Toote andmed

Õhupuhastiga pliidiplaat 600 Bridge on induktsioonpliidiplaat, millel on integreeritud õhupuhasti, et teil oleks köögi kavandamisel rohkem vabadust. Liitefunktsioon võimaldab liita 2 keeduvälja üheks suureks keeduväljaks, et kasutada suuremaid kööginõusid (nt planchapanni).

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Sillafunktsioon ühendab keedualad, et tekitada küpsetamiseks rohkem ruumi

Sillafunktsiooniga saate liita kaks eraldi keeduvälja üheks suureks keedualaks. Tänu temperatuuri- ja ajaseadete automaatsele kohandamisele sobib see variant ideaalselt planchadele või suurtele küpsetusnõudele.

4 individuaalselt reguleeritavat keeduvälja annavad rohkem küpsetamisrõõmu

Kõiki 4 keeduvälja saab reguleerida hõlpsalt individuaalselt ning neile saab seada ka eraldi taimerid. Igal keeduväljal on 9 võimsustaset ning muude funktsioonide hulgas on nt Power Boost, Active Touch, lapselukk ja Hob2Hood.

Kaks-ühes filter värskema värskema köögiõhu nimel

Kaks-ühes filter sisaldab nii söe- kui ka rasvafiltrit, et hoida õhku köögis puhtana. Eemaldatavat filtrit on lihtne nõudepesumasinas pesta ja ahjus uuendada, et see kestaks kaua.

Väljatõmbeseade reguleerib automaatrežiimiga automaatselt

Keskenduge toiduvalmistamisele tänu väljatõmbeseadmele, mida reguleeritakse automaatselt võimsuse suurendamisel või vähendamisel. Automaatse režiimi väljatõmbetehnoloogia võimaldab teil keskenduda toiduvalmistamisele, samal ajal kui teie pliit ja väljatõmbeseade sujuvalt teie heaks töötavad.

Võimendusfunktsioon võimaldab puhastada köögiõhu kiiresti

Vajutage lihtsalt õhupuhastil olevat võimendusfunktsiooni nuppu, et aktiveerida võimas väljatõmme. See aktiveeritakse 10 minutiks, et puhastada köögiõhk kiiresti liigsest suitsust ja aurust.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone