Tõeliselt intuitiivne köögiseadmete sari

Tutvustame uut tipptasemel köögitehnika tootesarja, mis rikastab teie elu uute maitsetega. Electroluxi uued intuitiivsed köögiseadmed võimaldavad luua isikupärase ja kaasaegse köögi, mis sobib täielikult teie nõudmiste ja toiduvalmistamise harjumustega.

Skandinaavia disain

Lihtsasti kasutatav köögitehnika, mis on täidetud uuendusliku tehnoloogiaga, tekitab tunde, nagu oleksite professionaalne kokk oma koduköögis. Stiilne intuitiivsete köögiseadmete tootesari, mille iga detail on ideaalselt paigas.

Nende kasutajasõbralike seadmete iga millimeeter on läbimõeldud. Rootsipärane disain on inimesekeskne, mis tähendab, et uute köögiseadmete kasutamine on imelihtne. Toiduvalmistamine toob rõõmu ja naudingut ning jõuab uuele tasemele. Looge uusi maitseid, roogi ja muljeid.

Intuitiivsed otsused

Electroluxi uus köögiseadmete sari on intuitiivselt mõistetav ja seda on nii lihtne kasutada. Nüüd saate teha kodus süüa ja saavutada restoranitasemel tulemuse.

Jälgime tähelepanelikult uusi tehnoloogilisi saavutusi ja valime ainult kvaliteetsed ning keskkonnasõbralikud materjalid ja disaini. Skandinaaviapärane kujundus muudab seadmed lihtsasti kasutatavaks. Lubame, et uue intuitiivse köögiseadmete sarjaga muutub paremaks teie igapäevaelu ja toidu kvaliteet.

Seadmed, mis justkui mõtlevad teie eest

Olete õiges kohas, kui otsite enda kööki maailmatasemel tehnikat või just teie ruumidesse sobituvaid intuitiivseid seadmeid. Lai valik ja imeilus disain – leidke enda jaoks parim.

Electroluxi uue tootesarja juhendatud küpsetamise ehk Assisted Cooking funktsioon aitab teid samm-sammult ideaalse roani – isegi kõige keerulisemate retseptide puhul. Tipptasemel toidud, nagu valmistatud professionaalsete kokkade poolt.

Uuenduslikud ja mugavad lahendused säästavad teie aega ja võtavad vaeva igapäevaselt toiduvalmistamiselt. Lisaks sobivad kauni välimusega seadmed igasse modernsesse kööki. Leidke endale sobivaim variant.

Electroluxi uus intuitiivne köögiseadmete tootesari on loodud soovide täitmiseks

 • Flex Range
  Sobib hõivatud inimestele

  Flex – paindlik toiduvalmistamine
  Maksimaalne mugavus ja aja kokkuhoid

 • Pro Range
  Ideaalne entusiastlikele toiduvalmistajatele

  Pro – ideaalne entusiastile
  Tipptehnoloogia kokakunsti austajatele

 • Sense Range
  Suurepärane perfektsionistidele

  Sense - hõlbustab toiduvalmistamist
  Imeline tulemus iga kord

Tutvuge Electroluxi uue intuitiivsete köögiseadmete tootevalikuga

Ahjud

Assisted Cooking tehnoloogia toob teie kööki tippkoka, kes juhendab toiduvalmistamist ja vastab kõigile küsimustele. Valige soovitud toit ja ahi reguleerib ise küpsetustemperatuuri ja -aja. Parimad retseptid saab hõlpsasti lemmikretseptide alla lisada.

Pliidiplaadid

Pliidiplaadid

Valmistage restoranitasemel toite. Kasutajasõbralikud ja uuenduslikud induktsioonpliidid on abiks ka kõige nõudlikumatele gurmaanidele. Pliit tagab lihtsa, kiire ja turvalise toiduvalmistamise koos ajutise pausi funktsiooniga.

Nõudepesumasinad

Nõudepesumasinad

QuickSelect nõudepesumasin toob uued tuuled nõude pesemisse. Pesuprogrammi valimisel ei pea enam mõistatama, vaid QuickSeleck loob lihtsa mooduse sobiva pesutsükli käivitamiseks. Valige vaid ühe puudutusega programmi pikkus ja lisaseadistused. Seejärel laske masinal kogu töö teie eest ära teha. Iga pesutsükli järel on nõud ideaalselt puhtad ja kuivad.

Õhupuhastid

Õhupuhastid

Keskenduge toiduvalmistamisele, mitte köögilõhnadega võitlemisele. Hob2Hood funktsioon loob juhtmevaba ühenduse pliidi ja õhupuhasti vahel ning seadistab võimsuse vastavalt küpsetamise intensiivsusele.

külmikud

Külmikud

Hoidke toiduained kauem värskena. Tehnoloogiad, mis reguleerivad külmkappide niiskustaset ja ennetavad ülessulamist, tagavad toiduainete värskuse ka peale 7 päeva.

Tutvuge lähemalt

 • Valige endale täiuslik ahi

  Electroluxi ahjude abil saavutate roogade valmistamisel alati suurepärased tulemused, olenemata retsepti ja koostisosade keerukusest. Ahjud on varustatud aurutehnoloogia, temperatuuriandurite ja sisseehitatud küpsetusprogrammidega. Selline ahi toetab loomingulisust ja julgustab proovima ka kõige keerulisemaid retsepte. Kinnitame, et tulemused on muljetavaldavad ja nauditavad.

 • Valige endale täiuslik pliidiplaat

  Meie induktsioonpliidid on usaldusväärsed partnerid köögis. See tehnoloogia tagab kiire kuumenemise ja reaktsiooni ning pakub ohutut toiduvalmistamise kogemust. Tänu tunduvalt kiiremale keetmistehnoloogiale ei pea induktsioonpliidiga kunagi ootama, millal vesi lõpuks keema hakkab.

 • Valige endale täiuslik nõudepesumasin

  Nõudepesumasina täitmine ja tühjendamine kandideerivad kõige tüütumate majapidamistööde hulka. Electrolux saab aidata teil enda igapäevaelu hõlbustada, et saaksite koristamise asemel keskenduda imeliste roogade valmistamisele.