Toote andmed

Infispace Gourmet pann röstimiseks ja küpsetamiseks.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Küpsetage kõik toiduained ühel pannil. Infispace Gourmet pann on loodud toitudele, mis vajavad rohkem ruumi, nagu näiteks lasagne, praad, kala või moussaka. Ka erilised küpsetamismeetodid nagu veevannil toidu valmistamine, pošeerimine või ahjus röstimine on selle panniga võimalikud. Mittenakkuv pealiskiht teeb panni hõlpsasti puhastatavaks. Mõõdud: 46.6 x 38.5 x 6.6 cm

Why choose the Infinite Chef Collection?

Designed with professional chefs, our premium cookware has something special to offer for every technique. Promising long-lasting performance and complete with a beautifully reflective steel finish, the new Infinite Chef cookware impresses in any kitchen. Engineered with outstanding materials, a multi-layer build and energy efficiency in mind.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas olete juba toote omanik?

Registreerige toode oma kasutuskogemuse parendamiseks. Või ka kasutajatoe, varuosade ja tarvikute leidmiseks - selleks klõpsake allolevatel linkidel.

Registreerige toode Tugi
vaade rannale ja kaljudele