EEG88600W

Integreeritud nõudepesumasin 60 cm 700 Seeria GlassCare

Toote andmed
hidden
Laos
hidden
Lisa ostukorvi

Meie kõige energiasäästlikumad nõudepesumasinad – säästavad ressursse, pakkudes samas laitmatuid tulemusi

EcoLine tootesarja nõudepesumasinad on meie oma klassi parimad energia- ja ressursitõhususe mudelid. Kõikidel masinatel on ressursse säästvad funktsioonid – meie A-klassi mudel säästab rohkem kui 30% energiat, pakkudes samal ajal laitmatuid tulemusi*.

*Arvutus põhineb A-klassiga (EEI 31,9) Electroluxi / AEG nõudepesumasinate energiatõhususe indeksil (EEI) võrreldes D-klassiga (EEI 49,9), mis annab EEI erinevuse väärtuseks 36%.
EcoLine
EnergiaklassA
Müratase (dB)43
Nõudekomplektid14
-
GlassCare®
GlassCare®
Satellite Clean®
Satellite Clean®
QuickSelect®
QuickSelect®
Toote andmed
Klaasid vajavad eriti õrna käsitsemist, eriti pesemisel. 700 GlassCare tootesarja nõudepesumasin kasutab SoftGrips süsteemi, mis hoiab teie hinnalisi klaase õrnalt paigal. SoftSpikes süsteem tagab samal ajal, et klaasid ei saaks kriimustatud ega puruneks.
Electrolux - Nõudepesumasin 60 cm - EEG88600W
SoftGrips ja SoftSpikes ei lase õrnadel klaasidel puruneda

Pehmed SoftGrips ja SoftSpikes hoidikud vabastavad teid vajadusest kulutada aega õrnade klaaside käsitsi pesemisele. Pehme materjal hoiab klaase õrnalt, kuid kindlalt paigal ja kaitseb neid pragude ning purunemise eest.

Electrolux - Nõudepesumasin 60 cm - EEG88600W
MaxiFlexiga saavad kõik söögiriistad korraga puhtaks

MaxiFlex sahtel on mõeldud eri suuruse ja kujuga söögiriistade paigutamiseks. Tänu kohandatavatele vaheseintele ja sügavale sahtlile saab vaevata masinasse panna suuri või veidra kujuga söögiriistu.

Electrolux - Nõudepesumasin 60 cm - EEG88600W
Jätkusuutlik nõudepesu lihtsasti

Jätkusuutlikud valikud on tehtud lihtsaks. Kasutage oma eelistatud tsükli valimiseks QuickSelecti puuteekraani liugurit ja Ecometer kuvab intuitiivsete roheliste ribade kaudu kõige säästvama programmi energia ja vee säästmiseks.

Electrolux - Nõudepesumasin 60 cm - EEG88600W
QuickSelect WiFi-ga. Ühendatud nõudepesumasina juhtimine teie nutiseadme kaudu

Meie ühendatud QuickSelect nõudepesumasinad võimaldavad nutikat ja säästvat nõudepesu. Hankige juhiseid õige programmi kohta mis sobivad teie nõudele ja valige, millal nõudepesumasin energiakulude vähendamiseks tööle panna. Rakendus teeb kokkuvõtte ja annab tagasisidet jätkusuutlikkuse kohta.

Electrolux - Nõudepesumasin 60 cm - EEG88600W
ExtraHygiene-funktsioon hävitab mikroobid

ExtraHygiene-funktsioon tagab maksimaalse puhtuse. Seade kasutab võimsat loputus-desinfitseerimistsüklit, milles kuumutatakse nõudepesumasin temperatuurini 69 °C. See garanteerib, et praktiliselt kõik nõudel olevad mikroobid saavad hävitatud.

*Testitud Micrococcus luteus'e ja MS2 bakteriofaagi suhtes väliskatses, mille viis 2021. aastal läbi Swissatest Testmaterialien AG (katsearuanne nr 20212029).
woman on couch with mobile phone
Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused