Toote andmed

Külmiku optimaalseks toimimiseks on oluline selle filtrit vahetada. See aktiivsöefilter filtreerib külmikus olevat õhku ja eemaldab lõhnad. See hoiab toidu kauem värskena ja võimaldab tugevalõhnalisi toiduaineid (nagu nt juust ja sibulad) asetada teiste toiduainete lähedale ilma, et nende maitse või lõhn saaks rikutud. Kasutusel Clean Air Controli, Taste Guardi ja Antibak Plusiga.

Arvustused

Tere tulemast! See on teie ala. Avaldage arvamust. Soovitame Teil seda teistega jagada.

Kirjutage arvustus külalisena või ja kirjutage arvustus

{{ props.errorNickname }}

Näitame seda koos tagasisidega. Palun ärge kasutage enda täisnime, vastasel juhul ei saa me seda avaldada

Vajame teie e-posti aadressi arvustuse valideerimiseks

{{ props.errorEmoji }}

Kõige kasulikum kommentaar või tagasiside keskendub kvaliteedile, disainile ja seadme väärtusele. Kui teil on tagasisidet teeninduse, transpordi või paigalduse kohta, võtke lahkesti ühendust seda korraldanud teeninduskeskusega. Kommentaare modereeritakse enne avaldamist. Rohkem informatsiooni: Kommenteerimise juhendid ja reeglid.

Peate nõustuma tingimustega

Kõige uuemad

Viimased

Väga kasulik

Kõrgeim hinnang

Madalaim hinnang

Arvustused teistes keeltes Tõlgitud arvustused

5
Tõlke originaalkeel: poola
jarosky 12 jaanuar 2016

Hea valik

See sobib ideaalselt minu vanasse mööblisse eelmisest külmkapist-sügavkülmast. Võib-olla pole teada, kui lahe, kuid sellel on kõik vajalik, ülemisele riiulile siseneb suur pott ja ma ei pahanda ühtegi väljaulatuvat elementi nagu teistes mudelites - mõnda turbiini, valgustit, filtrit või mida iganes. Korralik energiakulu - kindlasti väiksem kui eelmises eksemplaris. interjööri konfiguratsioon - ok, saate seda üsna vabalt (ergonoomiliselt) oma vajadustele kohandada. Ma soovitan.

 • Disain
  5
 • Funktsioon
  5
 • Kvaliteet
  4
 • jarosky soovitab seda toodet

Tõlke lahtiütlus

See arvamus on kirjutatud sarnasele tootele või on pärit mõnelt meie kodulehelt teises riigis.

 • Disain
  5
 • Funktsioon
  5
 • Kvaliteet
  4
 • jarosky soovitab seda toodet

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas olete juba toote omanik?

Registreerige toode oma kasutuskogemuse parendamiseks. Või ka kasutajatoe, varuosade ja tarvikute leidmiseks - selleks klõpsake allolevatel linkidel.

Registreerige toode
vaade rannale ja kaljudele