Toote andmed

Ultimate 800 Wet&Dry abil tõmmake tolmu ja moppige samal ajal. Suure jõudlusega juhtmeta tolmuimeja puhastab vaevata nii vedelikke kui ka kuiva mustust, olgu see siis tolm, lemmikloomade karvad või määrdunud plekid.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Nutikas mustuse tuvastamine. Lihtsam puhastamine

Puhastage mustus ja märjad plekid hõlpsalt nutika mustusetuvastusega. Wet&Dry puhasti tuvastab infrapunatehnoloogia abil mustuse ja reguleerib imemisvõimsust. Tõhusa veejaotusfunktsiooniga puhastage kleepuvad plekid.

Puhastab tõhusalt märjad plekid

Juhtmeta Wet&Dry tolmuimeja puhastab tõhusalt märjad plekid – alates kleepuvast ketšupist kuni kohvini, et tagada kõik-ühes puhastuskogemus.*

Kuivamisaeg põhineb ettevõttesisesel katsel puhtal ja kuival kõval põrandal, minimaalsel režiimil ja ühe üles-alla liigutusega. Ligikaudne toatemperatuur oli 23℃ ja õhuniiskus oli 50%.

Isepuhastuv otsik

Hoidke harjarulli puhastades käed mustusest vabad. Aktiveerides käepidemel oleva nupuvajutusega harjarull, pöörleb see samal ajal kui pesemiseks lastakse välja puhast vett, seejärel aktiveerub imemine, et sellest räpane vesi välja imeda.

Kuni 35 minutit* tööaega

Aku kestab ühe laadimisega kuni 35 minutit. Jätke pideva laadimise vaevaga hüvasti ja tervitage kuni 143m² muretut puhastamist.*

Tööaeg minimaalsel režiimil ja puhastuskatvus, mis põhineb sisemiste arvutuste põhjal minimaalsel režiimil, puhtal ja kuival kõval põrandal, ühe tõmbega iga ala katmiseks kiirusel 0,3 m/s.

Võimas imemisvõimsus – nii märgadel kui ka kuivadel pindadel

Tugev imemine tagab suure jõudluse nii märgade kui ka kuivade plekkide korral. Juhtmeta märg- ja kuivpuhastusvahend kogub kokku kuni 99% kuivast prahist* ja pühib tõhusalt maha vedelikud, et puhastuskogemus oleks laitmatu.

*Põhineb 3–7 mikromeetri suuruste osakeste kogumiskiiruse sisetestil. Katse tehtud riisi ja M3 standardsuurusega mutrite ja kruvidega.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone