Fikseeritud hinnaga remont

Fikseeritud hinnaga remont

Tellige Electroluxi või AEG kodumasinate fikseeritud hinnaga remonditeenus, mille puhul lisatasusid ja -kulusid kartma ei pea. Hind sisaldab tehniku külastust ja seadme remonti, kasutades originaalvaruosi.

Remondi hind 165 eurot (sisaldab käibemaksu)

Teenust pakutakse pesumasinatele, kuivatitele, nõudepesumasinatele, ahjudele, pliidiplaatidele ja sisseehitatud kohvimasinatele.

Teenus on saadaval ainult Tallinnas ja Pärnus.

 

Kuidas teenus töötab?

Kas teie Electroluxi, AEG või Zanussi seadmel, millel on garantiiaeg lõppenud, kuid mis ei ole vanem kui 10 aastat, esineb rikkeid? Tellige selle remont fikseeritud hinnaga.

Fikseeritud hind kehtib ühe toote remondile

Millised on selle eelised?

 

Tavahoolduse puhul oleneb hind remondi keerukusest, hooldustehniku külastuste arvust ja varuosade kasutamisest, fikseeritud hinnaga remondi puhul ei pea arvestama ühegagi neist. Teenuse eelised:

  • Fikseeritud ja seega kindel remondihind. Kõik remondiga seotud kulud on juba hinna sees, st tehniku külastus, defektide diagnostika, seadmete võimalik transport volitatud teenindusse ja tagasi, samuti remont ise (sh töö ja kasutatud varuosad) ning kõik muud tehniku väljasõidud juhul, kui remonti esimesel külastusel ei toimu.
  • Eksperthinnang ja remont volitatud teeninduses.
  • Garantii, et kasutatakse originaalvaruosi.
  • Kogu remondisumma tagastamine, kui seadet ei ole võimalik parandada.

 

Erijuhtumid

Kui meister avastab visiidi käigus lahknevusi teatatud remondiga, siis peetakse kinni meistri väljasõidu tasu summas 41,10 EUR (koos käibemaksuga). Tutvuge teenuse "Fikseeritud hinnaga remont" osutamisel kehtivate teenuselepingute üldtingimustega.

Kuidas tellida?

Teenust ja tehniku külastust saate tellida mitmel viisil:

  • Helistades meie klienditeeninduse telefonil 665 0030.
  • Saates e-kirja info.eesti@electrolux.com ja kirjutades teemareale "Tellimus – fikseeritud hinnaga remont". Lisage e-kirja oma kontaktandmed, seadme number (PNC) ja mudeli- ning seerianumber. Saate lisada ka foto tootmismärgisest.

Pärast fikseeritud hinnaga remondi taotluse saamist ja kinnitamist saate infot makse sooritamise kohta internetis.

Pärast makse laekumist edastame teie taotluse piirkondlikule volitatud teeninduskeskusele, kes võtab teiega ühendust ja lepib kokku meistri külastuse kuupäeva.