Pure F9

Pure F9

Tere Eesti,

Saage tuttavaks Pure F9, enneolematu tolmuimejaga. Rootslastele ei meeldi hoobelda, aga arvame, et see on meie seni parim tolmuimeja  – ja me oleme selle valdkonnaga tegelenud juba 100 aastat. See on nii võimas ja mitmekülgne, et laseb teil ühe laadimisega puhastada terve kodu *. Meie arvates on see tolmuimemise täiesti uus määratlemine. Mida arvate teie?

*Puhastab ühe laadimisega kuni 80 m2 põrandat maksimaalsel võimsusel  ja täidab Euroopa Komisjoni määrust (EU) Nr 666/2013tolmuimejate ökodisaini nõuetele.

Pure F9 teie jaoks

Millised ka ei oleks teie vajadused, leidub sobilik Pure F9 ka teie jaoks

Disainitud tänapäevastele vajadustele vastavaks.
Eemaldage oma kodust loomakarvad ja selle lõhnad tolmuimejaga, mis on disainitud tänapäevaseid vajadusi silmas pidades.
Disainitud tänapäevaseid vajadusi silmas pidades. Tolmuimeja püüab kinni tolmu ja puhastab väljalastava õhu viies astmes, seejuures filtreerides esmaklassiliselt peentolmu, aidates sel viisil oluliselt kaasa teie kodu hügieenile ja õhupuhtusele.

Parim mõlemast maailmast

Oleme kombineerinud tavatolmuimeja tõhususe ja tulemused juhtmeta tolmuimeja lihtsusega. Tulemuseks laitmatult puhas kodu ühe laadimisega. * See on tugev ja mitmekülgne ning võib olla ainuke tolmuimeja, mida majapidamises vajate.

*Maksimumvõimsusel puhastab see kuni 80 m2 põrandat ühe laadimisega ja täidab sellega  ELi määruse  2009/125/EC ökodisaini nõuded tolmuimejatele.

Konkurentsitu mitmekülgsus

Unikaalse ning paindliku põhiosaga tolmuimeja abil on teil igakülgsed võimalused oma kodu viimase kui sentimeetri puhastamiseks- madala mööbli alt kuni lae kõrgete nurkadeni. Pure F9 on kohandatav kõigi pindade ja mööbliesemete puhastamiseks, seda tänu väljatõmmatavale voolikule ja kolm-ühes otsakule. 

Ergonoomiline disain

Parim kõrgus kõigile. Pure F9 teleskoopilise toru abil saate kõrgust reguleerida vastavalt soovile ja vajadusele. Seadme unikaalne libistatav põhiosa ning madal raskuskese teevad Pure F9  kerge ja lihtsasti manööverdatava - see tolmuimeja on täiuslikus tasakaalus. 

Tehke paus - kus iganes

Pure F9' seisab ise püsti. Nii saate seda mugavasti parkida püstises asendis millal aga vaja, ning võite jätkata kohe, kui soovite. 

Tolmul pole kusagile peitu minna

Otsaku ere valgusriba valgustab isegi mikroskoopilisi ebemeid teie kodus, nii ei saa te neid mitte märgata, sealhulgas valgustab see tolmu pimedaid peidukohti mööbli all. 

Automaatfunktsioon

Intelligentne võimsus ja tulemuslikkus. Pure F9's automaatfunktsioon ***  - arenenud elektroonika reguleerib automaatselt õhuvoogu ja imemisvõimsust olenevalt pinnast, mida puhastate ja optimeerimaks tolmu kättesaamist.  

*** saadaval valitud mudelitel.

Meie Pure F9 mudelid

Hoidke õhk oma kodus puhtana. Sel mudelil on automaatfunktsioon ning kolm-ühes otsak, voodiotsak ja õrn otsak.
Eemaldage loomakarvad ja -lõhnad. Sel mudelil on automaatfunktsioon ja kolm-ühes otsak, spetsiaalne otsak koduloomaomanikele ja õrn kummiotsak.
Sel mudelil on automaatfunktsioon ja kolm-ühes otsik.