Toote andmed

Triikimislaud toetab rõivaste kortsude eemaldamist. Sisseehitatud ja reguleeritav – nii horisontaalses kui vertikaalses asendis – laud tagab parema tulemuse ja riiete eest hoolitsemise.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

MEIE PAINDLIKU OTSIKUGA JA TALLAPLAADIGA AURUTAGE LIHTSALT

Vastupidava otsiku ja Glissium™ tallaga pole rõivaste aurutamine probleem. Kriimustuskindel ja kergesti libisev disain tagab mugava kasutamise optimaalseks aurutamiseks.

EEMALDAGE AURUGA RIIETELT KUNI 99,99% BAKTERITEST*

Rohkem kui lihtsalt riiete kortsude eemaldamine, aur võib rõivaid värskendada ja puhastada, eemaldades 99,99% bakteritest 1 minuti jooksul. Nüüd saate aurutades kauem oodata, enne kui pesete – hoides samal ajal riideid ja keskkonda.

*SGS poolt läbiviidud test, mis põhineb Hiina rõivaaurutite standard QB/T 5200-2017 testil novembris 2021 bakteritüüpidele: Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™) ja Candida albicans (CICC® 1965™) 1-minutilise aurutamisajaga temperatuuril üle 95 °C.

KUUS AURUSEADISTUST TAGAVAD TÄPSE, SIHTLIKU RIIETE HOOLDUSE

Olenemata kangast töödeldakse teie riideid alati korralikult kuue auruseade ja Eco funktsiooniga. Alates puuvillast kuni akrüülini saate valida iga rõiva jaoks sobiva tundlikkuse, mis tagab täpse ja rafineeritud aurutamise.

SUUREMA VEEPAAGIGA SAATE KAUEM AURUTADA

Suurema veepaagiga saate kauem aurutada. 2,5-liitrine maht tagab pikema aurutamisaja ja probleemideta täitmise. Täielikult eemaldatav, seda on palju lihtsam kasutada kui fikseeritud paaki.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.