Toote andmed

Teie mõningase kaasabiga aitab meie mikroplasti filter vähendada sünteetiliste riiete pesemisel heitvette sattuvate mikroplastkiudude kogust.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Fiter püüab kinni sünteetikast eraldunud > 45 μm mikroplastkiududest kuni 90%*

Meie mikroplasti filter aitab vältida teie sünteetilistest rõivastest eraldunud mikroplastkiudude sattumist heitvee hulka.

* Filtreerimisvõime mõõtmiseks kasutati ettevõttesisest katsemeetodit ning polüpuuvilla ja polüestri segumaterjale tsüklis Synthetics 40 °C.

Peab olema kindlalt seinale kinnitatud.

Komplektis on kruvid, mille abil kinnitatakse mikroplasti filter kindlalt pesumasina kõrvale seinale. Seda ei ole vaja pistikupessa ühendada, kuna see töötab veesurve abil.

Sobib teie pesupesemisharjumustega

Kui mikroplasti filtrit on vaja puhastada, süttib indikaator. Kui see teavitab puhastamisvajadust pesutsükli ajal, võite esmalt pesutsükli lõpuni teha ning puhastada mikroplasti filtrit enne järgmist pesu.*

* Kui indikaator näitab puhastamisvajadust, siis vesi juhitakse filtrist mööda ja mikroplastkiude ei filtreerita.

Regulaarne puhastamine tagab selle optimaalse toimivuse

Regulaarsel puhastamisel töötab mikroplasti filter optimaalselt, kuni on vaja kassett välja vahetada. Kaasas on tasuta puhastushari. Visake kogutud mikroplastkiud õigesse prügikasti.

Vähemalt 50% kogu mikroplasti filtrist on valmistatud taaskasutatud plastist

Vähemalt 50% kogu mikroplasti filtris olevast plastist pärineb taaskasutatud materjalist.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.