Toote andmed

Kompaktse 900-sarja veinikeldri abil saate veine hoiustada ka kõige väiksemas köögis. See mahutab sõltuvalt teie vajadustest kuni 18 pudelit temperatuuril 5 ° C kuni 20 ° C. Veenduge, et iga pokaalitäis, mille valate ja maitsete, oleks õigel temperatuuril.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Veinikelder, mis jahutab alati täiuslikult

Hoidke veini meie veinikeldris ideaalsel temperatuuril, iga kord sobiva klaasi saamiseks. Temperatuuri vahemikus 5 ° C kuni 20 ° C on lihtne valida, et saaksite veini täpset temperatuuri kontrollida.

18 pudelit, 1 veinikelder

Unustage ajad, mil külmikus polnud ruumi veinipeo kõigiks pudeliteks. Meie veinikeldrisse mahub korraga kuni 18 pudelit.

Sobivad erineva suurusega veinipudelid

See veinikelder mahutab ka tohutuid pudeleid, alates šampanja magnumitest kuni prosecconi. Absoluutse paindlikkuse jaoks mõeldud riiulid võivad mahutada mitmesuguste kujude ja suurustega pudeleid. Teil on alati ruumi oma lemmikjoogi jaoks.

Veinikelder, mis ulandub sujuvalt

Meie veinikelder sobib sujuvalt ka väikestesse köökidesse. Kompaktne disain ilma väljaulatuvate käepidemeteta tähendab, et see asub teiste seadmete kõrval samal tasapinnal. Ja kuna see loodi kogu valikut täiendama, näeb see suurepärane välja igas ruumis.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone