Toote andmed

Aurujaamal Renew 800 on programmid teie iga soovi täitmiseks. Tänu patenteeritud tehnoloogiale PrecisionCare™ ei pea triikimisel enam ehku peale minema. Sisseehitatud esilamp on ühendatud nutika termostaadiga, tagades iga kanga jaoks sobiva temperatuuri ja ideaalse nähtavuse. Ükski korts ei jää märkamata.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Triikraud - E8SI1-8EGM

Ideaalne temperatuur ilma ehku peale minekuta

Spetsiaalsed programmid tagavad iga kanga puhul õige temperatuuri ja aurukoguse. Kui digitaalne aurujaam saavutab õige temperatuuri, lülitub esilamp sisse. Tänu patenteeritud tehnoloogiale PrecisionCare™ ei pea triikimisel enam ehku peale minema.

Electrolux - Triikraud - E8SI1-8EGM

Ülerõivaste hooldusega olete alati kaitstud

Hoolitsege oma lemmikülerõivaste eest täpselt õige temperatuuriga. See taasaktiveerib materjali vetthülgavad omadused, et püsiksite kauem kuivana. (Vetthülgavatele üleriietele parem kui vaid õhu käes kuivatamine.)

Electrolux - Triikraud - E8SI1-8EGM

Kolmekordse puhastuse funktsioon

Meie veepehmendussüsteemis on liidetud pehme vee aktivaator ja funktsioon FlushClean, mis hoiab auru puhta ja pehmena, pikendades toote eluiga. Elektrooniline meeldetuletus annab teada, millal aktivaator on vaja asendada.

Electrolux - Triikraud - E8SI1-8EGM

Pritsmevaba veega täitmine

Vältige veega ladistamist, täites 370 ml veepaaki tagant lehtri kaudu.

Electrolux - Triikraud - E8SI1-8EGM

Triikige auruga nii, nagu teile meeldib

Saage parim triikimistulemus, kasutades korraga kuumust, auru ja survet, mida pakub kriimustuskindel tald RESILIUM™ Ski 500. See jaotab auru ühtlaselt, tagades sujuvama triikimise. Tellitav aurufunktsioon väljastab auru just siis, kui seda vajate, ja sinna, kuhu soovite.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.