Electroluxi WellQ mudelid

4,9

4,9(1073  Hinnangud )

 • • Mitmekülgne.
 • • Alati käepärast
 • • Jõudlus ei vähene ka pikemal töötamisel
 • • Ergonoomiline disain erinevatel tasapindadel töötamiseks
 • • 5-astmeline õhu filtreerimine
4,9

4,9(507  Hinnangud )

 • • PowerPro_otsik siledatele põrandatele
 • • Tööaeg kuni 50 minutit
 • • Lisad: nurgaotsik, tolmuhari, BrushRollClean ™-funktsiooniga otsak
4,8

4,8(598  Hinnangud )

 • • BrushRollClean™-funktsiooniga otsak
 • • Tööaeg kuni 45 minutit
 • • Lisad: nurgaotsak, tolmuhari

Ele-Riin Kullamä

#lifehack kingi lapsele tolmuimeja mänguasja asemel ja ta hakkab kodu koristama. See on päris Gleni tolmuimeja ja me aeg-ajalt laename seda.

Huuh ja see tolmuimeja veel!!! Imeline pereliige, kelle manööverdusvõime, LED tuled ja võimsus panevad soovima kõiki pereliikmeid meie Electrolux Well Q7 kasutama💪🙌

...

Älis Heinleht

Meie saime proovida uut Electrolux Well Q8 varstolmuimejat. Olen enne ka neid varstolmuimejaid ostnud ja proovinud, kuid on seisma jäänud või katki läinud, sest Floki karvadega ei saa nad tihtipeale hakkama. See masin saab aga kenasti hakkama.

Suurpuhastuse ajaks ma selle masina järgi ei haara, kuna meie majapidamise jaoks on see tolmukoguja natuke väike, aga igapäeva pudi-padi jaoks täpselt paras! Üks asi mis mulle veel väga meeldib, on led tuli ees, et pimedamatest nurkadest ka kõik pudi kätte saada.

Väike, aga tubli uus abimees!😊

...

Eveliis Kund

Mina ja mu koduloomad. Üks Dexter, kelle hobi on elamine vōimalikult mudaseks jalutada, ja üks Electrolux Well Q8, mis aitab mul esimese kodulooma järel koristada 🐾

Te ju teate, et ma ei ole suurim koristaja, sest 1) mul see isepuhastuv kodu ja 2) ma ei saa Mareki hobi ära võtta😉, AGA pagan, kus see tolmuimeja mind šokeeris, heas mõttes ikka.

Ma olen muutunud naine 👠 Vabatahtlikult just tegin põrandad puhtaks ja nautisin seda. Ma ei ole see, kes ma olin eile 🧽🧹🪣 Tundub, et koristamine on üsna meditatiivne tegevus kui vaid õiged riistad on🤫

Tolmuimeja sai nimeks Loom, sest lihtsalt puhastab nagu loom 💪

...

Astra Mäerand

Olen korralik pedant koristuse suhtes ning mulle meeldib, kui toad on korras. Eriti, kui on veel nii pisike korter ja iga väike puru või tolmurull jääks silma riivama. Seetõttu olengi siin tükk aega kaalunud varstolmuimeja soetamist, sest koguaeg suurt juhtmega tolmuimejat ei viitsi välja ju tassida ning kiiresti siuh-sauh juhtmevaba varstolmuimejaga oleks igati mugavam! Kuid pole asjani kuidagi jõudnud.

Suur oligi rõõm, kui mulle pakuti võimalust testida uut #ElectroluxWell varstolmuimejat, mis on oma disainilt ilus ja kompaktne ning samas töökindel kui ka mugav. Mis veelgi toredam- see võimaldab mul lihtsa vaevaga eemaldada Otto tekitatud pudi-padi nt diivanilt või tema mänguplatsilt ning mulle jääb isegi hetk oma sonetiraamatut lugeda. Muidugi juhul, kui Otto teises toas pole taibanud, et ma lihtsalt “puhkan” diivanil...🌼🌼🌼

...

Karina Mastakova

Последние месяцев 5 как Адриана подросла и стала бегать, не было ни единого дня, когда я бы не пользовалась пылесосом. (Мамы меня поймут😩😁). Помимо ребёнка, пол сильно засоряют мои длинные чёрные волосы.😣 Так как наша предыдущая модель пылесоса была очень массивная, с длинным шнуром и съёмными мешками для пыли, необходимо было менять на что-то легкое, удобное в использовании и очистке. Так вышло, что этим незаменимым помощником и стал 𝗘𝗹𝗲𝗰𝘁𝗿𝗼𝗹𝘂𝘅 𝗪𝗲𝗹𝗹 𝗤𝟴, который прекрасно справился со всеми нашими проблемами.

