Toote andmed

Nautige krõbedaid friikartuleid või köögivilju väiksema õlikogusega, kasutades pliidil spetsiaalset AirFry seadistust ja alust. Traatrest võimaldab kuumal õhul ahjus pidevalt ringi liikuda, et küpsetada toit krõbedaks ja täiuslikuks.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Krõbedam ja tervislikum toit AirFryga

Nautige krõbedaid friikartuleid või köögivilju väiksema õlikogusega, kasutades pliidi spetsiaalset AirFry seadistust ja ahjupanni. Võrgust ahjupann võimaldab kuumal õhul ahjus ringi liikuda, et küpsetada toit krõbedaks ja täiuslikuks.

Toiduvalmistamine mitmel tasandil. Valmistage ühe korraga rohkem

Mitmetasandilisel toiduvalmistamisel tagab täiendav ringküttekega, et teie toidud on täiuslikult küpsed isegi siis, kui need paigutatakse samaaegselt kahele küpsetusplaadile.

Täpsed seaded meie LED-taimeri ekraaniga

Meie LED-taimeri ekraani aitab teil kõigil oma roogadel silma peal hoida. Valige täpsed küpsetusajad ja jälgige, kuidas teie toidud valmivad. Ahju üle suurema kontrolli saavutamine aitab teil toiduvalmistamisele hoopis loovamalt läheneda. 

Soojustkiirgav pliidiplaat – kiiremaks küpsetamiseks

Soojustkiirgava pliidiplaadi hõlpsalt puhastatavad keraamilised keeduväljad kuumenevad kiiresti ja täpselt ning teevad toiduvalmistamise muretuks.

Electrolux - Elektripliit - LKR64021AX

XXL-mahutavus annab ahjus rohkem ruumi

XXL-mahutavus teie ahju sisemuses võimaldab küpsetusaega maksimaalselt ära kasutada. Suurem tõhusus tähendab, et saate oma toitudest rohkem kasu ja võite toetuda oma retseptidele, et vajadusel serveerida suuremale seltskonnale.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone