Tõeliselt intuitiivne köögiseadmete sari

Tutvuge uue tipptasemel köögitehnika komplektiga, mis vürtsitab teie elu paljude uute maitsetega. Kasutage Electroluxi uusi intuitiivseid köögiseadmeid ja looge isikupärane ning kaasaegne köök, mis sobib täielikult teie nõudmiste ja toiduvalmistamise stiiliga.

Skandinaavia disain

Funktsionaalne ja lihtsasti kasutatav köögitehnika on täidetud uuendusliku tehnoloogiaga, mis tekitab tunde, nagu oleksite professionaalne kokk omaenda koduköögis. Avastage stiilne ja ergonoomiline uus intuitiivsete köögiseadmete sari, mille iga detail on täiuslikult täpne.

Lihtsate ja kasutajasõbralike seadmete iga pisiasi on korralikult läbi mõeldud. Meie rootsipärane disain on inimesekeskne, mis tähendab, et uute intuitiivsete köögiseadmete kasutamisel ei jää te kunagi hätta. Nendega toiduvalmistamine tähendab rõõmu ja naudingut, mis viib köögikogemuse täiesti uuele tasemele ning toob teie ellu uusi maitseid, roogi ja muljeid.

Intuitiivsed otsused

Uus Electroluxi köögiseadmete sari on intuitiivselt mõistetav ja seda on maksimaalselt mugav ning lihtne kasutada. Nüüd saate teha kodus süüa, kuid saavutada sealjuures sarnase taseme kui parimate restoranide tippkokad.

Jälgime tähelepanelikult uusi tehnoloogilisi saavutusi ja valime ainult funktsionaalsed, kvaliteetsed, keskkonnasõbralikud materjalid ning garnituurid. Meie skandinaaviapärane disain muudab seadmed mugavaks ja lihtsalt kasutatavaks. Garanteerime, et kui paigaldate uue intuitiivse sarja köögiseadmed oma kööki, muutub märgatavalt paremaks nii teie igapäevaelu kui roogade kvaliteet.

Seadmed, mis justkui mõtlevad teie eest

Ükskõik, kas otsite tipptasemel tehnoloogiat, et saavutada iga päev parimaid tulemusi, vajate pigem individuaalselt kohanduvaid seadmeid või lihtsalt ilusaid visuaalseid lahendusi - olete jõudnud õigesse kohta. Pakume laia valikut nutikat köögitehnikat, et saaksite valida, mis on parim just teie jaoks.

Juhendatud küpsetamine („AssistedCooking“)tähendab spetsiaalseid lahendusi, mis aitavad teil valmistada kodus isegi kõige keerukamaid toite. Maitsvad ja tippkvaliteediga road valmivad isegi siis, kui valmistate toitu paljudele sööjatele.

Meie uus köögiseadmete sari koosneb uuenduslikest ja paindlikest lahendustest, mis muudavad toiduvalmistamise lihtsamaks ja säästavad teie aega. Lisaks on see lihtsalt kauni välimusega ja sobib igasse kaasaegsesse kööki. Vaadake nüüd ja tehke oma valik.

Electroluxi uus intuitiivne köögiseadmete sari loodi klientide soovide täitmiseks

 • Flex Range
  Sobib hõivatud inimestele

  „Flex“ – paindlik toiduvalmistamine
  Maksimaalne mugavus ja aja kokkuhoid hõivatud inimestele

 • Pro Range
  Ideaalne entusiastlikele toiduvalmistajatele

  „Pro“ – ideaalne toiduvalmistamine
  Tipptehnoloogia kokakunsti austajatele

 • Sense Range
  Suurepärane perfektsionistidele

  „Sense“ - aitab teil süüa teha
  Imeline tulemus iga kord

Tutvuge uue, tõeliselt intuitiivse Electrolux köögiseadmete sarjaga

Ahjud

Kokk on siin, et teid aidata! Juhendatud küpsetamise („Assisted Cooking“) tehnoloogia toob teie kööki tõelise koka, et juhendada söögivalmistamist ja vastata ka trikiga küsimustele. Valige soovitud toit ja ahi reguleerib ise küpsetustemperatuuri ning -aja. Samuti võite lisada parimad retseptid lemmikretseptide hulka.

Pliidiplaadid

Nüüd saate süüa valmistada nagu kokk. Kasutajasõbralikud ja uuenduslikud induktsioonpliidiplaadid on just need, mida vajavad söögivalmistamisel ka kõige nõudlikumad gurmaanid. Pliit võimaldab lihtsat, kiiret ja turvalist toiduvalmistamist koos ajutise pausi-funktsiooniga.

Nõudepesumasinad

„QuickSelect“ nõudepesumasin muudab viisi, kuidas olete seni nõudepesumasinatest mõelnud. „QuickSelect“ tähendab, et nõudepesuprogrammi valimisel ei pea enam mõistatama, see on lihtne moodus kohandatud pesutsükli käivitamiseks. Valige tsükli aeg liuguriga ja lisage lisavõimalused vaid kerge puudutusega – see pole kunagi olnud lihtsam. Seejärel võtke istet ja laske masinal teha kõik ülejäänu. Pärast iga pesutsüklit on teie nõud täiesti puhtad ja kuivad.

Õhupuhastid

Nüüd saate keskenduda toiduvalmistamisele, mitte köögilõhnade vastu võitlemisele. Hob2Hood funktsioon tagab juhtmevaba ühenduse pliidiplaadi ja õhupuhasti vahel ning kohandab puhastuskiiruse vastavalt sellele, millist rooga valmistate.

Külmikud

Uurige rohkem

 • Valige omale täiuslik ahi

  Meie ahjude abil saavutate roogade valmistamisel iga kord suurepärased tulemused olenemata sellest, milline on retsept ja koostisosad. Ahjud on varustatud aurutehnoloogiaga, temperatuurianduriga ja mitmesuguste sisseehitatud küpsetusprogrammidega, mis teevad kogu töö ära. Selline ahi toetab loomingulisust ja julgete nüüd proovida isegi kõige keerulisemaid retsepte. Kinnitame teile, et tulemused on tõeliselt muljetavaldavad ja naudite mõnuga kõiki värskelt valmistatud toite.

 • Valige täiuslik pliidiplaat

  Electroluxi induktsioonpliidiplaadid on kõige tundlikumad ja usaldusväärsemad partnerid köögis. Induktsioontehnoloogia tagab kiire keetmise, reageerib nõude puudutusele kohe, lihtsustab nõudepesu ja pakub teile ohutut toiduvalmistamise kogemust. Tänu tunduvalt kiiremale keetmistehnoloogiale on meie pliidiplaadid suurepärased just neile, kes ei jõua ära oodata, millal vesi lõpuks keema hakkab.

 • Valige täiuslik nõudepesumasin

  Nõudepesumasina täitmine ja tühjendamine on paljude inimeste jaoks üks tüütumaid majapidamistöid. Meie saame aidata teil teha oma igapäevaseid majapidamistöid veidi mõnusamaks ja palju lihtsamaks, et teie saaksite keskenduda pigem loominguliste roogade valmistamisele.