Отмечу основные для меня плюсы:
✅Беспроводной. 🔌❌
✅Хорошая система фильтрации.
✅Стоит самостоятельно.
✅Съемный ручной пылесос.
✅Манёвренный.👌🏻
✅Эргономичный дизайн.
✅До 46% состоит из переработанного пластика♻️.
Мелочь, а очень приятно. 😊
✅LED Подсветка.💡
Оказалась очень удобная вещь.

...

Saskia Kivi

Kevadkoristus ehk me oleme ka nüüd suured suunamudijad! 🙈

Meiega võttis ühendust Electrolux ja kutsus uut varstolmuimejat katsetama. Kuna meil on kodus jack russelli poiss Toto, kes ajab karvu vähemalt kolme koera eest, siis haarasime loomulikult härjal sarvist. Saime endale päriseks Well Q8 varstolmuimeja, millega praegu küll veel maja peal suurt ei tee, aga oleme juba varakult väikse Roberti sigadusteks valmis. 😂

Tolmu imemine on alati olnud minu jaoks üks tüütumaid asju, sest tavalise tolmuimeja saba jäi ette ja koerakarvu vaiba seest mingi valemiga kätte ei saanud. Sel põhjusel hoiab igapäevaselt meie kodus korda robottolmuimeja Jumbu, aga ka temal on omad puudused. Mööbli alla ta ei mahu ning kipub tihti pesuresti alla kinni jääma või sokke "kurku" tõmbama. Nurkadesse ta ka väga hästi ligi ei pääse, nii et varstolmuka lisaotsikud päästavad päeva.
...

Elke Moks

On üks asi mida ma üldse ei kannata, kui toas palja jala alla jääb puru ja sodi. Samas olen ma ka laisk ja koristamine pole absoluutselt lemmiktegevus.
Ma olen umbes pool aastat soovinud endale varrekat ja lootnud, et see lahendab mu mure☺️

Nüüd õnnestus mul katsetada electroluxi varstolmuimejat Well Q8 ja ausalt, see toimib, koristamine pole never nii lihtne ja mõnus olnud. Varrekat tahtisn eelkõige koridor jaoks, sest see on tihti liivane tänu lastele ja koerale. Selle masinaga on see üks-kaks-kolm ja tehtud ning mu koridor on liivavaba👌🏻.

Well Q8 on super mugav ja kerge, seega koristamine läheb nii kiirelt, et peale koridori tõmban kiirelt kõik põrandad üle (mina, kes ma koristamist ei salli😅)+ sellega manööverdada on imelihtne ja valgusega leiab üles ka pimedusse peitunud tolmukübemed. ✨

...

Sandra Daškova

Kui teil on vaja abi kodu koristamisel, siis mul on teile pakkuda üks abiline ❤️
Tasuks küsib komme 🍬 !

Tõsta käsi püsti 🙋🏽‍♀️, kui Sul oleks ka koduabilist vaja!

...

Aleksandra Päid

Mulle saadeti #ElectroluxWell Q8-P mudel, mis, nagu aru saan, spetsialiseerub loomakarvadele. Neid meil jagub! Olen nüüdseks seda vart saanud mitu nädalat testida ja õnneks ei pea ma siia kirjutama, et see tolmuimeja on mingi kärakas, sest ei ole 😀

Mind köitis, et tehtud on see 46% võrra taaskasutatud plastikust ja koeraallergikuna olen ka selle üle õnnelik, et saan peenikese tolmukaotsaga kõik nurgad ja vaibaotsikuga mööbli ja madratsid puhtaks, eriline boonus veel selle eest, et need otsikud elavad tolmuimeja enda küljes ja ma ei kaota neid loodetavasti niimoodi ära.

Meie ligikaudu 150-ruudusele elamisele on 0,3-liitrisest kogumisanumast küll ja küll - svaipides näeb, kui palju tolmu ja iseenda juuksekarvu sain ühest suuremat ja paarist kiiremast koristusest. Mul on kogemus ühe teise tootja varstolmuimejaga ja see lagunes meil juba paari nädalaga juppideks ning läks loomakarvadest umbe. #ElectroluxWell igatahes ei ole ei ummistunud ega lagunenud ja mis samuti väga oluline - seisab iseseisvalt püsti!

Valgustusest ma algul suurt lugu pidada ei osanud, aga siis imesin pimedas tolmu (sest ma olen nüüd nii entusiastlik koristaja) ja avastasin, et on ikka kasulik küll, kui igat juuksekarva maas näeb.

Nii et väga-väga meeldib, et ma ei pea seda tolmuimejat tagastama ja sain talle nimegi panna - saage tuttavaks, tema on Vello 😍 Pildil koos kass Saba, Yoko ja Yodaga.
Kleit on hea tava kohaselt Humanast ja maksis röögatud 8 eurot.

...