Toote andmed

Tehke oma toiduvalmistamise kogemus Hob2Hoodiga sujuvamaks. Koheselt reageeriv pliidiplaat lülitab automaatselt sisse ja reguleerib õhupuhasti valgustust ning ventilaatorifunktsioone, võimaldades teil keskenduda kõige olulisemale, toiduvalmistamisele.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Hob2Hood teeb tööd, kui küpsetate

Hob2Hood on juhtmevaba ühendus pliidi ja õhupuhasti vahel, mis reguleerib automaatselt õhupuhasti tööd vastavalt teie toiduvalmistamistemperatuurile. See funktsioon reageerib koheselt ja tagab, et köögis on alati lisaabi.

Õige pliit – lihtne, kiire ja turvaline

Induktsioontehnoloogia edastab kiiresti ja täpselt soojuse, samas kui ümbritsevad alad jäävad jahedaks ja ohutuks. Samuti reageerib see koheselt temperatuurimuutustele. Ja sile pind muudab selle kergesti puhastatavaks.

Krõbedam ja tervislikum toit AirFryga

Nautige krõbedaid friikartuleid või köögivilju väiksema õlikogusega, kasutades pliidi spetsiaalset AirFry seadistust ja ahjupanni. Võrgust ahjupann võimaldab kuumal õhul ahjus ringi liikuda, et küpsetada toit krõbedaks ja täiuslikuks.

Pehmelt sulguv uks – sujuvaks, suurepäraseks tundeks

Pehmelt sulguva ukse süsteem võimaldab teie pliidi ukse sulgeda jõupingutusteta. Pehme, ning vaikne liikumine tagab suurepärase tunde.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

 

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone