Toote andmed

Aurujaamaga Refine 600 pole mõistatamiseks ruumi. Lihtsalt valige riie ja triikraud rakendab kiiresti suurepärase auru ja kuumuse segu. Ja veendumaks, et ükski korts ei jääks märkamata, juhendab esituli teed.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Triikimine ilma mõistatamata

Lihtsalt valige kangas ja ülejäänu teeb triikraud. Auru ja kuumust ideaalsel tasemel kombineerides pole teil kunagi vaja muretseda, kas saate või ei saa õrnu kangaid triikida.

Esituli näitab teed

Alati sisse lülitatud, valgustab esituli triigitavaid riideid heldelt, tagades märksa tõhusama töö. Ükski korts ei jää märkamata.

Minutiga valmis

Electroluxi Refine 600 aurujaam tagab kiiresti siledad tulemused: üleskuumenemine võtab kõigest 60 sekundit. Säästke aega ilma tulemusi ohverdamata.

Kriimustuskindel tald

Nautige siledalt kulgevat triikimist kriimustuskindla RESILIUM™ Ski 221 talla abil. See jaotab auru ühtlaselt, hõlbustades triikimist kõigis suundades.

Kolmekordse puhastuse funktsioon

Meie veepehmendussüsteemis on liidetud pehme vee aktivaator ja funktsioon FlushClean, mis hoiab auru puhta ja pehmena, pikendades toote eluiga. Elektrooniline meeldetuletus annab teada, millal aktivaator on vaja asendada.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.