Toote andmed

Hoidke veine professionaalselt ka kõige pisemas köögis. Nimelt kompaktse veinikülmutiga 900-sarjast, milles saab hoida kuni 18 pudelit temperatuuril 5 kuni 20 °C – olenevalt vajadusest. Nii tagate, et iga klaasitäis on välja valades, loksutades ja maitstes alati õige temperatuuriga.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Integreeritav veinikülmik - KBW5X

Veinikülmik jahutab alati ideaalselt

Hoidke veini meie veinikülmikus ideaalse temperatuuri juures, et saaksite alati imelise klaasitäie. Saate lihtsasti valida vahemiku 5 °C kuni 20 °C, et vein oleks teile täpselt sobiva temperatuuriga.

18 pudelit, üks veinikülmik

Ärge muretsege selle pärast, et õhtusöögi kõrvale ostetud vein ei mahu külmikusse ära. Meie veinikülmikusse mahub korraga kuni 18 pudelit.

Electrolux - Integreeritav veinikülmik - KBW5X

Mis tahes suurusega pudeleid mahutav veinikülmik

Veinikülmikutesse mahuvad ka suured pudelid, šampanjast Prosecconi. Lõputut paindlikkust pakkuvad riiulid võimaldavad hoiule panna igasuguse kuju ja suurusega pudeleid. Te leiate oma lemmikjoogile alati ruumi.

Üleminekuteta integreeritav veinikülmik

Meie veinikülmik mahub hästi ka väikesesse kööki. Ilma väljaulatuvate käepidemeteta kompaktne disain sobib ühtlaselt teiste seadmete kõrvale. Kuigi külmik loodi tervikliku sarja osana, näeb see tõeliselt hea välja igal pool.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

 

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone