui ka elektriarvete eest!

Särkide virn pesukorvis

Kuni 8 kg hoolitsust

Kui teil on pesta palju pesu, on see meie pesumasinatega lihtsam kui kunagi varem. Eriti suures trumlis on piisavalt ruumi kogu majapidamise pesule. Lisaks pakub see õrna hooldust. Teie riided on tsükli ajal kaitstud rebenemiste, väljavenimise jms eest. Peske 1 kg või 8 kg, SoftDrum'i peale võite kindel olla.

Rohkem hooldust, loodud kestma

Kuna oleme oma invertermootoriga pesumasinates nii kindlad, oleme neile andnud 10-aastase garantii. Need on tõepoolest loodud pikka kasutusiga ja vähemalt kümneaastast riidehooldust silmas pidades. Lisaks on nad vaiksemad ja 50% energiasäästlikumad kui tavalised mootorid. Peske rahus ja tundke end rahulikult.

Valmis siis, kui teiegi

Nautige täispaindlikku pesupesemist. TimeManager® võimaldab vaid paari sammuga valida, kui kaua pesutsükkel kestab. Nii saavad teie lemmikriided puhtaks just siis, kui teile sobib. Viitkäivituse abil võite pesemise kuni 20 tunni võrra edasi lükata, et see sobituks teie päevakavaga.

UltraCare Eco pesumasin, mille kõrval on DelicateCare trummelkuivati

Pesu on hoitud ka pärast pesemist kuni kappi panemiseni

Pehme ja hästi hooldatud pesu saladus ei seisne vaid õige pesumasina valikus – pesu kuivatamine on sama tähtis kui selle pesemine. Meie ''DelicateCare'' pesukuivatid on suurepäraseks paariliseks ''UltraCare™ Eco'' pesumasinale. Innovaatiline soojuspumba tehnoloogia kuivatab pesu õrnalt madalal temperatuuril, kaitstes seda kahjustuste eest, mida võib põhjustada kõrgel temperatuuril kuivatamine. 

Värskelt kuivatatud särgid