Toote andmed

CycloneCare koos 3DSense tehnoloogiaga hoolitseb teie riiete eest väga põhjalikult. Nüüd saavad teie õrnad siidipluusid, villased džemprid ja paksud mitmekihilised jakid ühtlaselt kuivaks. See eriline trummelkuivatus hoolitseb õrnalt ja pidevalt kõigi teie riiete eest.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Kaitseb soojapidavust ja välimust*

Meie unikaalse 3DSense tehnoloogiaga saavutate võrreldamatud kuivatustulemused. Riidematerjali analüüsides valitakse automaatselt sobivaimad seaded, et saavutada ühtlased tulemused. Alates siidist kuni villasteni – kõik riided jäävad ilusad ja mõnusad. Isegi sulejoped säilitavad soojapidavad omadused kuni 30% paremini kui õhkkuivatusega.

* Säilitab sulejopede väljanägemise ja termoisoleerivad omadused 30% paremini võrreldes õhu käes kuivatamisega.

Ei tõmbu kokku.* Ei veni välja.

Meie DelicateCare -süsteem kohandab seadme temperatuuri ja trumli liikumist, et tagada alati sobivaim hooldus. Riiete kvaliteet jääb püsima.

* Villased esemed ei tõmbu kokku. Võrreldav lamekuivatusega

Segapesu pesemine on MixCare'iga lihtne

Ühendatuna sobiva 900 seeria pesumasinaga, peseb MixCare 5 kg pesu vähem, kui kolme tunniga. Võimas, kuid õrn pesemine muudab selle sama efektiivseks, kui pikemad tsüklid. Ja sorteerimine ei ole vajalik, kuna puuvilla ja sünteetikat saab otse trumlist trumlisse teisaldada ja koos kuivatada.

Kõrvaldab kuivatamise käigus üle 99,9% bakteritest ja viirustest*

Swissatesti sertifikaadiga hügieenitsükkel töötab temperatuuril üle 60 °C, kuivatades ja samal ajal rõivaesemeid desinfitseerides ning eemaldab 99,9% bakteritest ja viirustest.* Nüüd saate tekke, patju ja riideid julgelt kuivatada.

* Candida albicansi, MS2 Bacteriophage ja Escherichia colii suhtes - sõltumatud testid teostas 2021. aastal Swissatest Testmaterialien AG (katsearuanne nr 20212038).

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.