Toote andmed

UltraCare süsteemiga sisseehitatud pesumasin PerfectCare 800 kasutab pesuaine aktiveerimiseks ainulaadset eelsegamistehnoloogiat. See aitab teie riided madalamal temperatuuril puhtaks saada, kulutades vähem energiat nii, et teie riided kestavad kauem.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Pestes UltraWash programmiga 30 °C-ga, säästate kuni 30% energiat võrreldes 40 °C puuvillase programmiga.

Meie UltraWash programm pakub tänu meie eelsegamistehnoloogiale suurepäraseid puhastustulemusi isegi temperatuuril 30 °C vähem, kui ühe tunni jooksul. Samuti säästate kuni 30% energiat võrreldes 40 ºC puuvillase programmiga. Leebe riiete – ja keskkonna suhtes.

Suurepärane riidehooldus vaid nutitelefoni toksates

Rakendusega MyElectrolux saate oma pesuseadmeid nutitelefoni abil distantsilt juhtida. Kasutage rakendust Care Advisor, et saada ekspertnõuandeid selle kohta, kuidas, kuidas oma riideid parimal viisil pesta. MyFavourites funktsioon salvestab seaded sageli kantavate riiete jaoks.

Värskendage riideid ja neutraliseerige lõhnad* FreshScent programmiga

Nautige äsjapestud riiete värskust, säästes samal ajal vett. Värskendades oma riideid auruga, saate 25 minutiga neutraliseerida lõhnad* ja vähendada kortse. Veelgi suurema värskuse saamiseks lisage FreshScent auruprogrammile meie lõhnaainet.

* Sõltumatu katse näitab sigaretisuitsu lõhna neutraliseerimist Steam Refresh-tsükliga.

Säästke SensiCare süsteemiga kuni 30%* aega, vett ja energiat

SensiCare süsteem sobitab iga programmi sätted pesukogusega. Nutikad andurid vähendavad tõhusaks pesemiseks kuluvat aega, vett ja energiat kuni 30%* – ilma riiete tarbetu kulumiseta.

*SensiCare süsteemiga optimeeritud 30 °C puuvillase tsükli aja, vee ja energiatarbimise ettevõttesisene katse 1 kg pesukogusega vs maksimaalse pesukogusega.

Nautige rahulikku kodu meie vaikse pesumasinaga.

Meie madala müratasemega integreeritav pesumasin on loodud töötama vaikselt kapiukse taga. See tähendab, et saate tsükli käivitada, säilitades samal ajal rahuliku ja vaikse keskkonna kõigi muude tegevuste jaoks.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.