Toote andmed

Pitsaküpsetuskomplekt: küpsetuskivi, lõikur ja labidas.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

AEG - Pitsakomplekt - A9OZPS1

Käsitööna valminud pitsa. Professionaalne tulemus

AEG pitsakivi viib teid otse Itaalia kööki. Vastupidav looduslik kivi hoiab ja levitab kuumust väga hästi, mis tähendab, et pitsa valmimisel tagatakse parimad maitsed ja tekstuur. Nii saavutate tõeliselt professionaalse tulemuse.

Küpseta. Viiluta. Serveeri. Läbimõeldud sammud

AEG pitsakomplektiga pole tõelise meistriteose valmistamine mingi kunst. Kasutage sujuvaks küpsetamiseks vastupidavat looduslikku kivi. Libistage pitsa puidust labida abil taldrikule. Viilutage roostevabast terasest lõikuriga ja serveerige.

AEG - Pitsakomplekt - A9OZPS1

Ühtlane kuumus. Püsivalt suurepärased tulemused

Vastupidav looduslik kivi saavutab kõrge temperatuuri kiirelt ja ühtlaselt. See on platvorm põhjalikult ja ühtlaselt valmiva pitsa saavutamiseks. Seega saavad nii kate kui ka põhi, nii maitsed kui ka tekstuur täiusliku tulemuse.

Why choose the Infinite Chef Collection?

Designed with professional chefs, our premium cookware has something special to offer for every technique. Promising long-lasting performance and complete with a beautifully reflective steel finish, the new Infinite Chef cookware impresses in any kitchen. Engineered with outstanding materials, a multi-layer build and energy efficiency in mind.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas olete juba toote omanik?

Registreerige toode oma kasutuskogemuse parendamiseks. Või ka kasutajatoe, varuosade ja tarvikute leidmiseks - selleks klõpsake allolevatel linkidel.

Registreerige toode Tugi
vaade rannale ja kaljudele