Toote andmed

Tugevat või nõrka aurufunktsiooni ning kuumutatavat talda kasutades saate ka kõige paksemaid rõivaesemeid tõhusalt aurutada. Kaks aurufunktsiooni tagavad kortsude kiirema eemaldamise ning rõivaste pikema värskuse.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Eemaldab kuni 99,99% bakteritest.*

Värskendage kostüümi pärast tööpäeva enne õhtusöögile minekut või andke uut elujõudu kapinurgast leitud rõivaesemetele. Aurutamine on kiire ja lihtne viis rõivaste ellu äratamiseks pesukordade vahel.

* 2020. aasta septembris SGS-i poolt läbi viidud üle 120 °C temperatuuriga üheminutilise aurutamise katse, mis on kooskõlas rõivaaurutitele kehtiva Hiina standardiga QB/T 5200-2017 ja milles kasutati järgmisi bakteritüüpe: Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™), Candida albicans (CICC® 1965™).

Sujuv ja vaevatu aurutamine.

Sujuvalt libisev tald silub rõivaid õrnalt ja efektiivselt. Tänu nutikale disainile ja keraamilisele GLISSIUM™-tallale pole tarvis muretseda teravate nurkade pärast, mis kangast kahjustada võiksid. Kui soovite veelgi tõhusamat aurutamist, kasutage päästikulukku, et käsi pingest vabastada.

Eemaldatav veepaak.

Käsiauruti Refine 700 eemaldatav veepaak teeb elu veelgi kergemaks. Saate selle pärast eemaldamist otse kraanist täita ning seejärel hõlpsalt tagasi seadme külge kinnitada.

Lisatarvikud paremaks hoolitsemiseks.

Spetsiaalsed lisatarvikud võimaldavad aurutada hõlpsalt ka paksu kangast ning kaitsta kaunistusdetaile nagu pärleid ja litreid. Kaks-ühes kinnaskott kaitseb kätt kuuma auru eest ning teeb seadme hoiustamise lihtsaks.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.